Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

, czytam te odpowiedzi i jak tak sie wglebic to praktycznie kazdy narzeka, albo sa tu sami maruderzy albo tylko konkurencja siedzi na necie i wypisuje jakieś komentarze na temat sal i restauracji w regionie, w sumie to wszedzie zle , a gdzie dobrze, ??? troche obiektywizmu ,szkoda ze zadowoleni tu nie zagladaja, a propos, podobno 10 na 100 osob nigdzie nei dogodza, tacy juz sa ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram przedmowczynie, coraz trudniej dogodzic ludziom i jakas zawisc panuje, ale wracajac do tematu weselnego zastanawiamy sie nad wynajeciem samej sali,czy ktos z tu zagladających robil wesele w sali Strumyk w Ujrzanowie, podobno wlasciciel zgadza sie wynajac sama sale, jakies opinie, - tylko uczciwe poprosze bez zbednego ganienia lokalu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsarz
w 2010 roku w sali w ujrzanowie- tej co jest sklep meblowy - wywalilo im szambo i wesele się skonczylo o 23, bo zanieczyszczenia wylały się na sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolortor
My w tym roku mamy wesele w Strumyku ;) da się organizować również samodzielnie za dość dużą kasę za wynajecie sali bo 5000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
odnośnie sali Hubertus, byłam tam 2 lata temu przed remontem, sala nadaje się jedynie jak ktoś już wcześniej napisał małe wesele 50-70osób, a co do jedzenia mi bardzo smakowało było takie poprostu domowe, co do Sali strumyk to jest niewygodna dla kelnerek i kucharek bo trzeba chodzić po schodach z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolortor
Ewela chyba Ci sie z Rakowcem pomyliło ;P w Strumyku brak schodów :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1238
no ewidentnie coś mi się pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc weselny
Sala weselna TIP TOP!!!!! Straszna porażka, jeżeli ktoś wybrał ten lokal na przyjęcie weselne to szczerze współczuje. Nie dawno miałem przyjemność właśnie przyjemność bo goście bawili się szampańsko a reszta, czyli sala weselna to jedna wielka lipa. Podobno 200 osób miało wejść na luźno a okazało się bardzo ciasno. Problem już pojawił się na samym początku jak tylko trzeba było zaparkować. Na parkingu znalazło się tylko miejsce dla około 37 aut, reszta parkowała nie opodal na jakimś dzikim parkingu, aby później można było wyjechać trzeba było najpierw przestawić około siedem aut. Lipa!!!!! Na pierwsze gorące danie trzeba było czekać prawie pół godziny, straszne., właśnie gorące bo ja dostałem rosołek jakiś trochę ciepły.Dobre i to bo sąsiad naprzeciwko aż boje się pomyśleć jaki dostał oczywiście za jakieś dobre 25 minut później.Tylko dwie osoby na jeden stół (50 osób) do roznoszenia "gorących dań". Piękne tarasy przed salą tylko jakoś jeszcze nie dokończone, bez płytek, dzieci ścierały kolana na gołym betonie biegając po tym pięknym tarasie. Straszne. Na początku także okazało się że jest jakieś zamieszanie., podobno zabrało kilku nakryć przy jednym ze stołów, gdzie wcześniej dla wszystkich gości weselnych były przygotowane karteczki, nie potrafię tego zrozumieć. I co mnie najbardziej zdziwiło! Szklaneczki coca coli na stole. Fajne bo darmowe. Fakt faktem musieli długo