Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwroty

Czy można zwrócic rzeczy kupione w TOP SECRET?

Polecane posty

Gość Zwroty

Dzis kupilam torebkę., jednak nie podoba mi sie... dopiero w domu stwierdzialam ze ne pasuje do mnie. Czy mogę ją oddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak zwrotom nie podlega bielizna i obuwie (czasem przyjmują nie noszone ale to rzadkość) jedyne co to możesz nie dostać zwrotu gotówki lub na kartę ale wymienne na inny towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top Secretny
Nieprawda!!! Zapoznajcie się z prawem konsumenckim! Powszechne jest mniemanie, że możecie oddać lub wymienić wszystko i zawsze. Otóż towar pełnowartościowy (czyli nieuszkodzony) można wymienić lub zwrócić, ale tylko w przypadkach, gdy firma sprzedająca ma odgórnie przeznaczony czas na zwrot. Może się zdarzyć, iż firma w ogóle nie przewiduje zwrotów i nic na to nie poradzicie. Jeśli nie chcą nie muszą przyjąć. Niektóre firmy wychodzą na przeciw potrzebom klientów i pozwala w ograniczonym czasie na zwrot. Top Secret w tym przypadku przewiduje 1 dzień roboczy na asortyment przeceniony (lub objęty jakąkolwiek promocją) oraz 14 dni na odzież nieprzecenioną. Oczywiście należy posiadać dowód zakupu: paragon fiskalny lub fakturę VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarcia
a jeżeli kupiłam sweterek z nowej kolekcji czyli nie przeceniony.Oczywiście w Top secret. To czy zwrócą mi gotówkę czy będę mogła wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest pranie od
zalezy ile czasu temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzież i obuwie nieuzywane napewno mozna zwrocić ! oczywiście w stanie nienaruszonym i z paragonem. kiedyś było 7 dni nie jestem pewna czy nie zwiększyli tego do dni 30 (tak jest naprzykład w f&f i w smyku wiem bo pytała reszty nie jestem pewna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, można jak w większości sklepów odzieżowych znanych marek. Musisz mieć paragon, ubranie nie może być uszkodzone. Poszukaj w regulaminie, jaki jest dopuszczalny termin zwrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że można ale nie wszystko, każdy sklep chyba ma swój regulamin, który przestrzegać należy i najlepiej przed zakupem zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno można, ale najwięcej informacji na ich temat znalazłam na forum gowork. Nie tylko o ubraniach, ale i o warunkach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×