Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ita77

Kto zaczyna starania w 2009 ?

Polecane posty

zdjęcia poszły jako takie ale poszły a wieczorem postaram sie przesłac te najświeższe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka co ty gadasz!!! A z kim ja tu bede pisala juz od prawie 6.00 rano??? Nie mozesz tak spac dlugo bo to nie ladnie;) Ale ja tez bym chciala byc teraz w ciazy-moj super extra maz optymista powiedzial mi wczoraj -ty sie nie nakrecaj bo ia tak nie wierze zeby sie teraz udalo:( Paskuda jedna;) A mnie co chwile cos kluje w brzuchu,wczoraj jeszcze bardzoej w jajniku dzis juz bardziej na srodku-nie wiem czy to nie moje urojenia ktore sa popularne na naszym topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babolki!Ale dziś mglisto...Sama nie wiem co o tym sądzić ale nie chcę sobie robić za wcześnie nadziei-tempka mierzona w pochwie powyżej 37stopni,śluzu białego gęstego sporawo,cycki bolą że nie mogę się dotknąć???Co o tym myślicie?A do @ jeszcze tydzień.Może ktoś mi powie jaka w ciąży jest szyjka macicy bo wiem tylko że na pewno zamknięta;) a poza tym?Twarda,miekka,wysoko,nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uzupełniałam bo wciąż czekam na te okropną @ ;-) I od rana z dzieckiem klocki poukładać Teraz piszę z domu bo mam wolne ale tak bede pisac popołudniami po pracy raczej STARAJĄCE SIĘ Nick.............Wiek......cykl starań........Data@.. ..........miejscowość 1)Jenefer25...................3 ..............16.03............dolnoslaskie 2)Moootylek...................1...............18.03..... .....zach-pomorskie 3)Jolitka84....................4................21.03... ... .......wielkopoka 4)fretka83....................1...............23-27.03.. .. ..... ......Śląskie 5) sonia27.....................1................24.03.......... .wielkopolskie 6) Madziulek0405.............3...............25.03...... .... ...lubelskie 7) Aagness.......24..........1................29.03......mazowi ec kie< br /> 8)muszka87...................2...................?...... ...... .....toruń 9)butterfly*...................3...............ok.31.03. ...........IE 10)pod zmienionym ni...27...1...............ok 8.04.............Bydgoszcz 11)Pumka27.....................2................10.04... . .. .. ...... ..Lubin 12)bruska.......28............2...............13.04..... .......podkarpackie ZACIĄŻONE NICK...........WIEK.....TYDZ.CIĄ.........ROZWIĄZANIE.... ......MIEJSCOWOSC 1) Afrodyta....26..........2-3?................Listopad......Bi el sko-Biala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska nono ale lasencja z tej naszej bruski :) Frecia nic sie nie mzartw bede jeszcze długo rano hmmm no napewno do 10.04 :P oo chyba ktos tu u nas bedzie w ciazy tzn juz jest w ciazy :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo cieniu Bruska ty to laska jak sie patrzy!!!! Jabys na spotkanie ubrala iniuwe jak ci Pumka kazala to by szef mial dobry humor juz od czwartku czy piatku!!!!!!!! DZIECZYNY ALE JA MAM DO WAS PYTANIE GDZIE SA TE GRUBASKI KTORE MAJA TYLE KG DO ZRZUCENIA-wy macie "ipi" czyli nie rono pod sufitem;) Wszystki macie piekne dzióbole i figurki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaczynam bbbzzzzzzzzzzz do pełna w niedziele i we wtorek tak co dwa dni tym razem bo w tamtym cyklu bylo codziennie moze ich bylo za duzo tych zyjatek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty zaczniesz starania a ja choc wiem ze okresu nie dostane 23 tak jak to mialo byc to juz bede chodzila zakrecona z wiarą taka ze ho ho:) Oby ta szmata sie nie pojawila-dostanie w łeb jak przyjedzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fretka ja mam 3 kilo do zrzucenia ale ciezko mi odmowic sobie słodyczy hmmm wiec musze wiecej sexu ooo juz mi bije bo niedługo dni plodne hahaha :P juz mnie bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pumka gin różnie mówią że co dwa że codziennie że plemniki nie zdążą się odbudować To wszystko przypuszczenia Mój gin daje mi czas do września a potem skieruje na bad. hormonów i mężulka jakość nasienia Wcześniej zaczęłam przygotowania do dziecka i okazało się że mam nadżerkę i konieczne jest wymrażanie i to