Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość Sunny:-)
Byłam na weselu w Europie hmm takiej dużej ilości łazienek nie widziałam ale fakt bardzo czysciutkie jeden minus to to ze jak wychodzi sie na zewnatrz to do srodka wlatuje cieple powietrze i klimatyzacja nie spełnia swojej roli co do jedzenia było bardzo dobre każdy się najadł i nie narzekał na stołach też było dużo po troszku wszystko wyglądał bardzo apetycznie a to czego sie spróbowało smakowało więc polecam salę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szybki odzew. Uspokoiłyście mnie:) Mam wesele w przyszłym roku i trochę się obawiałam ze względu na diametralnie różne opinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaaa
co powiecie na temat zespołu WEST z Siedlec?? możecie coś powiedzieć na jego temat? jak grał? bo właśnie się zastanawiam nad tym zespołem na swoje wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeee
Rzeczywiście kiepskie te ich nagrania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.,.,..,,
u mnie grał West i jestesmy bardzo zadowoleni, goscie równiez... prponuje spotkac sie z zespolem i obejrzec nagrania z wesel... naprawde fajnie graja i kulturalnie prowadza impreze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannnaa
Najlepiej wziąć nagranie z wesela od zespołu a nie wzorować sie na internecie. Ludzie teraz mają głupi nawyk wchodzą na stronę słuchają nagrań jak im sie nie spodoba to skreślają zespół nie wiedząc jak naprawdę grają i bawią ludzi i prowadzą wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek &ania
a co powiecie o zespole MAXIM? jak prowadza? fajnie grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALA TIP TOP
Mam pytanie dotyczące sali weselnej w Iganiach TIP TOP. Mamy zarezerwowany tam termin. Właścicielka wbrew temu co jest na forum napisane przyjęła nas życzliwie. Może dlatego że byliśmy już na tą salę zdecydowani a całą resztę uzgadaniała z rodzicami. Zastanawiamy się tylko nad ilością osób. Planujemy zrobić weselę na 200 osób.Czy ta sala nie bedzię za mała na takie wesele??? interesuje mnie tylko opinia osób które tam faktycznie na weselu były. Dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawialiśmy się nad salą Tip Top, ale po dokładnym obejrzeniu, przeliczeniu miejsc przy stołach stwierdziliśmy, że sala jest zdecydowanie za mała na duże wesele... Mimo że właścicielka twierdzi że sala jest na 200 osób.... Parkiet jest wąski, niczym tramwaj... tańczy się za plecami ostatniego rzędu ... Mało miejsca na zespół ... Wydaje mi się, że będzie bardzo ciasno jeśli faktycznie planujecie wesele na 200 osób.No chyba, że ostatecznie mniej osób Wam potwierdzi przybycie na wesele ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia 436
witam.....szukam małej sali n ok 50-70 osób w siedlcach ma może ktoś jakies namiary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BorynaM
Byłam tam na weselu w tamtym roku w lipcu - było 160 osób- ale już przy tej ilości było baardzo -BARDZO CIASNO!! według mnie , żeby było komfortowo to 120-130 osób. Poza tym sala bardzo gorąca- ugrzewa się niemiłosiernie- więc na sali było 29C- ale i dzień również był bardzo gorący....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolci
na male wesele polecam sale Ranczo w Strzale. Ja planuje tam swoje, mamy juz termin. u nas bedzie 80 osob. Sala ladna, jedzenie podobno dobre. warto tam zajrzec. maja swoja strone internetowa gdzie sa zdjecia. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeee
Szukam kamerzysty na wesele, ktoś ma kogoś godnego polecenia? Słyszeliście może o Markfilm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pawelek &ania
Maxim?? Chyba że na zabawę to tak.Wesele średnio im wychodzi.Byłem słyszałem i to moje obiektywne skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amdzia8
DO JOLI - możesz napisać coś więcej o sali Ranczo w Strzale? Jaka cena, właściciele, co jest wliczone? Szukam sali na ok. 100 osób. Dla zaintereseowanych - Wersal wesele do 100-150 os.(nie pamiętam dokładnie) =200zł/os. Przy wzroście o każde 50 osób, cena spada o ok 10zł. Był ktoś na weselu w Orchidei? Jak wrażenia? Na zdjęciach z tego co zauważyłam to chyba jedyna sala z możliwością okrągłych stołów. Może zna ktoś cenę od os? Jeśli chodzi o The best band to byłam na 1 weselu przez nich prowadzonym i muszę pochwalić. Młody sklad, a szczególnie podobał mi się wokal jednej z dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeee
ta cena dla Wersalu to na który rok? 2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byzuch
W Wersalu strasznie naciagaja ceny a jakość obsługi i przede wszystkim jedzenia pozostawia wiele do życzenia- jestem rozczarowany ich usługami- NA PEWNO NIE ZROBIE TAM SWOJEGO WESELA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolla26
Maxim jest na wesele godny polecenia to moje skromne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita83
Nowa sala w Hubertusie może by Ci Jolciu odpowiadała. Ja tam rezerwowałam ostatnio na 2012 (70osób) i naprawdę bardzo mi się podobało, bardzo elegancka. Mają też nowe menu, można zamówić mniej pospolite dania. Moja znajoma robiła tam niedawno, już po remoncie imprezę rocznicową tesciów i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola436
wie może ktoś ile jest od talerzyka jest sali ranczo ,lub w tej nowej sali w hubertusie??/ ,wesele na 60-70osób dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajtam ajtam
orchidea- widać, że sala jest świeża, zadbana, obsługa śmiga jak szalona, nie ma opcji żeby na talerzyku coś było, natychmiast jest wymieniany na czysty ( czy to na plus oceńcie sami). Odstrasza cena. Podobno już dobiło do 200 zl za os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie tu tu
Orchidea to elegancka sala ale wg mnie na duże wesela 200 os. i powyżej jak jest mniej to jest jakoś smętnie i pusto. Jeśli chodzi o jedzenie to może być nic specjalnego ale najgorsze są te ich porcyjki - rosołek w filiżance na talerzu jedzenia jak dla 5 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie tu tu
Ty może wolisz ale na weselu jest 100 czy 200 innych osób które nie muszą tego lubić więc sensowne jest podawanie takich porcji aby goście mogli się nasycić a nie posmakować, to nie degustacja, Ci co nie chcą nie muszą przecież zjadać co do okruszka... poza tym kto powiedział że jak cały talerz to już berbelocha ma być? no sorry ale w filiżaneczce to się kawę pije a nie rosół je :/ jak już podają takie porcje to mogliby robić to chociaż na mniejszych talerzach bo na wielkim talerzu to wygląda komicznie I to nie jest tylko moja opinia ale również kilku innych osób które miały okazję tam gościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała zmiana tematu ! Dziewczyny, czy możecie polecić dobrą i NIEDROGĄ kwiaciarnię w Siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sali Orchidea - pan nam powiedział, że wesele musi być na 200 osób na mniej nie robią, a w przypadku mniejszej ilości osób mielibyśmy dopłacić chyba 3000 zł, albo zapłacić jak za 200 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×