Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość narzeczona prawie żona
witam, ktoś wcześniej pytał o salę Ranczo. Byłam tam nie na weselu co prawda ale oglądałam. Sala bardzo ładna (są zdjęcia na ich stronie www) . Ja bede miała tam swoje wesele. Moja koleżanka miała tam swoje wesele niedawno i bardzo chwaliła. Wszystko było dopilnowane i zgodnie z umową. Ja też mam pytanie: macie może namiary na kogoś kto wynajmuje samochód na wesele? Jakie są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksiejev
Byłem wczoraj na komunii w RANCZO i było naprawdę spoko. Okolica spoko, przed salą bardzo fajnie. Dzieci nie będą się nudzić jest trampolina dla dzieci, coś jak "domek na drzewie"huśtawki. Jest ładny stawik z zielonymi żabkami :) a żarcie? Też spoko. Ogólnie nie ma się czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOLNYtermin
Witam mam do odstąpienia wolny termin na 7.07.2012 r. Sala weselna STYL w Plewkach. do 250 osób. Klimatyzacja. Wpłacona zaliczka więc termin pewny. Umowa do przepisania z właścicielką lokalu. PILNE 662632309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdlsdl
polecam sale w ząbkowie ( 4 km. za sokołowem podl.) wprawdzie trochę daleko od siedlec, ale na prawdę warto ! jedzenie pyszne, przemiła obsługa, sala stosunkowo nowa (ok.3 lat temu otwarta), właściciele mili i do tego witają państwa młodych szampanem, rewelacja ! a jako zespół to Vaders, Chojecki Band i West. Super są !!! Gorąco polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku!! No i co dalej !! Sale weselną już mamy (dom weselny w Plewkach), ale skąd wziąć dobrą kucharkę? Może macie jakieś namiary? No i dj ? Znacie jakichś? Co mam rezerwować w pierwszej kolejności na ślub (18.08.2012) :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem po swoim weselu organizowanym w Rakowcu. Sala b. ładna ale jak ktoś już pisał max 170 osób, przy 150 jest ok. Opłaty 1200 za salę plus prąd ok 300zł i stłuczki ok50zł.Wlaściciele bardzo mili i pomocni we wszystkich sprawach. Sala nie wymaga dodatkowych dekoracji no chyba że ktoś się uprze. Ostrzegam i przestrzegam i odradzam kucharkę z KORYCIAN czy KORYCIANY k. Paprotni. Osoba ta nie chciała podpisać umowy i przysięgała że się wywiąże w 100% i tak z 1600zł zrobiło się 2250 z kelnerkami. A przywiozła ich 5 na 140 osób a uwawiliśmy się na 3, nie nakrywa stołów w cenie 250zl kelnerka a miała to zrobić za 200, trzeba ją odwozić i przywozić choć obiecuje że sama przyjedzie, nawet za dojazd kelnerek kazała dopłacić :). Najgorsze że nie jest w stanie określić co i kiedy zamówić i ile, zostało mi surowych produktów na 2 wesele. Kelnerki zamiast chodzić przy stołach zajmują się telefonami i są bardzo nie miłe. Nie wiem jak w tych czasach taka osoba przetrwała ale ja się oszukałem i to bardzo. Dania zrobione przez rodziców( tak to oni je robili ona stała i dyrygowała) były smaczne choć kucharka ne potrafiłe ich przygrzać . Barszczyk nie widzial buraka bo nie było go komu wkroić. Poprostu osoby te żerują na tym że wesele trzeba zrobić i organizator nie ma już czasu na zmiany i musi się uśmiechać bo słyszałem i słowa że mogą się wycofać jak się nie podoba za tą cenę i pracę :). Kucharka ta ogłasza się w tygodniku Siedleckim więc łatwo jej unikać bo nie warto jej brać. Nas zajeżdziła bo produktów niepotrzebnych było masa a za każdą duperelą o jakiej zapomniaładopisać do listy musieliśmy jeżdzić do sklepu a było mało czasu na to. Ale mimo tych problemów po obliczeniach i bardzo udanym weselu zostało mi w kieszeni ponad 13 tysięcy więc było warto, goście bawili się wyśmienicie a ksiądz u Męczenników Podlaskich dał takie kazanie aż goście chodzili i dziękowali mu za tak pięknie odprawiony ślub. Ksiądz ze wszystkim powiedział mało jak na Siedlce więc za taki ślub i pieniądze aż miło bylo posłuchać. Grał nam zespół SZAFIRY z Mórd choć z zespołu tego był tylko szef reszta to inny zespół ale gościom się podobało więc mogę z lekkim znakiem zapytania polecić. Mnie wesele na 160 osób wyniosło tyle co w restałracji miałbym zapłacić po 130 zł za osobę a trzeba jeszcze doliczyć wódkę, napoje, księdza, ubranie, ciasta, tort, zaświadczenia, obrączki, paliwo, zespół, samochód, zaproszenia, stół wiejski, fryzjera, tipsy, kwiaciarkę, dekoratora itp, itd a słowa właścicieli sal że zostaje 5tysięcy w kieszeni można wsadzić głęboko w .... bo klimatu wiejskiego wesela nie da się ocenić i zaoszczędzonych w tydzień pieniedzy odłożyć w takim czasie choć łatwo nie było. Pozdrawiam i jeszcze raz przestrzegam przed kucharką z Korycian Koryciany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "edi5000" również zamierzam organizować swoje wesele w Rakowcu. Także na 150-170 osób tyle, że w następnym roku. Jeżeli chodzi o kucharkę to czy mógłbyś podać pierwsze i ostatnie 3 cyfry numeru tej kucharki?? Mam od jakiejś numer, która jakiś czas temu właśnie tam przygotowywała wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
