Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

Fretka83!!! Ty mnie jeszcze bardziej nakrecasz!!! hehehehehe ja tez chce poczuc to piekne uczucie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak frecia ty nasza poetko :P dla mnie to CUD !!!! uczucie ktorego sie nie da opisac trzeba to przezyc :) no i milosc do dziecka jaka jest wie tylko ta ktora jest mama :) nie da sie opisac nie ma takiej drugiej milosci milosc do dziecka swojego jest nie do opisania :) jest piekna :) uuuuuu ale sie rozmarzyłam :) ale od razu tak cieplutko na serduszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku ja ci tego zycze z calego serca!!!! Musisz miec nadzieje-choc mowia ze to matka glupich-ale my na naszym topiku za mądre nie jestesmy wiec odpowiedz znasz sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumczko a na mnie mowisz poetka;) Sama sie rozmarzylas jak o tym piszesz:) Bedziemy ...jak to nazwala bruska-wieloryby???hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieloryby hahahaha :) dobre :) no rozmarzylam sie bo wiesz frecia przeciez jakie to uczucie chce to poczuc znowu to malenkie serduszko pod moim sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Motylku to my na naszym topiku chyba mamy wszystki jedna matke-hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze ruchy malucha trzymanie sie za brzuch -jeju jak ta szmata przyjedzie to ja wykopie :p Ale jeszcze sie nam uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE ja teraz tak mysle ze na drugi tydzien nie bede tu z wami tak jak dotychczas-bedzie u mnie moja mama CALY TYDZIEN:O Ona chce wszystko wiedziec co pisze i co robie:O Ja chyba umre bez was:( Juz jest mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj nadal sie zle czuje, to chyba na @ :-( boli mnie brzuch i głowa mdli mnie :-( albo jakas grypa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka to ciąża!!! mdli cie,brzuch boli i do tego glowa boli-ciąża murowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha muszka to na pewno ciaza:) Tu kazdy objaw zlego samopoczucia to ciaza:):):) Ja juz sobie tez wkrecam a moze jednak te bole jak na @ to od ciazy????? Masakra.....hehe Puknac sie w ten glupi leb mi pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa trojaczki odrazu :-p nie nakręcam sie ,wole mysleć że to grypa .ps.uległam waszej meni wariatki i rano zmierzyłam temperature- normalnie tz na zewnątrz 36.5 a w srodku 37 czy to coś znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frecia nas zostawi :( bedzie smutno nam tez bez ciebie :( ale moze uda ci sie jakos mame przechytrzyc i cos do nas naskrobiesz cio????? :P przeciez bedziemy tesknic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno znajdzie czas....nie wytrzyma!!! HAHAHA np. jak mama bedzie brala wieczorna kapiel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa nie grypa tylko zbiorowe szalenstwo i nasilenie objawów ciązy urojonej :-p a fredka nas nie zostawi, za duży stopien uzależnienia :-) bez odwyku sie nie obejdzie :-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko witaj kochana :D kto nie wtajemniczony my sie znamy z natanielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera bede musiala mame do sklepu wyslac;) Nie macie pojecia jak ona umie wszystko wywęszyć-nawet jak mieszkalam z nia w domu to mi pamietnik wysznupala-ale to juz historia-olewam to.... Ale bedzie bardzo ciezko,ale sie postaram-musze sie postarac-dam jej tablety na spanie zeby spala albo sranie zeby w hajzielku przesiedziala:D Smieje sie oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :D frecia dobre smieje sie do monitora haha zaraz mnie zabiora do wariatkowa bo jestem w pracy i sie nie normalnie zachowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze:) Ja tez mam na oku jeszcze jesen topik ale do tego sie nie umywa i zrezygnowalam,dziewczyny juz tak sa wdażone w swoje sprawy ze mimo ze dopuszczaja inne osoby do topiku to gotka sie nie lepi-dodam ze tam bylam predzej niz tu z wami-ale wy to jestescie moje kochane wariateczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak patrzę na Waszą tabeleczkę i wy dopiero zaczynacie starania, a ja ?? ... ech ... Ja to już stara wyjadaczka jestem :( i w tym miesiącu też chyba nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na innym topiku pisalam wczesniej .zagladam tam jeszcze i pisze . ale tu tez jestem z wami bo w sumie tego topiku nie załozylam ale pociagnełam ten prawie nie istniejacy topik no i jest tu tak wesoło ze brzuch boli ze smiechu :D same wariatki tu sa natanielko uwazaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko nie załamuj sie !!! mysl pozytywnie wszystko bedzie dobrze :D uwierz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×