Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość Martex
tak pozatym w chodowiaku jedzenie bylo bardzo pyszne, sala bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dowiadywaliście się może o ofertę 2011 w Wersalu? Co możecie powiedzieć o sali w Białkach? Jakieś opinie, cena, wyposażenie? Byłam ostatnio na weselu w rodzinie i pierwszy raz spotkałam sie z zespołem The Best Band? jakoś tam :) Muszę przyznać, że przyjemnie się słuchało, wokalistka ma bardzo ładny głos. Miał ktoś z nimi do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
sala w białkach 2700zł wynajem wyposazenie standartowe tak jak we wszystkich bez kateringu dosc drogo jak na sama sale w okolicach siedlec jest pare sal na podobnym poziomie za polowe ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolla
amdzia byłam w Białkach na weselu i powiem tak sala na takim średnim poziomie. Ale jak cena ci odpowiada to polecam. Grał wlaśnie tam ten zespół o którym piszesz i też dobrze go wspominam. Tak jak napisałaś fajnie się go słuchało i niezle wybawiłam się z kolegą przy ich graniu. Nie smęca, grają naprawdę do tańca i no i jak napisałaś niezle spiewają. Jezeli szukasz samej sali bez cateringu to może sprawdzisz jeszcze sale w Przygodach. Słyszałam ze tanio i niezle wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikudziku
co do sali w Białkach to wydaje mi się, że wygląd jest adekwatny do ceny. Są sale za 5 tys. bez kateringu, co wcale nie oznacza, że jest extra poziom. Z opinii kucharek wiem, że wyposażenie w Białkach jest niezłe, wygląd zawsze można upiększyć wynajmując dekoratora i też będzie dobrze. Jeśli ktoś szuka sali na wysokim poziomie to powinien brać pod uwagę salę w typie Orchidei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
PANI W BIAŁKACH NIE WPUSZCZA DEKORATORÓW DO SALI BO PONOC SCIANY I SUFIT NISZCZA, A W pRZYGODACH LADNA SALA WIDZIALAM WYPOSAZENIE A TYM SAMYM POZIOMIE CO W BIAŁKACH TYLKO DUZO WIEKSZA I KRZESEŁKA MAJA TAKIE LADNE MEBLOWE A NIE KUCHENNE JAK W BIAŁKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
A I WYNAJEM W PRZYGODACH 1100ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
W PRZYGODACH WSZYSTKICH INF UDZIELA PANI SOŁTYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egii
Hej, poszukujemy jakiegoś fajnego zespołu na 05.05.2012. Wstępnie mamy zarezerwowany zespół Expres z Sokołowa Podlaskiego, ale znaleźliśmy o nim bardzo niewiele opinii i żadnych zdjęć. Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli ktoś coś napiszę, jak wyglądają czy fajnie się prezentują no i przede wszystkim jak grają, jakie mają zabawy. Nikt z moich bliskich ani znajomych ich nie słyszał, a polecił ich właściciel jednej z sal weselnych w Siedlcach. Może znacie też inne fajne zespoły? Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc Pozdrawiam Egii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
zespół test ma sporo filmików na youtube mozesz sobie obejzec, ale nie słyszałam ich na zywo. Jeszcze z okolic Siedlec kojaze zespół styl i def maja swoje strony internetowe to mozesz zobaczyc. Byłam na weselu jak grał bzzyk band ale jakos nie zabardzo mi sie podobali tez maja swoja strone internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egii
Ja zakochała się w zespole vocart - można posłuchać ich kawałków na wrzucie, ale oni niestety mają zajęty 5 maja i teraz niestety oceniam wszystkie zespoły przez ich pryzmat i żaden nie jest wystarczająco dobry :( mam nadzieję, że ktoś poratuje mnie w sprawie expresu z sokołowa podl. bo powiem szczerze, ze zaczynam mieć nóż na gardle. pozdr. a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa11
No w siedlcach to zależy co komu się podoba jesli chodzi o zespól Test to osobiście odradzam z tego względu że robią dużo przerw i długich na dodatek.Co do nagrań w internecie to nie warto sie tym wzorowac najlepiej wziąc płytkę od zespolu i obejrzeć film to najbardziej przedstawi i ułatwi Ci wybór. Zespołow jest dużo każdy ma swoje atuty i kazdy ma wady więc tutaj osobiście trzeba podejśc do tego.Zespół Maxim, Chojecki Band, Modem, Fortex, Fenix-New polecam od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