506xxxx81 Przestrzegam jeszcze raz, nie warto płacić za stres i umiejętności swej rodziny nie kucharki i 5 kelnerek nie radzących sobie z 140 osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
Edi5000 wielkie dzięki za wyrażenie swojej opini, za rok bedę "robiła" swoje wesele, i łlasnie też zdecydowaliśmy że będziemy robić tak jak ty z salą kucharką itp, z tym że nie dokońca zrozumiałam cytuje "Mnie wesele na 160 osób wyniosło tyle co w restałracji miałbym zapłacić po 130 zł za osobę...." czyli ze wszystkim typu wódka suknia fryzjer itp wyszło 130zł za osobę czy wejście na sale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko w tej cenie, dokładnie koszt całej imprezy mnie tyle kosztował na osobę. Nie wiem czy w Siedlcach gdzieś robią wesela za takie pieniądze od osoby a jeszcze trzeba doliczyć resztę wydatków choć wiele zależy od rozmachu bo mogą być większe. Na moim weselu było wg 95% gości bardzo dobrze a nawet było najlepsze na jakim byli a na weselach w restałracjach to różnie bywa ale w moim przypadku wydanie za samych gości po 140zł to koszt samego jedzenia i sali wynosiłby 22400zł + poprawiny i straty na tych co nie potwierdzili i nie byli i cała reszta typu ubrania, wódka, kosciół itp itd. Salę w Rakowcu mogę polecić śmiało jeśli chodzi o jakość/cena i właściciele. Trochę można żle wyrazić się o kuchni ale za tą cenę wiadomo że wszystkiego nie ma luksusowego no i max 170 osób ale to max choć były tam wesela na 200 ale to już raczej dla osób które liczą że sporo osób nie będzie. Ja miałem 2 stoły po bokach przed sobą po 6 krzeseł, da się wcisnąć 7 więc wierze że można. Fajna była mina osób wchodzących na salę jak z zewnątrz było nie bardzo a w środku chłodno i elegancko choć coś klima jedna padła ale jakoś dało się wytrzymać. Życzę powodzenia i co do sali i tej ilości gości gwarantuje udaną imprezę. A i obrusy ma właścicielka za 50zł ewentualnie z własnym praniem za 150zł i stół wiejski za 50zł. Mieszka niedaleko więc nie trzeba kombinować, szukać. Z piwem jest problem bo nie ma gdzie bardzo postawić nalewaka ale można w butelkach stawiać na stół wiejski i też będzie ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
Ja już salę mam zamówioną w Białkach (teściowa w Rakowcu nawet oglądać nie chciała, robiła tam kilka lat temu wesele syna i ma złe wspomnienia, ale wiadomo, sale się zmieniają) ale pokrzepiłeś słowami ile to taniej wychodzi, bo właśnie o to nam się rozchodziło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o salę w Rakowcu to to tak jak pisałam będę przygotowywała tam swoje wesele tyle, że na następny rok. z tego co dowiadywałam się to są plany, aby kuchnia była na górze. oczywiste jest, że źle jest wszystko wnosić, wynosić z góry na dół. do tego czasu mają być również podświetlane filary, powiększona łazienka dla panny młodej, aby zmieściła się z suknią. również zamierzam wynająć kucharkę i z nią kelnerki. szukam odpowiedniej, mam kilka numerów i nie mogę się zdecydować. nigdy nie ma się pewności jak to będzie i jak to wszystko wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak plany są ale nie wiem jak będzie czasowo z ich realizacją skoro do Pażdziernika pewnie będą rezerwacje i sylwester jest tam organizowany. Sala jest w środku odnowiona, łazienki już wewnątrz. Własciciele się zmienili bo poprzedni zmarł. Ma być jeszcze w planach z tego co słyszałem zagospodarowane poddasze więc możliwe że wszystko się zmieni na lepsze ale jak wtedy będzie cenowo to nie wiem. Sala jest teraz podciągnięta pod gminny ośrodek kultury więc to pewnie oni decydują i mają jakieś pieniądze z UE na takie cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena nie zmieni się jeżeli ktoś podpisał już umowę, bądź ma zamiar podpisać. niezależnie od remontów cena wynosi jak na obecna chwilę 1200+prąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina19881988
