Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość joluśka{}
Vadersi?? to zależy co kto lubi, kiedyś bardzo chwalono tą formację, jednak od dłuższego czasu wszsystko ucichło i słyszałam wiele komentarzy nieprzychylnych, najlepiej samemu sprawdzić, poprosić od zespołu płytę z imprezy którą obsługiwali i wyrobić sobie własne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta0
no dokładnie najlepiej obejrzeć płytę kilku zespołów i wybrać.ze swej strony polecam Maxim, Fortex, Fenix-new z tym ze te dwaostatnie nie są z siedlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś może zespół Passat Passat z Białej? Jeśli tak to będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga kika
Ja szczególnie polecam zespół Edens Grand i Remix te trzy zespoły są naprawde super a zwłaszcza Edens super śpiew granie i wogóle wszyscy z mojej rodziny brali jeden z tych zespołów i naprawde zabawa była przednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiukumikudziku
zespół passat jest niezły, śpiewają ładnie, jak dobrze pamiętam to sami faceci tam są, mają dużo instrumentów, godni polecenia maxim też w porządku, fajnie prowadzą, potrafią rozbujać gości edens i modem jak dla mnie przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka***
witam, czy ktoś był na weselu na którym grał zespół chojecki band??? będę wdzięczna za opinie :) poszukuję również dobrej kucharki na wesele we wrześniu 2012 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaB.
Chmielna oczywiście w Warszawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
a znacie moze jakas dobra dekoratorke w łukowie albo w okolicy??? bo szukam i na arzie nic nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiulka 20
Słyszałam ostatnio ze jakaś dziewczyna robi fajne dekoracje... ubierała akurat kościół u mojej koleżanki... Bardzo mi się podobało... do niej numer to 667 196 611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita83
Witam. Co do Hubertusa, jestem właśnie po wizycie tam i musze powiedzieć że sala po tym remoncie naprawde robi wrażenie, jest bardzo ładnie, super oświetlenie, lustra, bardzo elegancko! Więc sala z głowy, na moje nieduże wesele będzie super! Polecam zobaczyć. Czy ktoś może mi jeszcze podać jakieś namiary na dekoratorke od kwiatów do kosciola i tego typu w Siedlcach lub okolicach. Bo jakos nic co widziałam w kwiaciarniach mi nie do konca odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
dobra dekoratorka jest w sulejach kolo łukowa podaj moi meila to wysle Ci nr tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka3
Ja również poproszę o numer tel do tej dekoratorki : agnieszka0000@autograf.pl. Wesele moje rónież będzie w Hubertusie tylko w tym roku, a sala jest bardzo ładna:)elegancko i przytulnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka3
agnieszka0000@autograf.pl (zera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łosiczanka
Jeśli chodzi o bukiety, to polecam Panią Marylę marla-kwiaty.pl możesz przedstawić, pokazać swój wymarzony bukiecik i Pani Maryla to wyczarujee :) jest boska. Ponadto miło się z nią współpracuje, nie robi problemów. Salę udekorowała nam wg projektu mojego mężusia - i bylismy zachwyceni, goście też. Jest extra. Polecam. tel. 600 560 898 www.marla-kwiaty.pl, a i znajduje się przy Chełmońskiego więc od Hubertusa masz niedaleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLIA5
BARDZO WAS PROSZĘ O POLECENIE MI JAKIEGOŚ FAJNEGO DJ KTÓRY POTRAFI DOPASOWAĆ MUZYKĘ DO GOŚCI I MA DOŚWIADCZENIE JESTEM ZROZPACZONA BO TERMIN GONI A JA NIC NIE MAM!! z GÓRY BARDZO WAM DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Cocktails-world.pl
Zapraszam do dyskusji i Waszych opinii na temat Koktajl Baru na weselu . Zajmujemy się profesjonalną obsługą barmańską na weselach , eventach , posiadamy kilkuletnie doświadczenie . Może ktoś miał już przyjemność spotkać nas na weselu ?? Pełna oferta www.cocktails-world.pl 668-276-642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek84
witaam wszystkich przeglądam to forum i kilka krotnie było zapytanie o sale "strumyk" w Ujrzanowie ale nikt nie pociągnął tego wątku... czy naprawde nikt nigdy nie miał z ta salą do czynienia... przeglądając forum non stop przewijają sie te same sale tj rakowiec białki europa tip top ... o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLIA5
DZIEKUJĘ BARDZO ZA ODPOWIEDZ MYŚLAŁAM O NIM DO MOMENTU KIEDY NIE OBEJRZAŁAM KILKU WESEL Z NIM NA KAŻDYM JEST TO SAMO POLONEZ A POTEM TE SAME ZABAWY TO MNIE ODSRASZYŁOGDYBY BYŁY JESZCZE JAKIEŚ INNE PROPOZYCJĘ TO Z GÓRY ZA NIE DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczo-na
witam, potrzebuję DJa na wesele i nie wiem kogo warto brać pod uwagę. Miał być Piotr Pastor ale ktoś mi termin ukradł :( kogo polecacie? dajcie namiary jeśli macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattikarn
Szukam informacji o zespole FLESZ z Kotunia (część zespołu pochodzi również z Siedlec). Czy ktoś może był na weselu, na którym grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaho
aneczka***, jeśli chodzi o Chojecki Band - grali na moim weselu i bardzo, bardzo polecam - goście bardzo chwalili i świetnie się bawili (my również:)), ze swojej strony mogę dodać że bardzo miło się z nimi współpracuje. Natomiast jeśli chodzi o kwiaty i dekoracje - polecam Salon Kwiatowy Monika z Łukowa- również jak najbardziej pozytywne wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleX.Sce
do piotrek84 // my mamy wesele w Strumyku. I generalnie wydaje się, że będzie ok, natomiast nikt z "doświadczonych" nie daje tutaj znaku. Jakieś konkretnie info,Cię interesują? Masz tam wesele? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martex
Jak tam przygotowania do Slubu tegoroczne Panny Młode?? kiedy wasze wesela w ktorej parafii, w jakiej sali?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka&Mati
Cześć, Potrzebowałabym namiary na jakąś dobrą dekoratorkę - we wrześniu 2012 mamy wesele w sali w Przygodach. Wiem, że sala bez dekoracji nie robi dobrego wrażenia, ale jest duża, ma krzesełka i w porównianiu z innymi jest tania. Wcześniej ktoś wypowiadał się na temat sali w Białkach - owszem po remoncie wygląda dobrze, ale jeśli organizuje się wesele na ok.160-200 gości to z tańcem jest masakra. Jak wszyscy wychodzą na parkiet jest tam ogromny ścisk i każdy uderza o każdego. i tak naprawdę ułozenie stołów nie jest za dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka i Mati
i jeśli chodzi o kosmetyczkę Anie z Atola to słyszałam o niej baaaaardzo dużo dobrych opinii. Malowała na wesele moją koleżankę i wyglądała cudnie. POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam kosmetyczkę
Wszystkim Paniom polecam mobilną kosmetyczkę, panią Dorotę Szepietowską - Kurek. Nie wiem co prawda jak z makijażem, ale robi świetne tipsy akrylem. No i dojeżdża do klientki, co jest superwygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zainteresowany zorganizowaniem przyjęcia weselnego w Siedlcach szukasz sali weselnej wejdź na www.GdzieWesele.pl/Siedlce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×