Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość jolcia 436
może ktoś wie ile biorą od talerzyka na 2012 r.. w sali ranczo i w hubertusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psikus fikus
i tu jestem zdziwiona bo na weselu na którym byłam w Orchidei porcje były duże, muszę zaznaczyć, że lubię wsuwać :) i nie dawałam rady ogarnąć wszystkiego do końca, nie sposób było zjeść coś z tego co stało na stołach ja robię w sali gdzie nie płaci się za os. wynajmuję kucharkę, kelnerki itp. itd. może nie będzie luksusowo i och ach ale mam nadzieję, że goście głodni nie będą i będą się dobrze bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akinka
Oto moje zdanie co do całego tematu. Kilka tygodni temu mialam wesele.SALA Omega - polecam. Jedzenie bardzo dobre, obsługa w porządku, wystrój ładny. Zespół - WHYROCK. Grają świetnie, są w porządku, a najlepsza jest wokalistka, ma świetny kontakt z ludźmi no i super głos. NIE polecam tylko przyszłym małżonkom sesji w studiu Kodak u P.Mioduszewskiego - naciągają ludzi na dużą ilość zdjęć, zdjęcia są bez polotu, a szefo całego interesu bardziej odstrasza niż zachęca ( sypie tekściki dość zboczone i głupkowate). Ich pracę oceniam negatywnie - w czasie sesji nie dbają o to, czy sukienka dobrze leży, czy welon jest dobrze ułożony, czy mucha tudzież krawat nie przekrzywiony! Po prostu jada na opinii w pełni już niezasłużonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem zdjęcia w studio już dano wyszły "z mody". takie są nienaturalne, i pozowane.do tego ze sztucznym płotkiem czy tandetną białą parasolką a w tle góry na fototapecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonKa
Witam, polecam kwiaciarnię MARLA. Ta Pani jest profesjonalistką w tym co robi. A i robi to tanio. Ma też swoją stronę www.marla-kwiaty.pl Ubierała u nas kościół, samochód i robiła mi i druhnie bukiety. Wyszły lepsze niż chciałam :D aa i jeszcze butonierki dla facetów. Z ręką na sercu polecam. A co do RANCZO- to od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Kwiaciarnia ?? Marla !!! Mieszkam daleko od siedlec... mamy swietny kontakt mailowy, kobieta robi cuda, na wszystko sie zgadza i wysuwa duzo propozycjii ;) jestem nia zafascynowana. mam wesele we wrzesniu w Reymontowce i zrobie wszystko co w mojej mocy aly dyrekcja Reyamontowki dostrzegla jej talent !! Chyba nie musze sie za bardzo starac. Sami zobacza !! ;) Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola-mars
W sobotę byłam na weselu w Wersalu- pomimo, że upały mamy za sobą , to na sali było bradzo gorąco !! Na interwencję Pana Mlłodego - obsługa odpowiadała, że klimatyzacja chodzi - o próbie porozmawiania z właścicielami sali nawet nie było mowy- nikt ich nie widział. Państwo Młodzi byli bardzo rozgoryczeni,że tak zostali potraktowani. Obsługa i kierownictwo lokalupozostawia wiele do życzenia. Nie polecam tego lokalu - bo komfort tam żaden - a jedzenie nie wybijające się ponad średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita83
Koszt w Hubertusie ok. 130zł/os. Ale nie wiem, czy nie zmienie kilku dań i przystawek na bardziej wyszukane, to wtedy pewnie coś będę musiała jeszcze dopłacić. Najlepiej podjechać i porozmawiać, bo każdy ma inne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, możecie mi pomóc w uzyskaniu opinii na temat sali weselnej Novotka w Siedlcach, chodzi mi o jedzenie najbardziej, obsługę . Bo to jest jedyna sala która by była wolna na termin, który mi pasuje, ale nigdy tam nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni-razem
Novota-Sala z lat 90-tych , porcyjki malutkie i obsługa kelnerska cała się zwolniła dwa lata temu. Teraz obsługa z łapanki - kto ma chęć zarobić, to moze pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahossik1991
My robimy wesele w Arche na Brzeskiej. 10 września 2011. Pani bardzo miła. 140 zł od osoby przy 80-100 os. -wszyscy jeszcze dokładnie nie potwierdzili.Po naszej stronie tylko wino wódka i wiejski stół(teść sie uparł ,że sam zrobi prosiaka):) W cenie mamy wystrój sali 5 dań gorących( przy czym sami decydujemy czy bierzemy same drugie czy zupę-wybraliśmy 3 dania główne + strogonowa/rosół i na koniec barszcz z krokietami. wesele na sali zaczynamy o 17:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahossik1991
No i oczywiście 10 przystawek + ciasta ,chleb i owoce + kawa iherbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola436
sala ranczo jakie opinie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
czesc wszstkim ! Czy ktos moglby polecic plener w okolicach Siedlcec na sesje zdjeciowa ??? Nie mam pomyslu a czas goni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola436
