Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Hej 2 pażdziernika byłam z chłopakiem na weselu w sali Ranczo.Mi się bardzo podobało.Mają smaczne jedzenie i pycha ciasto i na obsługę też nie ma co narzekać,więc można się zastanowić:)a do tego była fajna muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskomp
hej nicki23 - chyba błądzisz w swoich opiniach!! jak mogłaś być na weselu 2 października, skoro sobota była jako 1 października?!! Chyba że wróciłaś z zabawy do domu i pojechałaś pod salę weselną się dopić?. KOLEJNA ŻENUJĄCA REKLAMA SALI RANCZO! wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaL- do salinki
Salinki i jak wrażenia po weselu w sali pod arkadami? Napisz proszę bo ja jeszcze się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salinki
Moje wrazenia po weselu w Korczewie zabawa fajna- to zalezy oczywiscie od muzyki i gosci, jedzenie smaczne nie moglam sie najeść pycha. Sala, wystrój śliczny, obsługa nie pasuje do sali nie mili i wogole.......nie kończe.. no chłopcy sprawni i widac ze znaja sie na kelnerowaniu. A opinie po weselu jakie slyszałam tak jak wczesniej czytalismy-jednak tylko znajomi chwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salinki do EWAL
Napisz na co sie zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15bonio
czy może kojarzy ktoś kelnerkę z nowotki z kręconymi wlosami? zalezy mi bardzo na jej numerze kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline000
Jaką salę polecacie na małe wesele (ok. 60 osób)? Dodam, że wesele planujemy na przyszły rok, więc jeśli wiecie coś o wolnych terminach, to też piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajazd Tip-Top
Jeśli chcecie posłuchać zespołu Kryters to zapraszamy na sylwestra do Zajazdu Tip-Top :) www.zajazdtiptop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pod arkadami
Do salinki. Chyba gózik byłas tam na weselu bo gdyby tak było to wiedziałabyś że tam kazdy kelner ma swój stolik i za niego odpowiada. siedząc przy jednym jak mozesz oceniac innych? Dziewczyny be a chłopcy cacy? Ja zauwazyłem na tym weselu tylko jedną kelnerkę i to właśnie ona obsługiwała mój stolik.Ładna zgrabna a przedewszystkim miła. Moje wnioski? Albo twój facet ewitentnie na nia leciał, przyznaję mi tez wpadła w oko... albo to ty jestes tą która wyleciała z tamtad z roboty i teraz próbujesz im dokopać...tak czy owak bardzo nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMiłosz
Muszę się podzielić na gorąco - oglądałam dzisiaj sale weselne i trafiłam również do Zajazdu Europa - To jest naprawdę piekna i komfortowa sala weselna- przepiękny wystroj i piękny teren - i podpisaliśmy tam wesele na przyszły rok po 150 zł w maju. Dostaliśmy od razu menu z którego możemy sobie wybierać potrawy na nasze wesele. Juuupii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1324
Czy ktoś się orientuje na ile osób można zrobić wesele w Starych Okninach tak żeby bardzo ciasno nie było? Słyszałam, że sala bardzo ładna ale nie miałam okazji zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga_z
czy możecie się podzielić opiniami na temat sali weselnej w zajeździe tip-top w Iganiach? A co sądzicie o zespole Access???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia80
Gaga_z ja mogę się z Tobą podzielić opinią. Powiem, Ci, że pomimo tego co się czyta na tym forum to wesele mojej siostry w tip-topie było bardzo udane. Wszyscy byli zadowoleni, ze mną włącznie, bo w następnym roku urządzam tam swoje wesele :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia80
A tak jak widzę kilka postów wyżej, to organizują sylwestra, wybierz się na niego to się przekonasz jak u nich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga_z
dzięki za informację. Ta sala jest bardzo piekna sama w sobie.Cały czas tylko bijemy się z myślami czy robić samemu tzn z kucharką czy płacić od talerzyka, słyszałam, że katering jest tam kiepski?! Moje wesele też jest tam w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga_z
a co sądzieice o zespole access???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonecz_ko
A czy ktoś ma opinię na temat miejsca Biesiadne Sioło w Przyworach? Jestem bardzo ciekawa czy wesela tam organizowane są fajne i jak spisują się organizatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miks_sss
Gaga_z też rozważamy zespół Access http://www.zespolaccess.pl, jednak nie możemy znaleźć żadnych opinii na ich temat, czy Tobie się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonecz_ko
No nie wierzę, że nikt nie miał wesela w Przyworach. Ponoć nie ma tam terminów na następne 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1324
Do Słonecz_ko Ja byłam na weselu w Przyworach w sierpniu tego roku. Ogólnie było w porządku. Jedzenie smaczne chociaż niektórych dań nawet nie chciałam próbować ( np. pieczonego prosiaka), to chyba taki stały element u nich, że pieczona świnia wjeżdża jak tort :) Obsłudze też niczego nie można zarzucić. A największy plus to otoczenie, jest gdzie posiedzieć na dworze i widoki są bardzo ładne. Ogólnie to takie klimatyczne miejsce, ale co kto lubi, ja swojego wesela chyba bym tam nie chciała mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonmecz_ko
Wiola! A czemu nie chciałabyś mieć tam swojego wesela? Czy coś było nie tak? Czy mogłabym poprosić o maila do Ciebie bo miałabym kilka pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1324
Napisz swój mail a ja się na niego ode zwę :) Pisząc, że raczej nie chciałabym mieć tam swojego wesela nie miałam nic złego na myśli. Po prostu gdybym miała płacić od osoby to chyba wybrałabym bardziej elegancki lokal. Ale to miejsce ma swój urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczynam_organizować:-)
Poszukuje fotografa na swój przyszłoroczny ślub. Spodobał mi się Kamil Ekiert www.blog.photocameo.pl, Paweł Kulenty http://kulenty-studio.pl/ i Monika Replin http://blog.monikareplin.pl/ Cenowo już wiem że mnie na nich stać:-) Teraz pytanie czy ktoś z którymś z nich miał do czynienia i może polecić/odradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiaaaaaaaaaaaaaaaa
polecam Maliszewskiego fotografa super robi zdjęcia i niedrogo bierze naprawde warto skorzystać z jego usług a kamerzyste polecam Kielaka z Kotunia super kręci i na filmie wszystko jest w formie teledysku kośćiół również więc mszy nie trzeba przewijać jak zwykle a przysiega jest normalnie naprawde jak nagrał moje wesele to wszyscy nie mogli wyjść z podziwu że jest tak super nagrane Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka Rafał
podzielamy zdanie Salinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdada
Bylam w tym roku w czerwcu na weselu w Przyworach i musze powiedzieć, że obsługa byla na bardzo wysokim poziomie. Lokal klimatyczny, jedzenie bardzo smaczne, ale jak już ktoś wyżej napisał, nie jest to typowy elegancki lokal lecz taka chatka biesiadna w wiejskim stylu, co nie każdemu może odpowiadać. Mi osobiście miejsce sie podobało, lecz nie chciałabym tam robić mojego wesela. Jedna rzecz w obsłudze troche mi nei odpowiadała, a mianowicie to , ze mimo że dania były na półmiskach to i tak każdemu na talerzyk nakladali kelnerzy, co też trochę musiało potrwać(sądzę, że niektórym to na pewno odpowiadało, mi osobiście średnio, wolałabym sama ;) Miejsca do tańczenia spoko, dużo miejsca do spaceru lub odpoczynku na zewnątrz rózwniez. Ogólnie mogę polecić to miejsce na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×