Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Z całego serca polecam Chodowiaka! Ja miałam swoje wesele już na dwóch salach, dzięki temu nie było tłoku i można było swobodnie tańczyć. Sale są połączone, więc nie przeszkadza że są dwie. Poza tym jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieliśmy swoje wesele w Aleksandrii. Pomocni właściciele, jedzenie super. Szczególnie królewska uczta. Kucharze wychodzą na środek sali a goście wybierają sobie danie np golonka szaszłyki i wiele innych rodzajów mięs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salę bankietowa w nowo otwartym Hotelu Garden. Sala jest piękna, nowoczesna, cena za talerzyk chyba jedna z lepszych w Siedlcach, szefowa kuchni przemiła z wieloletnim doświadczeniem. Robią wesela na max 150-170 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, planujemy wesele na ok. 180 osób i poszukujemy sali (150zł/os) w Siedlcach i okolicy. Czy ktoś mógłby coś polecić z własnego doświadczenia lub ewentualnie podsunąć jakieś informacje o sali Imperium w Starym Opolu lub Olimpii w Siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cena za talerzyk w Hotelu Garden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w olimpi jest 170zl za talerzyk. Do 150zl jest napewno Imperium i Omega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dom weselny łosice, kuzynka ostatnio miała ślub jedzenie było smaczne, obsługa też ok :) www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Sala-Weselna-Losice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cena 150 zł to pobożne życzenie , ceny w lokalach kształtują się w granicach 185-195 zł od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajonawierzchu
o matko byłam tam z przyjaciółmi, bosz co ja tam widziałam, facet z obsługi gacie mu się wydarły jak się schylił to wszystko widziałam tanie nocowanie - hehe :) http://dwor.moscibrody.pl/oferta/hotel-siedlce dobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś planuje zrobić wesele w sali EVITA w Skórcu (wynajem) to szczerze odradzam. Sala jest ładna i dobrze wyposażona jednak za umową kryje się wiele niedopowiedzeń. Szczerze mówiąc ta umowa to bezwartościowy śmieć niezawierający niczego... Menager sali przy podpisywaniu umowy nie informuje, że sala jest na wyłączność TYLKO w sobotę i w niedzielę. Przez pozostałe dni menager kręci się po sali jak mu się podoba bez względu na to, że wszystkie artykuły są na sali i osoby wynajmujące nie życzą sobie obecności osób postronnych - z wiadomych względów. Ponadto właściciel może urządzić stypę (?!) podczas wynajmu sali (nie ma o tym ani słowa w umowie). W naszym przypadku właściciel nie wywiązał się z terminem przekazania sali - mieliśmy jeden dzień opóźnienia. W dodatku sugeruję aby ktoś z najemców cały czas był na sali, bo chodzą słuchy, że niektóre artykuły spożywcze lub jedzenie ginie... w dniu wesela nie działała klimatyzacja, nie było ciepłej wody i popsuła się zmywarka. Kiedy mówiliśmy o usterkach menagerowi nasze słowa były rzucane na wiatr i kwitowane "niemożliwe"...a jednak... Właściciel liczy sobie 33 zł za osobę i wynajmując salę nie powinien ingerować, ponieważ sam świadomie przekazuje odpowiedzialność za budynek. Właściciel dostaje (niemałe) gotowe pieniądze i nic z przygotowań go nie obchodzi a jednak za wszystko trzeba dopłacać, bo nie jest w cenie wynajmu. A, i jeśli chcecie położyć gości spać do pokoi na górze to lepiej zaopatrzcie się w trzy komplety pościeli, bo sala jej nie zapewnia. Pokrowce na krzesła też są, ale chcą za sztukę 5 zł.... Szczerze mówiąc szkoda psuć sobie nerwów, bo nikt nie chciałby żeby podczas przygotowań ktoś wjechał mu ze stypą..... Menager jest miłą osobą w momencie podpisywania umowy, ale radzę uważać na tę osobę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robilam wesele w sali evita i tez u umowie podpisywanej w 2015 roku mielismy odbierac sale w srode a zrobilismy to w czwartek bo menagerka zaczela druga prace i nie miala czasu zeby byc z nami od srody. O stypach tez słyszałam i jest to na porzadku dziennym. Niby wynajmują katering ale weź tu szykuj wesele jak obok siedzi grupa osob w zalobie, masakra :/ i nie ma opcji zeby zmiescilo sie tam wiecej niz 250 osob bo wtedy jest straszna ciasnota. Sala jest ladna i najbardziej atrakcyjna jak na moja okolice ale jesli wynajmuje sie sale to nie trzeba pchac nocha w to co robia wynajmujacy. kiedy wszystko bylo juz zwiezione z piatek wodka itp menagerka otworzyla sobie drzwi wlasnym kluczem i zaczela oprowadzac obcą pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Debranocccc
