Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dotyk aniołkaaaa

czy juz w pierwszym dniu brania pigułek mozna sie kochac ...?

Polecane posty

Gość nigdylewiatan
tak, można, analnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optrocz tego ze bierzesz tabsy powinnas stosowac spirale, globule i dwa kondomy. Dozywotnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi
Można i jest się zabezpieczonym. Nie wiem czy wiesz, ale po raz pierwszy pigułki bierze się w pierwszy dzień okresu. Jeśli lubicie wtedy seks to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex mozna uprawiac dopiero po 14 dniach i trzeba przestac 7 dni przed koncem ich stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah...
Wpierw się doedukuj, a potem myśl o seksie, bo będzie placz i zgrzytanie zębów. Tabletki kosztują róznie, w zależności od tego, jaki środek bierzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisssok
mercillon kosztuje 25 zł:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodzambol
ja slyszalam, ze nawet lepiej uzywac prezerwatywy przez 1 miesiac brania pigulek, bo nie sa one jeszcze same w sobie dobrym zabezpieczeniem, pozniej juz ok🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż tak mam
jeeeeny jestes zabezpieczona od 1 tabletki ( wchłania sie około 4 godzin wiec lipa jak wezmiesz wieczorem o 20 a pół godziny pózniej jest bzykanko). 2 tyg to jak zmieniasz tabletki... Koszty rózne, zalezy co bierzesz, jak jakas nowosc i na małą wage to zapłacisz wiecej nawet do 40 zł a jak wieksza dawka hormonu to mniej bo są refundowane. Ja za Rigevidon płace na recepte jakies 6,50 za opakowanie czyli na jeden cykl. Tableki tylko na recepte, lekarz moze Ci przepisac na 3 cykle max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykać sie można już sekundę
po wzieciu tabletki :o Zanim plemniki dotrą do jajowodu, to już dawno tabletka jest wchłonięta :o Mnie mój lekarz zapsuje tabletki na 6 miesiecy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×