WITAMM WSZYSTKICH ma ktoś namiar na jakiegoś dobrego dj na wesele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaaa-degustatorka
Byłam na weslu tzw. full - mojej przyjaciółki. Powiem tak- nie był to szał! - ilość i jakość mizerna-ale jej tego nie powiem - bo się mocno wykosztowała... Dania były ledwo ciepłe, co do przekąsek- to gdyby każdy chciał czegoś spróbować, to może 30 % uczestników miało by wybór. No i jeszcze obsługa- fatalne dziewczyny - kompletnie niezorganizowane. Jestem pewna,że nie zrobię tam swojego wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonkaaa-degustatorka
...chodzi o Wersal...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziewczyny co sądzicie o sali centrum w zbuczynie??? Zastanawiam się też nad zespołem MODEM, Proszę o jakieś opinie... Ostatnio widziałam że śliczny buty ślubne mają w Sklepie Carsona na Kilińskiego, ja napewno kupię tam dla siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingapilna:)
czy ktoś może podać mi adresy sklepów z artykułami ślubnymi w Siedlcech bo jak narazie znalazłam tylko 2 a nie ma w nich wszystkiego prosze o pomoc i to jak najszybciej:) i podkreślam tylko w siedlcach Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka145
Blondziaaa osobiście nie polecam zespołu Modem, kiedyś miał swoje lata świetności, a teraz przykrył się kurzem i nie zamierza się z niego "otrzepać", jest wiele innych zespołów zasługujących na uwagę więc życzę owocnych poszukiwań, sama jestem w ich trakcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujecie sprawdzonej sali weselnej w Siedlcach, to tylko przez serwis http://www.gdziewesele.pl/Siedlce/ Znajdziecie tam prezentacje domów weselnych, restauracji i hoteli, w których można zorganizować przyjęcie weselne. Obejrzycie zdjęcia, zapoznacie się z ofertą oraz opiniami klientów, a w razie potrzeby w szybki i łatwy sposób skontaktujecie się z właścicielami w celu omówienia szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
stary temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję informacji o jedzeniu w Novotce. Był ktoś tam niedawno na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaaaaNiElllll
szukam auta do ślubu, czy macie coś fajnego do polecenia? jakieś namiary może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam do Was pytanie na temat Hubertusa. Planujemy ślub na przyszły rok i jest to jedyna sala w przystępnej cenie, z całkiem przyzwoitą aranżacją wnętrza. Czy ktoś z Was był tam na weselu? Jak wygląda ustawienie stołów, znajdzie się jakieś miejsce na parkiet? I jak oceniacie posiłki? Przyznam, że jedzenie na zdjęciach w galerii nie wygląda zbyt apetycznie. Zastawa też niezbyt elegancka. No i te wszystkie mało pochlebne komentarze na forach... Podpowiedzcie czy warto rezerwować tę salę albo polećcie inną salę w Siedlcach, najlepiej bez tandetnych dekoracji - sztucznych kwiatków i obrusowych płacht na krzesłach, z dobrym jedzeniem. Pozdrawiam wszystkich przyszłych nowożeńców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Poszukuję bryczki( na terenie Siedlec lub okolic), która zawiezie na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buugi
Czarna czwórka - to wszystko zależy czego oczekujesz....... Jeżeli to ma być przyjęcie na 50-60 osób, to dużego wyboru nie masz - pozostaje Ci ten lokal- czyli niszowy Hubertus.... Jeżeli oczekujesz jakości- to musisz szukać w restauracjach lub salach do tego typowo przygotowanych... Podaj czego oczekujesz: na ile osób przyjęcie? co jest ważne dla Ciebie?- pokoje dla Gości, duży strzeżony parking, ogród, letni ogródek, miejsce do biesiadowania z zespołem przy grilu lub ognisku- jako atrakcja 30-40 minutowa na weselu, swobodne wyjście Gości na zewnątrz i wiele innych dodatków na weselu- które stają sie już w XXI wieku standardem.... Przykrycia krzesełek i sztuczne kwiaty- to żaden minus - tylko obniżenie standardu dla uboższych klientów, którzy szukają taniego jedzenia i skromnych warunków a koniecznie chcą zrobić pseudo wesele. ...to jest tak samo jak z samochodami- mozesz jeździć maluchem i dojedziesz, lub jak masz kasę to siadasz w mercedas i zaskakujesz rodzinę... Pozdrawiam i życzę udanej imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika111
mysle, ze warto wybrac sie na ulice janowska czy Dębową w Siedlcach, mieszkam niedaleko i widzialam, ze facet ruszyl juz z teamtem, z zewnatrz niezle to wyglada, w srodku podobno jest tam calkiem na poziomie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buugi
weronika111 - nie polecam pionierow branzy weselnej-mialem okazje byc w sobote tam na weselu- byla to druga impeza-PORAŻKA!!- ODRADZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×