A mi się wydaję, że chyba wynajmujący" salę evita-czyli młodzi -trochę przesadzacie. sala jest własnością Pana x. Wynajmujecie ją tak naprawdę na czas trwania przyjęcia i czas przygotowań-a wystarczy od czwartku. Myślicie, że macie na wyłączność całą sale od poniedziałku do niedzieli? jeżeli tak chcecie to dogadajcie się z właścicielem i mu dopłaćcie ....sala w tygodniu musi na siebie zarabiać. I maja prawo robić stypy....nie rozumiem oburzenia. pewnie młodzi by chcieli od poniedziałku- przywieźć rodziców , pokazać co i jak, we wtorek babcię z dziadziusiem niech zobaczą jak sala wygląda, w środę z drużbami bo fajnie podskoczyć -pokazać itd....bez przesady....ale ludziom to się wydaje, że jak zapłacą sumę x za salę to nie wiadomo co im się należy. Płacicie za wynajem sali od - do. Reszta dni was nie powinna obchodzić. Ok o reszcie nie wspomnę,,,,klima itp powinno wszystko być sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_Casting
Dziewczyny! Czy chciałybyście pójść do ślubu w sukni po swojej mamie, babci lub innej bliskiej osobie? A może ktoś chciałby Was "ubrać" w taką sukienkę, która nie do końca Wam się podoba i chciałybyście ją przerobić? Dajcie znać, szukam uczestniczek do nowego programu TV, w którym rozwiązujemy takie dylematy :) Napiszcie pod postem lub na adres casting@goldenmedia.tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chciałbym się dowiedzieć jakichś informacji odnośnie zespołu West z Siedlec. Byłem na ich 3 weselach gdzie głównie grali disco polo + podobne weselne "hity", natomiast nas zapewniali, że grają każdy typ muzyki i mogą się nauczyć wybranych przez nas piosenek. Czy ktoś z Was był na weselu gdzie ten zespół grał aktualne przeboje zagraniczne i mógłby się wypowiedzieć o jakości tych utworów? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeetkaa
A był może ktoś w ostanim czasie , w tym roku na weselu gdzie grał zespol Modem ? Jak się bawiliście ? Chodzi mi o ten rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas grali. Było naprawdę super. Wokalistka piękny mocny głos bo wokalista przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena z Siedlec
Jezeli chodzi o salę to według mnie każda może ekstra wyglądac, wystarczy ją dobrze przydekorować, my wynajmowaliśmy dekorację swiatłami www.dekoracjaswiatlem.pl z Siedlec i nasza sala wygladała bosko, do tego miałam florystkę i swieże kwiaty pięknie wygladały na stołach. co do zespołu to moge polecić z czystym sercem zespol EDENS. Jezeli chodzi o sale to napewno nie polecam KORONA w żelkowie -porazka siostra cioteczna miala tam wesele to wlasciciel przy podpisywaniu umowy mowil tak a przed slubem było inaczej i krecił, doliczał tez dodatkowe oplaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2563
A ja chce polecić kucharkę wszystkim którzy szukają kogoś godnego polecenia. Pani Monika z okolic Skórca to super osoba, młoda i dynamiczna ma mnóstwo pomysłów i jest elastyczna bardzo fajnie się z nią uzgadnia szczegóły dopasowuje się do klienta. Z tego co się orientujemy ma skończona szkolę kucharska i dziwiło nas że nie słyszeliśmy o niej wcześniej. Numer i ogłoszenie znalazł narzeczony na olx.pl. Kucharka gotuj***ardzo smacznie domowo bez żadnych zbędnych kosztów. Koszt to około 5-6 zł za talerzyk ale to i tak kwestia negocjacji z nią. Pomaga również w zakupach z nami robiła je ramie w ramie :) W swoim zespole ma również pomoc kuchenną. Do kuchni weszła w czwartek i wszystko na prawdę było wyśmienite. Goście byli zachwyceni wszystko smakowało. Polecam polecam polecam. Kontakt do Pani Kucharki 507-580-573