a czy ktoś się może orientuje czy w Białkach był już zrobiony remont chłodni i łazienek? jak tam jest z klimatyzacją bo chyba nie ma aktualnie? i czy jest tam cos takiego jak podgrzewacze do wody potrzebne do stolika z kawą i herbatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala w Białkach ma tak śliską podłogę, że goście się nie wybawią... byłam tam parę razy więc wiem co mówię. Najgorsze jest to, że obrzydliwa dekoracja jest na stałe i nie można jej zmienić :( Macie może jakiś opinie na temat kucharki ze Stoku lackiego ? I jakieś namiary do dj... byłabym bardzo wdzięczna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina19881988
podłoga w białkach w zeszłym roku była wymieniona i jest duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku była wymieniana, a ja na imprezie byłam w tym roku i Wam mówię, że jest ślisko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o opinie sali w woli suchozebrskiej jest duza czy ktos mial tam wesele bardzo bede wdzieczna mam tam wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhlh
makijaże to tylko u p. Beaty Radomyskiej i Kamili Mikołajczuk - jej uczennica. twarz nie wygląda jak cerata lub tapeta jak to spotyka sie na weselach u niektórych Pań, tylko bardzo świeżo. makijaze trzymaja sie do rana i dłużej. ważne że makijaze są dobrane do urody, do ksztaltu twarzy, oczy itp. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeee
kskksl zgadzam się z "bhlh" napisała ( jak sie domyślam ) prawdę również polecam nie ma to jak profesjonalna reklama :D 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
_Liśka_, a masz może jakieś zdjęcie które pokazuje salę weselną w białkach, strasznie ciekawa jestem jak ona wygląda w dniu wesela, mogłabyś mi przesłać? tylko właśnie tegoroczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela1238 mam zdjęcia ale nie z wesela... organizowany był tam bal przebierańców. Widziałam gotową salę na wesele pare tygoni temu, stoły były bardzo ładnie udekorowany przez rodzine panny młodej ale sala... niepasowała. Żółte i zielone materiały wiszace pod sufitem i jakieś sztuczne kwiatki. Jak dla mnie odpustowo. Niestety Pani sołtys nie pozwala tego zdjąć. Ale ogólnie sala jest ładna, więc jak może można dodać balony i zasłonić tą nieudana dekorację to będzie ładnie. Podłoga jak dla mnie śliska. Ja wybrałam salę w Tchórzew Plewki. Baaaardzo ładna ale droga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ostatnio tam na makijażu i dlatego to napisałam. po to forum, aby inny polecac i reklamować, taki jak inni robią na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
_Liśka_ tchórzew plewki to troche za daleko jak dla mnie, ja myślałam żeby tam poprostu do tego materiału dopiąć swój, w tych samych kolorach tylko szyfon czy tiul i już by inaczej wyglądało, a ogólnie sala jest ładna :)) a podłoga mi się BARDZO podoba więc może być śliska damy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeee
kskksl piszesz opinię o salonie zmieniasz nick i chwalisz swoją opinię :/ dla mnie to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zmienia nik czy nie zmienia, reklamuje czy nie.... prawda jest taka, że faktycznie Pani Beata Radomyska robi świetne makijaże !! Sprawdzone na własnej buzi :) Również gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ta pani Beata maluje również w domu panny młodej czy tylko w salonie? zajmuje się również fryzurami? może możecie polecić kogoś kto zarówno czesze jak i robi makijaż? najlepiej w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela1238 jak się coś doczepi może nie będzie tak źle ? A kiedy to wesele ? może do tego czasu pani sołtys zmieni te materiały. Sala w tchórzewie trochę daleko, sama jestem z Siedlec... ale czego się nie robi dla ładnej sali. W Białkach cena za sale jest adekwatna do wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka_i nie wiem czy Pani Beata maluje także w domu ale z tego co wiem włosami się nie zajmuje. Nie znam nikogo kto zajmuje się i tym i tym. Ale jeśli chodzi o fryzjerkę polecam Zakład Nicol na chrobrego i fryzjerkę Pania Anete!! Rewelacja!! Moim zdaniem to najlepsza fryzjerka w Siedlcach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×