zrobiłam w listopadzie Mam nadzieje nie mieć więcej problemów Mężowi kupię chyba selen i cynk No i biorę kwas foliowy już ze trzy opakowania zjadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wy tak piszecie o tym kwasie foliowym.Ja go nie bralam ani przy jednej ani przy drugiej ciazy ale teraz mnie korci isc do apteki i kupic-i chyba tak zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin kazał mi sie zafoliować na 3 m-ce przed planowana.. hihi Teraz zast sie czy kupic ten test czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wariatki :-) cos słyszałam że ktos wysłał zdjecia ? siiiuper,zaraz was sobie pooglądam :-) tak sie zastanawiam,3 dzień z rzędu czuje sie jak by mnie walec przejechał, boli mnie głowa czuje sie jak przy grypie i wszystko mi z rąk leci .Wiem wiem,zaraz zaczna sie głosy-jesteś w ciaży :-p wkręcać to ja sobie sama potrafie :-p a tak serio jeźeli ok 20 lutego miałam cos na kształt okresu(przynajmiej moja lekarka twierdzi że to był okres)a teraz ani widu ani słychu to jak myślicie czy a jeśli tak to kiedy jest sens robic test? 31 ide do ginekologa, ale z tego co wiem to nawet jesli coś by sie dzialo to za szybko by lekarz to stwierdzil wiec tak o tym tescie pomyslałam.Generalnie to mi się nawet oddychac nie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc muszko:) ja mialam @ 21 lutego czyli dzin po tobie to moze obydwie sie zdecydujemy na robienie testu w jeden dzien??? Moze zrobimy 27 badz 28 bo do 30 tobie sie czekac nie bedzie chcialo bo 31 masz gina:) chyba ze ci pasi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NARESZCIE 1 TEST SIE BEDZIE ROBIL:) Jenifer jutro czekam na ciebie tu o 7 rano!!!Jak chcesz daj numer to cie obudze zebys go juz robila:P Jupi Jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz fredka,ja to juz czuje lek przed testami, jak zobacze znowu tę cholerną kreche to tydzień chandry murowany :-( może być 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka daj mi czas do 8 nie wiem o kt moje dziecko mnie obudzi i ostatni dzien wolny przed praca Na pewno dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie wyszedł test z pierwszym dzieckiem więc tak sie nie nastawiam na ich wiarygodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Afrodyta sama jest w tabelce to wiadomo że nie zagląda do nas bo po co jak nie ma z kim pogadać :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok muszko robimy 30-i nie proboj dostac @:O O ile ja nie dostane-a jak nam wyjdzie jedna kecha to napewno nam tu dziewczyny humor poprawia i oczywiscie zostanie nam tylko czekanie na nastepna owulacjie:) Ale ja to tu chyba zbankrutuje na tych testach owulacyjnych:O Bardzo drogie sa-ale coa chce sie corcie to cza placic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka żadnej handry tu nie będzie, jak cos sie nie uda to kupujemy wielki tort, kilo lodów i jestesmy z tobą :):):):) albo wino no nie wiem co wolicie, zrobimy sobie wirtualny babski dzień + wieczór aha ja jak mam zły dzień i ryczeć mi sie chce to dziewczyny, siadam przed komputerem otwieram winko i bridget jones oglądam albo lejdis i po filmie jestem happy :P:P:P:P pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bruska masz racje bidna afrodytka nie ma z kim pisac ale mogla by nam napisac jak sie czuje i czy byla u lekarza,Jakie ma objawy itp.. Oj oj afrodytko ty chyba tez po dupie dostaniesz:D No a ty bruseczko masz juz lanie odpuszczone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jakie testy używacie Jakieś drogie czy np taki z rossmana - taki chyba kupie żeby nie prosic męża o kupienie w aptece a pani aptekarka do kol. krzyczy Zoooooooosia podaj mi test - jaki test no ciążowy!!!!!!!!!!!!! ?przypadek autentyczny - nie mojego chłopa ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruska ty cipulino zapomnialas o fotkach wczoraj,to jestem pewna ze wieczorm bys zapomnialao naszy wirtualnym spotkaniu w winku;) Ale fajnie by bylo,ale ja tak sie myle ciagle w literkach to jak bym wipila to bym wam tu ustrzelila KALAMBURY:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój by sie załamał jakbym kazała mu kupić test :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×