Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

nataleczko dlaczego sie nie dopiszesz do naszej zwriowanej tabelki??? Czy sie starasz 1 czy 100 raz my jestesmy z tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumcia staram się, ale wiesz , mój M zaraz wyjedzie i będziemy musieli odłożyć na trochę nasze starania, a ja już tyyyyle czekam !! Dobra już Wam nie smucę tu bo to Wasz topik nie mój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenefer25...................3 ..............16.03............dolnoslaskie 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 4)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka no nie wiem czy mogę tak się dopisać od razu ;) Pumcia a może przeniesiemy dziewczyny z tamtego topiku do tego ;) W sumie dużo dziewczyn tam nie ma, a widzę ,ze tu miło i wesoło i więcej dziewczyn pisze to moze byłoby jeszcze milej i wselej :) tylko trzeba będzie najpierw dziewczyny te ci są tutaj spytać czy mozemy i tamte czy sie zgadzają na takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko zostan z nami wiem ze nie chcesz byc teraz sama wiem ze twoj wyjezdza hmmm oj nie wiem co juz ci napisac przykro mi ze musicie narazie zrobic przerwe hmmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalko czmu mowisz nasz topik jak masz ochote sie zrelaksowac i poklikac to badz z nami-kazdy kto chce sie przylaczyc zawsze jest z nami w dyskusji nie zostawiamy go zeby naraz sie wlaczyl do gotki jak nie wie o co chodzi-napisz nam cos o sobie zebysmy i ciebie mogly "meczyc":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko dobry pomysł hmm w sumie to tam czasem nie ma z kim pisac czesto sa pustki niestety :( a tu sa takie wariacje ze głowa boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ;) No wiec jestem chyba z Twojego rocznika ;) W tamtym tygodniu się oboniłam i zostałam dyplomowaną pielęgniarką, od sierpnia jestem mężatką, mój M w niedziele leci do Anglii, staramy sie już 7 cykli :( COś jeszcze chcesz wiedziec??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalko a jak twoj maz wyjezdza i masz pozostac bez takiej przyjemnosci-mam pare sposobowktore cie zadowolą:D Moj maz tez wyjezdzal i nie bylo go po miesiac i wiecej-a czlowiek ma poterzeby-hahahah ale ja jestem swinia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumcia no właśnie zauważyłam, ze tu cały czas się coś dzieje, a tam czasami pustki nie z tej ziemi. ;) Chciałam sie dopisać do tabelki ale jak ja kopiuję to mi wszytsko przestawia.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko wskakuj do tabelki i nie pisz juz wasz topik tylko nasz topik ok słoneczko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no duzo napisalas-ale mam pytanko czemy nie jedziesz z facetem do Angli??? Moj maz to co pisalam wczesniej jedzil tam pol roku i powiedzialam DOSC!!! I teraz razem jestsmy w szwecji i jest bardzo fajnie:) W PL by nie bylo mnie na tym topiku bo bym sie juz na dzidzie nie zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko gwarantuje ci tu dobry ubaw sa tu same świruski i urojone ciezarne wiec sie nie zastanawiaj tylko wskakuj do tabeli i piszemy i dzialamy dalej :D a gdzie bruska i jej szef :P ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka dojadę do M ale dopiero pewnie jakoś w maju, bo na razie czekam na dyplom , a poźniej będę musiała czekać jeszcze na prawo wykonywania zawodu. Moj w tamtym roku był 6 miesiecy za granica. Przyleciala 4 sierpnia a 23 mielismy slub, takze wszystko prawie sama musialam pozalatwiac . ale nie byl źle. Wtedy wytrzymalam pół roku to i teraz 1,5 miesiaca wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc ja to wkleje-przyzwyczisz sie do mojego pisania:D A napisz czy probowalas testy owulacyjne jak jest twoj M w domku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natanielko i juz masz lepszy humorek czuje to hmmmm fajowo :D 1,5 miecha zleci jak z bata :P głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenefer25...................3 ..............16.03............dolnoslaskie 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 5)natanielka..................7.................22.03..............lubelskie 4)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala. pewnie cos nie wlezie jak trza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenefer25...................3 ..............16.03............dolnoslaskie 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 4)natanielka ... 25 .... .....7 ...............22.03........ .... lebelskie 5)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 6) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 7) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 8) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 9)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 10)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 11)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 12)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 13)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenefer25...................3 ..............16.03............dolnoslaskie 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 4)natanielka..................7.................22.03... ...........lubelskie 5)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 6) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 7) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 8) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 9)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 10)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 11)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 12)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 13)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala. kuzwa zapomnialam o numerach ale numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dobrze, im nas wiecej tym wiecej marudzenia i gratulacji mam nadzieje:D GREAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo wyścig z frecia haaaaaaaaaa frecia wyreczylam cie bo myslalam ze juz jestes na zakrecie do przedszkola hhaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tabela gotowa a my gotowe na wszystko :P gdzie ta bruska ale ona chyba po 9 bedzie u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×