zbierać te szklaneczki. Straszna LIPA. Jeżeli tak dalej ta organizacja na tej sali będzie szła to nie wróżę tip topowi długiej kariery na rynku siedleckim i oczywiście muszą pomyśleć nad dodatkowym parkingiem . A podobno wszystkie ustalenia przed weselem rodziców weselnych z właścicielką dały w łeb. Przy rozliczeniu dodatkowo trzeba było płakać i dodatkowo płacić za takie rzeczy które miały być doliczone w cenie za osobę. Napewno nikt z gości z tego wesela na którym byłem nie polecą tej sali nawet najgorszemu wrogowi. Ostrzegam i odradzam tą sale weselną. Ta sala z pewnością mogła by nosić nazwę nie tip top lecz LIPTOM. Pozdrawiam Zniesmaczony walą weselną TIP TOP - gość weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania & Paweł
Polecamy gorąco sale weselną "Pod Arkadami" w Korczewie. Elastyczne menu, niezbyt wygurowana cena, piękna sala i miła obsługa a w szczególności pani Agnieszka która poprowadziła nasze wesele. Również z czystym sumieniem możemy polecić zespół WEST. Profesjonalne i super poprowadzone wesele :) Polecamy gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny :-)
Coraz częścej słyszą bardzo złe opinie o sali Tip Top sama nie miałam tam okazji być ale po tylu złych opiniach chyba raczej nikomu nie polecła bym tej sali chyba na siedleckim rynku nie ma drugiej sali majacej tak zle opinie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzirej4
...to prawda- graliśmy tam wesele- nie chcę podawać nazwy zespolu ze względu na rynek siedlecki i zawiść konkurencji oraz sal weselnych- ale tak kiepskiej organizacji imprezy oraz makabrycznie nieskiej jakości usług jak w sali TIP TOP , to nie widzieliśmy już od kilkunastu lat.... Zazwyczaj nowo powstałe lokale, starają się robić wszystko na najwyższym poziomie- ale tutaj mamy do czynienia z usługami z lat 80-tych... Musi upłynąć albo kilkanaście lat, albo musi się zmienić podejście właścicieli i obsługi, bo to już nie komuna- wyszliśmy dawno z remiz, a usługi weselne są na poziomie nisko domowym...- przepraszsam za karcący wywód- ALE TAKA JEST PRAWDA- nie polecamy tego lokalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czerwcu 2012 organizuję swoje wesele w sali tip top i powiem szczerze, że zaczynam się bac czytając te wszystkie wypowiedzi... niech wypowie się ktoś kto miał tam w ostatnim czasie swoje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brat panny młodej
Mila87! Ja na twoim miejscu poważnie zastanowiłbym się nad szukaniem innego lokalu. Bardzo niedawno byłem na weselu w tej sali i powiem szczerze podzielam w 100% wypowiedzi poprzedników. Trudno pewnie zaliczka już wpłacona ale gdyby nasza rodzina wiedziała że tak to wszystko wyjdzie to pewnie lepiej było straćic te kilka tysięcy i poszukać coś innego. Całe szczęście że dopisała rodzina i znajomi oraz że zespół był ok, bo gdyby nie to, tylko siąść i płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia83
Mila87- to ma być Twój szczęśliwy dzień, więc postaw na sprawdzone sale- nie będziesz mile wspominała tej stołówki - bo tak można nazwać ten lokal. Wesele- to cała otoczka imprezy a nie tylko to co na talerzu. Zapewnij swoim Gościom przyzwoite warunki godne Twojego Wielkiego Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe.....
