Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

a kiedy byłaś na weselu w tip top? może od tego czasu coś się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia83
....w tym roku- ale proszę- nie pytaj mnie o dokładną datę tego lata, ponieważ nie chcę robić w rodzinie ogólnego poruszenia przypadkiem....chciałam pomóc przyszłym parom a nie krytykować ot tak- chyba moje argumenty są dość przekonywujące..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem na tej sali, we wrześniu 2011 roku i niestety wszystkie te informacie niestety negatywne potwierdzam w 100 %. Sprawę znam dokładnie bo było to wesele w mojej rodzinie, dokładnie rzecz biorąc młodszej siostry. Napewno teraz wszyscy z naszej rodziny pewnie woleli by zrezygnować z zadatu tych 3000 tys i poszukać innego lokalu. Ale cóż mądry polak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajak kojak
mam pytanie: czy takie rzeczy jak cena za poprawiny, płacenie za dzieci itp. zmieniały się u was i czy były z tym jakieś problemy? w mojej umowie była tylko stawka od osoby za 1 dzień i takie tam duperele, nie było wpisanych powyższych ustaleń NIESTETY niestety, bo teraz się dowiaduję, że przesunęli mi o rok niżej granicę wiekową dla dzieci, za które się nie płaci i podnieśli cenę za poprawiny i to nie w ciągu pól roku czy roku a w ciągu miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizunia
Powiedz proszę-jak bardzo się zmieniły warunki? Jakie miałeś i co uległo zmianie i na jaki miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana czytając to wszystko co piszecie o tip top i nie wiem już co robić....czy szukać nowej sali, jeśli tak to jakiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe.....
a jaka jest cena od osoby w tip top?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś z Was ma może w niedługim czasie tam wesele i podzieli się swoimi wrażeniami na temat sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizunia
Mila- a jaki masz miesiąc ? Ceny z tego co podajesz, to raczej takie normalne . Musisz popytać w podobnych lokalach tego typu- raczej bardzo nie odbiegają cenowo. Podzwoń do tych lokali - Zajazd Chodowiak, Zajazd Europa, Wersal, Omega, Orchidea -na pewno coś trafisz wolnego Chodowiak, Europa i Omega na podobnym poziomie cenowym - 140-160 zł i coś jeszcze dokładają. Wersal od 160-200 , Orchidea nawet po 220 zł - ale przy mniejszych weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe.....
Ja bym zrezygnowała jednak, w końcu to Twój ważny dzień. Ja w Wersalu na lato 2012 mam cenę 170,- jeśli będzie min. 150 os., jeśli poniżej 150 cena wzrasta do 180,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele mamy w czerwcu 2012. chciałam w Chodowiaku ale tam niestety wolnych terminów nie było...musze przemyśleć wszystko na spokojnie, ale skoro tyle osób negatywnie wypowiada się o tej sali to coś musi być nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana23
Niedawno podpisywałam w Europie wesele po 160 zł/osoba i mieli coś wolnego na czerwiec- może jeszcze mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu! Przy podpisaniu umowy było ustalone 135 zeta za osobę, przy rozliczeniu po weselu wyszło 145. Podobno zmiana na "lepsze" w menu. Trochę wydaje mi się że nie fer. Poprawiny straszna porażka. Ustalone było że będzie płatne 400 zł za godzinę i forama stół szwedzki. Pani do tego miała nakryć dwa stoły dla gości, gdyż ciężko było określić liczbę gości. OK. Tylko pytanie co rozumiemy nakryć dwa stoły. Mi wydawało się że będą rozstawione nakrycia i sztućce, a co się okazało, że stoły były nakryte ale tylko obrusami. Wszystko trzeba sobie samemu rozłożyć: telarzyk, szkaneczkę czy kieliszek. To już mogli chyba zobić skoro mówi się że stoły będą nakryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozostaje mi teraz nic jak pojechać do właścicieli i szczerze z nimi porozmawiać o moich obawach...tylko czy rozmowa pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizunia
Daj znac jak Ci poszło i jak Cię przekonali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co możecie napisać mi na temat sal: Gabryś, Omega, Novotka?? jakie sale możecie polecić? liczę na szybkę odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaania
