Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość masełko maślane
polecam wesela w ,,chodowiaku,,w chodowie . sala super jedzenie też(nie polecam tylko brać zespołu który oni polecają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
do Karolka ja mam wesele we wrzesniu 2011 w Przygoadach (parkiet ma super) podaj mi meila to podam Ci namiary na moja dekoratorke ps. Jak bedziesz zamawiała jakas dekoratorke to uprzedz ja ze sala jest duża i wysoka z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie wszystkie maja tyle materialu aby wystarczyło na to sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka i Mati
Martex, podaję Ci mojego maila: kaola007@interia.pl czekam na info :) dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeniaaaa
Hej Dziewczyny, Poszukuję fajnej sali na wynajem, takiej do ok 150 osób, ale, żeby nie wyglądała jak remiza strażacka ;)) POlecicie mi coś? bo na tych poprzednich stronach uwierzcie mi cieżko jest coś znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka i Mati
jeśli chcesz fajną salę na 150 osób to w Białkach jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam salę w Rakowcu :) jest po remoncie a jeszcze wiele zmian przed nią :) wiem, bo sama będę organizowała tam swoje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, szukam fryzjerki oraz makijażystki na własne wesele, nie jestem z Siedlec, wesele organizujemy u narzeczonego, więc tym bardziej potrzebuję pomocy ! Proszę o namiary na sprawdzone fryzjerki oraz makijażystki, które są dobre w tym co robią i dobrze doradzają. Najlepiej byłoby jeśli w tym samym miejscu można byłoby się uczesać oraz wykonać makijaż. Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję !! miszka_i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam świetną fryzjerkę Martę Rzążewską - salon Izabela koło katedry nad drogerią STARS numer - 665 123 566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amdzia8
Przejeżdżałam ostatnio koło domu weselnego u Anny - ostro coś tam remontowali, malowali. Był ktoś tam na weselu, lub słyszał jakieś opinie? Gdzie w Siedlcach polecacie zrobić nauki przedmałżeńskie, gdzie są najbardziej znośne? :D Będziemy organizować wesele na ok 100 osób i o dziwo naprawdę trudno w tych okolicach znaleźć ładną salę na mniejsze wesele:D Ładne sale są na 200-300 osób... chyba będziemy zmuszeni organizować sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na weselu u koleżanki w Annie.. nie polecam.. niemiła właścicielka, mało miejsca i ogólnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadajacyodpowiedz
do szukamodpowiedzi: Nam x. powiedział tak : "Młodzi teraz są bardzo hojni. Dają od 800zł do ok 1200zł + organista bo z nim trzeba się indywidualnie rozliczyć. No, ale oczywiście ma na to także wpływ na ile osób jest robione wesele, czy będzie fotograf, kamerzysta. Bo często jest tak, ze młodzi podjeżdzają pod kościół limuzyną, a na ofiarę to już nie ma pieniędzy. Jak wy księdzy nie dacie, to on wam z kieszeni nie weźmie. Jak macie gadać, że za dużo, to w ogóle nie dawajcie." tak nam odpowiedział, na zapytanie o kwestie finansową. aaa i co ciekawe. Jest zaliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka i Mati
co do wesela w Annie to też nie polecam - jedzienie marne, obsługa też taka sobie, mało miejsca.. mi osobiście za bardzo się nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
A może ktoś był ostatnio na weselu z Wersalu? Szukam opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egii
Byłam w wersalu 2 razy na weseli i chrzcinach. Wizualnie bardzo fajnie, ale niestety mają kiepskie jedzenie, ciepłe jest w miarę ok, ale z zimnych przekąsek żeby nie tatar to by nie było co jeść. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
a dawno byłaś?? co na przykład jest niedobre ciasta, wędlina? a jak dania gorące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagi
również byłem w Wersalu- niestety podzielam opinie koleżanki wyżej- bidnie i chłodne posiłki-smak kwestia gustu- mi nie smakowało- ale dania gorące były zimne....no i obsługa powooolna... Przereklamowany obiekt- nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem na weselu w Wersalu w maju, osobiście nie polecam. Jedzenie tak jak pisze poprzednik zimne, nie zbyt kelnerki się spieszyły z podawaniem dań jak dla mnie bez smakowe (ale wiadomo kwestia gustu i smaku), na stołach, aż tak dużo jedzenia nie było. Alkohol nie był schłodzony. Jedyny plus to duży parkiet do tańczenia i jest gdzie wyjść się ochłodzić, odsapnąć. s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
Kurde mam już zamówiony termin w Wersalu :( może ktoś ma jakies optymistyczne wieści? co tu zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amdzia8
Paulisiaaaa - Jeśli można wiedzieć jaka jest cena w Wersalu za osobę? Faktycznie są ustalone warianty menu do wyboru? Na ile osób robisz wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
Cena 170/os. przy weselu powyżej chyba 150 os. ja robię na ok. 200 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala44
polecam makijaż u p.Beaty Radomyskiej. Bardzo ładny i trwały. maluję się u niej od wielu lat. Można korzystać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele w przyworach
!!!!!!! hej mam zarezerwowana sale w Biesiadnym Siole w Przyworach czy ktos moze dac mi opinie o sali, jedzeniu, obsludze, organizatorach(czy da sie z nimi dogadac) i tak ogolnie jakies swoje odczucia jak tam jest bo tak sie troszke zastanawiam czy ta sala to dobry wybor... pozdrawiam !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka i Mati
dołączam się :) chętnie poznam namiary na jakąś dobrą osobę od pazurków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele w przyworach
ja osobiscie polecam http://www.exclusive.republika.pl/ wszystko w jednym miejscu paznokcie makijaz i fryzura wszystko robi jedna osoba i jest bardzo dobra w tym co robi i cenowo tez jest ok a wiec polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala44
ładne pazurki robi Karolina Lasocka AMBASADA URODY na Dylewicza. jestem bardzo zadowolona. cena też przystępna 70,00 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×