Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość Agnieszka Franczak
Jeśli ktoś szuka fajnego DJ na wesele to niech piszę na mój email: agnieszka.franczak@tlen.pl , bo mam tylko jego numer telefonu a nie chce go wrzucać do sieci bo nie mam na to zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_89
Korzystał ktoś z usług p. Beaty Radomyskiej? Mógłby ktoś polecic dobrego,sprawdzonego fryzjera? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka24136
Mam pytanie o p. Huberta Gosia z Sokołaowa Podlaskiego, czy on jeszcze gra na weselach? Nigdzie nie mogę znaleźć jego danych kontaktowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
brak dobrego parkingu i toalety na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka90
Ja ze sweje strony Polecam zespół Fenix-new świenie grający młody,fajnie prowadzą wesele, zabawa gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
majka a ile bierze ten zespó? maja nadal 2 wokalistki czy jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
A jak tam przygotowania tego roczne panny mlode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka90
Wiesz nie wiem czy jedną czy dwie w sumie to niewielka różnica ale prowadzenie przez nich wesela i dopieranie repertuaru jest fantastyczne a biora z tego co słyszałam nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiiii
Majka a jak z ich wokalem i przerwami::?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka90
Przerwy robią gdy jest podawane danie gorące i może raz czy dwa razy dla siebie i to bardzo krótkie. Cały czas przeważnie grają. Wokal mają bardzo dobry całkiem innaczej brzmi niż na nagraniach na stronie.Mają zróżnicowany repertuar.Kazdy znajdzie coś dla siebie Wychodzą do gości w śmiesznych perukach z akordeonem i spiewają biesiadę.A gdy jest pociąg np to Pan z zespolu wychodzi z peruką na głowie i prowadzi ten pociąg i jednoczesnie spiewa . Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka napisz
Majka napisz to w pierwszej osobie "my" i będzie ok. Lepiej reklamować swój zespół oficjalnie, zamiast robić takie "podchody" :-) Co Ty myślisz, że na tym forum są same blondynki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka90
no niestety nie mam kontaktu z Tym zespołem:) a napisałam To dla waszej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Zespół jak zespół na nagraniach dostepnych w necie bez rewelacji, jedna osoba po szkole muzycznej reszta mlodziutcy 18-19letni amatorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina786
Z tego co wiem wszyscy mają powyżej 20 lat. Młodzi zgadza się.Czy amatorzy hmm tak bym tego nie nazwała raczej nabierający doświadczenia młody zespół ogólnie ok mozna im zaufać.Ale to juz wedle gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka90
dobra przestańcie sie spierać o ten zespól on i tak ma i będzie miał s woich odbiorców. Mam pytanie co sądzicie o sali podkowa o opolu? jak z cateringiem obsługą itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Nie maja pozyżej 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina786
Znam ten zespół i mają po 20 lat wszyscy a zreszta co ma do rzeczy wiek robią swoje jak wiele innych zespołów.zawsze znajdzie się tyle samo krytykujących a tyle samo pozywtywnych opinni więc bez potrzeby ciągnąć ten temat. Wracając to tematu Majki 90 jak z salą w podkowie wie ktoS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
malo istotny wiek ale po co klamac nie maja po 20wystarczy wejsc na nasza klase i sprawdzic:), jedna osoba ma w grudniu skonczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina786
nikt tu nie kłamię wszyscy mają 20 lat nie będę sie posługiwała imionami i nazwiskami. Może nie mieli wszyscy jak byli we 4 ale teraz grają we 3 i mają więc szkoda mówić juz na ten temat to mało istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonna84
Hej zna ktoś dobrego kamerzyste z okolic siedlec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
no wiec pytalam sie czy sa nadal dwie wokalistki czy jedna i nie bylscie zdecydowane, nie chodzi tu o wiek ale o staz zespolu, co za tym idzie doswiadczenie i do tego wykształcenie chociaz podstawowe muzyczne ktore posiada jedna osoba:), pozdrawiam kasiu wokalistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina786
Nie będziemy tutaj sie spierać co jak i gdzie i po co...bez sensu naprawdę do niczego nie dojdziemy to tak samo jak czytałam kiedys opinie o zespole West raz pozytywna raz negatywna tak naprawde prawda jest taka że kazdy zespoł moze zagrać dobrze czy z duzym doświadczeniem czy nie i tak samo moze zagrać zle.Po prostu jeszcze nikt sie nie urodził zeby wszystkim dogodził.Ps Wykształcenie to nie wszystko... Muszę Cie zmartwić ze większośc zespołow ma jednego członka zespolu z muzycznym wykształceniem pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Ale po co sie denerwowac Ewelino = Kasiu skoro ponoc nie jestes czlonkiem tego zespolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina786
Nikt tu sie nie denerwuje P.Martex:):) Jestem całkiem spokojna:)Zreszta jestem tuzeby sali szukać to dacie mi odpowiedz odnośnie sali w Podkowie moze P. Martex cos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Akurat na tema sali Podkowa nic nie wiem, więc sie nie wypowiadam. napewno odradza zajzd tip top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
A tak na marginesie to czemu wiola juz u was nie spiewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina786
aa rozumiem..Nie wiem kto teraz tam śpiewa czy Kasia czy Wiola znam tylko tą pierwsza ale nie mam kontaktu z nią jako takiego ale sądząc pod zdjęciach to pewnie Kasia śpiewa teraz.A wracając do sali to jaką polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
jak byłam na weselu w chodowiaku to byl bardzo smaczny 3 pietrowy tort (trzy oddzielne na stojaku), goscie upominali sie o dokladke poki dwa torty sie nie skonczyly nie bylo problemu, natomiast gdy dwa sie skonczyly i zostal tylko trzeci nie zaczety to mimo ze goscie jeszcze chcieli kelnerzy tort zabrali:) z pozniejszych poglosek dowiedzialam sie, ze w chodowiaku to zwyczaj ten tort nie zaczety zostaje na inna impreze na niedziele, a mianowicie na chrzciny ktore odbywaja sie na drugiej mniejszej sali w tym lokalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×