Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

tylko my dwie tu buszujemy :D:D:D:D niezaciążone ale wkrótce płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pogoda...pizdzi jak nie wiem malo mi okien nie powybija a zarazem slonko swieci, jedyne co mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem jakim cudem ale jak robie cos innego niz siedze i klikam to nie mam zadnych objawow ciazowych ale jak tu siedze i czytam to zaraz wszystko czuje inaczej;) Ciekawe dlaczego tak to jest:D bruska nakrecanie nie??!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam tylko klikanie po prostu moja droga my ci wysyłamy wirtualne pozytywne fluidy ciążowe :D:D:D:D to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przeczytalam twoja odpowiedz i juz mi cycki zesztywniały:D Uciekam po mojego synka do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra panienki ja spadam musze pracowac :):):) odezwe sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny, wietrzny dzień! widzę że u was też wieje, bo wywiało was gdzieś ;) ja mam zwolnienie do piątku, więc mam nadzieję że sobie z Wami więcej popiszę :) dostalam foteczki od takich ślicznotek jak: *bruska *fretka oraz *pumka Super Laseczki jesteście!!! :classic_cool::classic_cool::classic_cool: ok zmykam sprzątać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenefer25...................3 ..............16.03............dolnoslaskie 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 4)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie pokickalo wszystko to pewnie przez ten wiatr :P wskocz do tabeli jak chcesz byc z nami dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pod zmienionym nickiem pewnie cie juz nie ma :( u mnie tez wieje paskudny wiatr :( zaraz mam dentyste brrrrrrrr wskoczylam tu zeby sie odstresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam starania , okres się spóźnia , brzuch na dole boli i piersi jakieś takie obolałe mam więc może coś się dzieje albo ja się tak nastawiłam:P badania będę robić troche boje się wyniku , ale w sumie jak coś to będziemy dalej się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to moze zaskoczylas za pierwszym razem u la la :) trzymam kciuki a masz juz dzieci?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tigirinka! Pumka nie stresuj się, nie stresuj! ale ja też nie lubię dentystów, wolę dzieci rodzić ;) jeśli chodzi u uzębienie to ja osobiście czekam, aż mi wszystkie kielki same wypadną i wtegy sprawię sobie odlotowA "szufladkę " :p inaczej zbankrutuję przez dentystów... ale tak poważnie to myślałam ostatnio, żeby się dokształcić w kierunku technika dentystycznego, protetyka ( to może wtedy sama sobie ulepię nawet tą szufladkę :p ), bo tak sobie pomyślałam, że może to byłoby bardziej dochodowe....kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dentysci to zarabiaja na nas :( haaaaaaa:P pod zmienionym nickiem rob rob specjalizacje i bede naprawiac zeby u ciebie :p tak po znajomosci to moze bedzie mniej bolec :P a tak powaznie to biore znieczulenie bo nie wytrzymuje tego niby malego ale nieprzyjemnego bolu :( biore znieczulenie ale i tak zawsze sie boje - bo to takie nieprzyjemne to miejsce brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem pyyyyszne ciacho mojej siostry:D Cos czuje, ze czka mnie kolejny cykl staran...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska cos ucichla i fretki tez nie ma :( ja musze uciekac czeka mnie borowanie ło matko :P papa do pozniej jeszcze tu zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka27 beta hcg , a dentystą się nie przejmuj zrobi raz dwa ;) trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka hahahah czatuje na forum jak strażnik więzienny kto tylko wpadnie ta od razu \"rewizja\" 👄 👄 Pumka co tam dentysta zamknij oczy i wyobraź sobie że z nami klikasz :P:P:P:Pszybko minie ci czas obaczysz witam nowa staraczkę Tigirinka powiadasz że pierwszy cykl starań....uuuula lalala jutro beta z rana no to moja droga szybciutko możesz awansować do tabelki zaciążonych ;););) skoro czujesz sie inaczej to dzisiejsze może może zamieni sie jutro w \"JESTEM\" pod zmienionym nickiem ale sie wybyczysz na zwolnieniu :):):)zazdroszcze ci późne wstawanie, leżenie w łóżku z komputerem i kawa łażenie w szlafroku :):):):) super hiper fajnie bedziesz miec Mootylek ojjj jak masz jakąś szarlotke to podrzuc mi - tylko to ciasto uwielbiam i chodzi za mną od dłuższego czasu a tu nikt nie piecze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zjadłam kinder bueno white ...hmmm bleeeeeeeeeeee zasłodziło mnie pół batona...............blllleeeeeeeeeeee..........wolałabym zjeść jakieś kabanosy :):):):):) ..............ale mnie na nie naszła ochota masakra Tigritinka opowiedz nam moja droga coś o sobie :):) no i zapraszamy do wpisania sie do tabelki ale miałam dzisiaj zalatany dzień.....wiecie co miałam kilka spraw do załatwienia na mieście....hmmmm...i wpadłam tak mimochodem do sklepu z bielizną kurcze dziewczyny jak wlazłam do przymierzalni to wtedy cholera szef zaczął dzwonic ja mu mówi że jestem w drukarni ale jak spojrzałam na siebie w lustrze z nareczem staników i gołymi cyckami to tak sie smiałam ze szok a i wiecie co sie stało!!!!!!!!!!!!! przez cały czas kupowałam zły rozmiar stanika myslałam że mam 75D a okazało sie ze uwaga 70 G, myslałam że zemdleje no ale kupiłam 2 sztuki :P:P:P:P:P 2 sztuki=200zł 😭 masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam jak najszybciej uciekać z tego sklepu z tymi stanikami do biura bo jakby podjechał do drukarni a mnie tam nie było to uuuuupppppsssss mogłabym w sumie powiedziec, że właśnie dbam o poprawny wizerunek firmy :P:P:P:P:P:P:P a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×