Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

niedawno wam pisalam ze mi z 37.1 spadlo na 36.8 i od tamtego dnia ciagle idzie do gory!!! dzis juz jest 37.2!!!nawet w jajeczkowanie tyle nie mialam-ale fakt ze wczoraj swintuszylismy:p i moze rano moglam miec o 0.1 , 0.2 st wiecej ale i tak jest wysoko:) Mam dobre fluidki dla mojej tempki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer napisz cos hmmm czemu ona sie nie chwali od razu ja bym nie wytrzymala !! Frecia witaj kochana !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Frecia ja juz czuje ze ty bedziesz miec dzidzi w grudniu na swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PD ZMIENIONYM NICKEIM TEZ ODDALAM GLOS NA TWOJA LASKE:) WKLEJAJ NAM TU DZIENNIE TEN LINK TO BEDZIEMY DZIENNIE GLOSOWAC:) JENIFER CZY ZLE WYSZLO ZE SIE NIE ODZYWASZ???????? NIE PRZEJMOJ SIE MY TU JESTESMY I JESTESMY Z TOBA!!!! BEDZIE DOBRZE ZOBACZYSZ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumko powiesz szczerze tak,ze bede bardzo zdziwiona jak nie bede w ciazy,nie wiem ale czuje ze cos sie we mnie kluje-obym sie nie mylila!!!! Ale wierze wierze;) Za to moj maz "optymista" całą gembą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale ta panienka z wiaderkiem to chyba nie jej córcia ona ma syna hmm albo ja cos pokićkałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc powiem zamiast powiesz;) A staramy sie 1 cykl-czyzby ci ti tez nie pasowalo ze tak szybko??? Moze za duzo sie nakrecilam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenier gdzie cie teraz umiescic??????????????????? odpisz na prosimy:) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenifer25................... ..............16.03............ 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 4)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ta;) STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenefer25...................3 ..............16.03............dolnoslaskie 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 4)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze na ta tabelke i tak ani Sonia ,Aagnes ani Afrodytka sie nam tu nie odzywaja???????Czyzby zrezygnowaly z naszego topiku??:( Bardzo mi przykro ze nie pisza jak u nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia ja ci zycze zeby ci sie w pierwszym cyklu udalo !!! przeciez to mozliwe wiec wiesz dzidzia bedzie juz na swieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenifer Pumka gdzie zniklyscie???????? Ja tu znow do siebie gadam:O Na prawde mnie do wariatkowa wywiezą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co sie dzieje z ta Jenefer25????? moze zobaczyla 2 krechy i ja zatkało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie:) Ja bylam zrobic dzieciom sniadanko-bo glodomory zaraz z rana:) A jak tam twoj ząbek???nic ci sie nie dzialo wieczorkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jenifer nam numer wywinęła:( Teraz mamy siedziec i sie zastanawiac jaki wynik?????? Oj oj Jenifer bierzesz nas na wytrzymalosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z ta Jenifer? Ja juz czuje bole na @ wiec moge zapomniec o dzidzi:(:(:( Wiem, ze dopoki jej nie ma to sa szanse, ale dla mnie jak sa juz bole to i @ przylezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mootylku dzien dobry:) Nie bedziemy zmieniac tabelki dopuki nie dostaniesz @ bo jeszcze nic nie jest przesadzone:) Kurcze ja sie cieszylam ze kolo 20 marca bedzie tu jedno wielkie testowanie a narazie jest tu kazda z nie najlepszym nastawieniu na baby:( Ale jak ja bede przed @ to tez bede panikowala:O Znam siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to jest najgorsze jak sie ma nadzieje, idziesz sobie do lazienki a tu @....glupie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Moootylku :) no ja to uczucie przeszlam zylam nadzieja a tu @ okropnie sie czulam bylo mi przykro i ciezko miaalam wtedy okropny dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie...ja juz mam okropny dzien, problemy z wczoraj przeniosly sie na dzis, na dodatek te bole na @...:(:( A i gdzie ta Jenifer?? Co ona sobie wyobraza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musicie myslec tak-ze nie jeden raz do roku mamy dni plodne nie teraz to na nastepny raz moze sie uda-jak jubedziecie starac przez 2 lata i nic to mozecie sie zalamywac-w ciaze nie jest tak latwo zajsc-tylko te co nie chcą dzieci je maja-"dziwny jest ten swiat" ale tak to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ma racje ja sie chce to wtedy nie ma :( ale nam sie uda wierze :D czytalam w tamtym roku swoj horoskop na 2009 rok i pisalo mi ze " beda latac nad moim domem bociany " wtedy jeszcze nie planowalam miec dzidzi i sie smialismy z mezem z tego ze tak mi wroza ale cos w tym jest bo teraz sie zdecydowalismy ze chcemy miec jeszcze jedna pocieche no i wierze w ten horoskop moze nam sie uda w 2009 zdzialac bobaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie pomyslec ze mi sie fajnie gada bo mam juz dwoje dzieci-ale ja tez przeszlam w swoim zyciu problem ze zajsciem w ciaze-lekarz jeden to mi chcial nawet juz jajniki wyciąć ale drugi mnie zapytal czy jestem gotowa zeby zajsc w ciaze-mialam wtedy 18 lat nawet nie skonczone-i dopiero urodzilam swojego pierwszego synka jak mialam 20 lat.Moj maz wlał we mnie cysterne żyjątek i ciagle nic nie bylo-nawet trzymanie nog na scianie nie pomagalo-az pewnego dnia jak zaplanowalismy slub na wrzesnia dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i wszystko musielismy przespieszyc:) Ale sie udalo-i wam tez sie uda:) Ale namieszalam ale mam nadzieje ze sie polapiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ja cie rozumiem doskonale tez mam dziecko ale chce miec drugie i tez mi jest przykro jak przyłazi @ i mam podobne odczucia tak jak wszystkie dziewczyny ktore sie staraja nawet po raz pierwszy no im napewno troszke trudniej bo pragna maleństwa bo go nigdy nie mialy ale nam dziewczynom ktore juz maja dzieci tez jest ciezko tez mamy uczucia i tez pragniemy bobaska :) tez nakrecilam ale sie domyslicie pewnie o co mi chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumeczko tylko nam jest o tyle gorzej ze my juz wiemy na co czekamy,jakie to piekne,dziewczyny ktore dzieci jeszcze nie maja ,moga mowic ze wiedza jakie to uczucie,ale to nie prawda-tego uczucia jak nie urodzisz dziecka ,nie mozna sobie wyobrazic:) Bo to jest nie do wyobrazenia piekne uczucie:) Wiem ze sie wymądrzam,ale mam racje-i przyszle mamusie potwierdza moje slowa:)Jak urodza maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×