co wpływa na tak złe opinie o tej sali? możecie podać kilka przykładów? weszłam na ich stronę i zdjęcia nie są złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmilutkkaahh
nie polecam sali w rakowcu eletryka do kitu wysadza ciagle korki z gniazdek ida iskry totalna porazka kuchnia okropna wilgoc smrud i wogole okropnie wszystkim odradzam szkoda pieniedzy i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowellosu
po remacie jedynie sciany wzgladaja calkiem calkiem wszysko inne jest do kitu nawet lazienki kupa siana ze spluczek leci woda non stop i trzeba ciagle pilnowac sali bo jakies dzieciaki maja zajecia i moga wejsc kiedy chca porazka nie polecam sali w rakowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooaannaa
Jeśli chodzi o suknie to ja kupiłam swoją w domu mody Tranz-Pol na ulicy Brzeskiej. Mają bardzo ładne, ciekawe suknie, miłe panie i dużo przestrzeni aż się chce przymierzać. Ceny nowej kolekcji dosyć wysokie ale od sierpnia są przeceny i ja kupiłam swoją 40% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym terminie, który sobie wybraliśmy wolny był tylko tip top... zapłaciliśmy już 3 tys zadatku. osobiście bardzo spodobał mi się zajazd chodowiak i jedzenie tam też jest sprawdzone, ale niestety tam na 2012 rok byly wolne tylko dwa terminy w październiku...więc odpadło... może wreszcie napisze ktoś coś pozytywnego o tip topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie zespoły polecacie? zastanawiam się nad zespołem AXEL, co o nim powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to wpłaciłam już zadatek co do sali w Rakowcu. Łazienki mają być remontowane, będzie większa toaleta dla panny młodej, aby mieściła się ze swoją suknią. wiem, że kuchnia nie jest wygodna. ale przeważnie słyszałam dobre opinie na jej temat. co możecie mi więcej napisać?? wesele jest za niecały rok więc muszę się śpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sala w rakowcu byla , jest i bedzie sala dla klienteli ktora za wszelka cene cche zaoszczedzic i nic tu nie pomoze, zaden remont lazienki czy zmiana podlogi, caly budynek jest taki sobie delikatnie piszac i cudow ni ma jak to powiedzial jakis medrzec, co do tip -topu, nie wiem dlaczego tyle jadu wylewa sie na ta sale, o co chodzi, moze sa jakies niedociagneicia ale zeby az tak krytykowac, uwazam ze wszedzie mozan zrobic wesele i to walsnei ludzie generalnie tworza wesela, musy dobrze jak sa na przyzwoitym poziomie ale czepaic sie ze taras ma narazie beton,i ze biedne dzieciaczki rysowaly biedne kolanka??, ludzie dajcie juz spokoj z tym biadoleniem, naprawde troche trzezwego spojrzenai , placicie w sumie nie az tak duze pieniadze, w innyc hstrochach wesela sa duzo drozsze a wymaganai macie niczym z filmow romantycznych z hollywoodu, troche pokory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku, że tak piszecie na temat tej sali. fakt, jest ona niezbyt droga i to wlasnie ludzi przyciaga. poza tym ma dobra lokazlizacje. to, ze nie wyglada ladnie z zewnatrz nie oznacza, ze nie bedzie wygladalaslicznie wewnatrz. jezeli wezmie sie dekoratora to mozna wszystko zrobic. tylko przeraza mnie to co piszecie. m.in. na temat wywalajacych korkow. wydaje mi sie, ze to wystepuje sporadycznie a nie u kazdej pary na weselu. dzieci biegaja. bo to jest tak jakby GOK. ale one przeciez nie maja tam zadnego dostepu podczas wesela i przygotowan. co jeszcze mozecie mi napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 83
...ja tylko chciałam dobrze- a że krytykowałam - to tylko w dobrej wierze- skoro kasa gra role a nie jakość- to nie mam argumentów..... - co do zarzutów- fatalna obsługa z łapanki- kompletnie bez doświadczenia i błądzący po sali jak ćmy - dania zimne nie podane na czas i baaaardzo długo, zastawa jak za komuny, szklanki z logo firmowym każdej większej firmy ( cola, luksusowa itp...) , serwetki papierowe, obrusy - nawet nie wiem z czego - ale okropne,wódka ciepła- napoje nie schłodzone, klimy brak lub nie włączona, podłoga - śliska terakota i echo na sali- latem upał - sala nagrzewa się niemiłosiernie jak szklarnia - czego więcej trzeba- żeby zawalić imprezę nawet najlepiej zorganizowanej rodzinie? Czytałam wyżej wypowiedź jakiegoś zespołu czy wodzireja na temat tej sali TIP TOP - i potwierdzam tylko swoje opinie.... Wiem że kasa jest ważna- ale skoro płacisz mało i to jest najważniejsze, to nie szukaj jakości - cos kosztem czegoś - normalne wesele w salach na poziomie kosztuje 150-190 zł , i wtedy można już wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia a byłaś na weselu w TIP TOP że tak wszystko wiesz o tej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia 83
....stąd moja opinia- nie wirtualna- a sprawdzona na własnej skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×