Witajcie. A co powiecie o Mośibrodach? Jakies opinie? Był ktos na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżonka27
Sala Gabrys- to hala sportowa- na dodatek z budową i wykopami przy hali- więc pewnie budowa trwać będzie z rok , poza tym -TO HALA SPORTOWA. Novotka- jedna ze starszych sal weselnych- schludna ale też lata świetności ma już dawno za soba. Omega - do 120 osób dobre warunki - powyżej - to już ciasno, a powyżej 150 mega ciasno - ale wystroj i komfort na małe przyjęcie( 100-120) godny polecenia Mościbrody - urokliwe miejsce ale też na przyjęcie max 80 osób i to na kliku salach. Mankament tego lokalu jest taki, że Goście siedzą w różnych pomieszczeniach , i brak jest komunikacji między nimi - a wesele to integracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżonka - Byłam ostatnio w Novotce i szczęka mi opadła. Porównując do niej Wersal, to on wygląda jednym słowem marnie. Co do Mościbród - fajny wystrój, ale na bardzo małe wesele... i spotkałam się z paroma opiniami z różnych źródeł odnoście nieprzyjemnego zapachu z zakładow mięsnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnałżonka27
Nie oceniałam wystroju Novotki tylko,że lata świetności ma już za sobą i położenie lokalu też nie najciekawsze - i obsługa cała przeniosła się do Orchideii a tam jest teraz obsługa z łapanki. Wystrój to rzecz gustu i na ten temat się nie wypowiadałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś więcej na temat sali Gabryś?? coś o właścicielu? jak do tego podchodzi? o komforcie? bo niezbyt ciekawe opinie czytałam.. i jeszcze jedna sala mnie interesuje. a mianowicie Haramata. słyszeliście coś o niej? liczę na rzetelne i pomocne informacje, ponieważ zostało mało czasu a praktycznie wszystko już jest zajęte na następny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vectra3
Gabryś to najwiekszy cwaniak weselny jaki jest na rynku Siedleckim - grał w zespole weselnym a później sam zaczął robić wesela- sale wynajmuje- co do ilości potraw- to mizerniutko- nawet bardzo biednie- ale podejście na początku do potencjalnych klientów ma niezłe - obiecuje gruszki na wierzbie- ale już po zapłaceniu - jest bardzo nierzetelny- odradzam tego organizatora... Poza tym przypatrz się dokładnie otoczeniu tego obiektu- betoniarki-wykopy, głębokie doły- jak się bawić w takim otoczeniu? No i zapach na hali-sali w soboty - toż to jest hala sportowa, na której przez cały tydzień wylewane są hektolitry potu sportowców. Sama oceń, gdzie chcesz się bawić i w jakich warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednym słowem nie warto z nim wchodzi w jakikolwiek układ? a haramata?? słyszeliście coś o tej sali? byliście na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny :-)
Omega bardzo fajna ale tak jak napisał ktoś wcześniej pomieści max 100-120 osob powyżej delikatnie mówiąc ciasnota. Jedzenie ok wystrój też bardzo ładny więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że ja poszukuję sali na 160-170 osób i na następny rok a dokładnie na wrzesień. niestety jest już mikry wybór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny :-)
A może sala u Rafalskich w Przyworach? Co prawda ja tam nie byłam ale byłam w ich sali na Rynkowej i gorąco polecam jedzenie bardzo dobre i super obsługa a z tego co słyszalam w Przyworach jest jeszcze lepiej moja znajoma miała tam wesele w tamtym roku i powiedziała że i goście i ona byli zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizunia
marlenka- wejdz na stronke www.zajazdeuropa.pl - tam maja podane terminy wolne - może są aktualne. A najlepiej wyślij email do lokali weselnych w Siedlcach- sami podadzą Ci , co mają wolnego i w jakich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz w tygodniku s jest jeszcze troche lokali ktore maja wolne terminy, podzwon, popytaj a nie na forum, na forum to sama widziesz generalnie wszedzie zle, lub nieco lepiej, sugerowalbym sie pytac ludzi ktorzy byli na weselu a nie ludzi z forum, nie chce nikogo obrazic ale kilka osob nie mzoe byc wyznacznikiem jakosci lub niejakosci danego lokalu, a z tego co tu widzialam to opinie sa generalnie negatywne, pozdrawia ,w srode tygodnik i dzwonisz , napewno gdzies sa wolne miejsca jeszcze , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×