tez slyszalam ze modem fajny:) a z tymi przerwami co do test to nie wiem widzialam tylko ich nagrania w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egii
Co znaczy, że nie jest najtańszy? pozdr. a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa11
Ogółem jest zespołow bardzo dużo można bardzo tanio znaleśc dobry zespół.W Siedlcach i okolicach na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egii: nie są najtańsi bo biorą ok 4500zł, ale za to są rewelacyjny, skład zwykle 5/6 osób. Wg mnie lepiej dołożyć więcej kasy do porządnego zespołu, niż mieć za półtora tysiąca starszych panów, którym zdaje się, że potrafią grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egii
Zgadzam się w 100%. Jak to zazwyczaj w życiu bywa, tanie nie znaczy dobre. Nie oczekujmy, że zespoły za 1500 zł będą nie wiadomo jak dobre. Jestem w stanie zapłacić nawet te 4500 zł ale niech ten zespół będzie wart tych pieniędzy to raz a dwa niech ma wolną moją datę, bo jak na razie większość zespołów jakie mi się podobały, niestety ma już go zarezerwowanego.... potrzebuję namiar na naprawdę fajne zespoły które dysponują saksofonem, akordeonem i perkusją mają porządny wokal żeński i męski wodzireja - z fajnymi zabawami. no i robią również oprawę muzyczna kościoła. Będę wdzięczna za namiar na takowe. Pozdrawiam egii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egii: Zadzwoń do Prestige i spytaj o terminy, oni mają dwa składy zespołu, więc jest szansa że jeden mają wolny. Mają zarówno wokalistów jak i wokalistki, oraz kolesia, który świetnie gra na akordeonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
co do sali w białkach, byłam kilka dni temu i obejrzałam dokładnie, jest po kompletnym remoncie (na sylwestra był robiony) na podłogach piękne duże jasne płytki (terakora) ściany gładkie odmalowane, polecam pojechać zobaczyć sale w Przygodach później w Bialkach, jest kolosalna różnica. jest sporo drożej ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
No tak ale sale w Przygodach zapewne widziałaś bez dekoracji, wogóle wiellkosci parkietu w Przygodach a w Białkach nie ma co porównywać ludzie maja na nim swobotnie tańczyć a nie się cisnac i deptać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikudziku
ciasnota na sali zależy od ilości osób, wybierając salę bierze się pod uwagę (według mnie przynajmniej) maksymalna ilość gości. Ciasnota może być w rakowcu jeśli sie zrobi wesele na 200 osób. W Białkach na wiosnę był planowany remont chłodni i łazienek. Ciekawe jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
W Białakch jest już po remoncie ale remon łazienek i chłodni nie powieksza sali:) I zeby nie było scisku na parkiecie to wesele 160 - 180 to maksymalen moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
A jeśli chodzi o Rakowiec to pan zajmujący sie wynajmem sali mówi ze sala jest na maksymalnie 160 osób więcej moze byc jezeli goscie zamierzaja siedziec tylko za stołem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikudziku
ktoś tu strasznie próbuje robić antyreklamę sali w Białkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
nIE ROBIE ŻADNEJ ANTYREKLAMY TO JEST FORUM I MAMY DZIELIĆ SIE SWOIMI INF Sala w Białkach jest ładna teraz zwłaszcza po remoncie ale żeby na sali Nnie było scisku wesele nie moze być większe niż na 160 osób, a z cena wielkoscia parkietu to wszystko prawda niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sala w Białkach jest nawet ładna, jednakże ja wolę salę w Rakowcu. Ktoś pisał, że sala jest na 160 osób? jest 150 krzesełek + do tego ławki. z tym, że czym więcej osób tym mniej miejsca do tańczenia. wiem, bo sama widziałam. sala również jest na obecną chwilę remontowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszczu
A ma ktoś może kontakt do wspomnianego zespołu vocart... chociaż strona internetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egii
http://www.vocart.eu/ jak na wrzucie wpiszesz vocart to wyskakują ich kawałki. jaki masz termin? bo mam spisane ich wolne terminy na 2012 od maja do września. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika:)
Hej:) Czyt koś może sie orientuję gdzie w Siedlcach można kupić ładne ślubne obuwie damskie oczytwiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×