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekacie na te ceny ze się nie zgadzają a w ogóle czytacie te umowy. Bo Polak taki jest że najpierw podpisze a później płacze że za drogo bo czegoś tam nie doczytał. Albo narzeka że sala zła a sam tak naprawdę dał ciała. Po drugie to wszyscy by tu chcieli wszystko za darmo A teraz głupia reklamówka w sklepie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela gabi
W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo. Młodym się wydaje, ze jak zamowia termin w sali to należy im sie później wszystko za free. Moj znajomy jest fotografem i mówił mi, ze młodzi płacą za pakiet kwotę"x"a oczekują pakietu w cenie "xxxc"NIESTETY-wymagasz, to płać,a nie jeczysz i krytykujesz. A na koniec dodam,,,jest obrazek z dwoma autami. Jedno auto to maluch, drugie Mercedes. Pod mercedesem napis OCZEKIWANIA KLIENTA,a pod maluchem BUDŻET KLIENTA. I jeszcze jedno remizy strażackie stoją otworem-robcie tam wesela. Skoro.wszędzie wam za drogo. Pozdrawiam Gabriela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Czy może ktoś w tym roku wynajmowal sale w rakowcu, białkach lub przygodach? Jak te sale wygladaja i jakie sa ceny za wynajem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy może się ktoś wypowiedzieć o sali Orchidea? Jak cenowo, jak obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, organizujemy wesele w Aleksandrii albo w Wersalu- mamy podpisac umowe w ciagu tygodnia, dziewczyny prosze doradzcie. Glownie to w tej chwili kwestia jedzenia. Chce aby goscie byli zadowoleni a jedzenie jednak duzo znaczy. do tego dj... kogo mozecie polecic? Chcialabym aby to byl mlodszy chlopak ale zorganizowany i potrafil poprowadzic wesele kulturalnie bez obrazliwych komentarzy badz seksistowskich zartow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z tego co wiem na własnym przykładzie sala w Skórcu nie jest taka zła jak niektórzy opisują. Uważam że jeśli ktoś wynajmuje salę to nie jest jej właścicielem a niektórzy chyba tak uważają. Wybudować taka salę z takim wyposażeniem jakie jest na sali to myślę kilku milionowa inwestycja. Uważam że dobrze jeśli nawet menadżer sali interesuje się i jest nawet podczas organizacji. Taka osoba wie przynajmniej jak dobrze ustawić stoły doradzi bo nie ukrywajmy ale jeśli nie jest się na sali nie pracuje się w tej branży na co dzień to co my wiemy jak zrobić wesele. Jeśli ktoś chce pomóc to gdzie tu problem? Uważam ze ktoś dobrze napisał- wystarczy czasu od czwartku a nawet od piątku. Menadżer sali jest osobą bardzo miła i nie tylko przy podpisaniu umowy jest w stanie wyjaśnić jeśli ktoś pyta i czyta umowy. Z każdym się da się dogadać. Wystarczy słuchać, czytać umowy, pytać jeśli coś jest niewyjaśnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wierzę że ktoś kradnie jedzienie czy produkty ... po co to komu . Większość juz zarabia dobre pieniądze i nie sądzę że nie stać go na mąkę, cukier czy inne produkty - no bez przesady. Poza tym nnawet jak sprząta po weselu pół rodziny to normalne że ktoś coś może wziąć przez przypadek albo się coś dało komuś i się nie pamięta o tym bo tyle było emocji . Rzucać takie oszczerstwa to już przesada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaMarikaMarika
Potrzebuję kucharki na wesele z pomocami. Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0406
Kto podzieli sie opinia o sali Olimpia? Jesli chodzi o jakosc obslugi i jedzenie.. i na ile osob ta sala jest przystosowana? Czy zmiesci 180 osob? I nie bedzie ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odstąpimy termin weselny dnia 30 maja 2018r. (środa przed Bożym Ciałem) w Parisel Palace w Klimkach, koło Łukowa. Z racji tego, że nie jest to sobota są atrakcyjne warunki za talerzyk. cena za talerzyk 160zł - bardzo promocyjna Zachęcam do skorzystania z oferty. Sala na najwyższym poziomie. Szef kuchni rewelacyjny, Pani Manager również, bardzo pomagająca. Wielu znajomych mi osób miało tam wesele i wszyscy zadowoleni. Obsługa na poziomie hotelu 5*. http://pariselpalace.pl/ Chętne osoby zapraszam do kontaktu z Pania Manager Kamilą dostępną pod nr tel: 665 415 145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionatąsalą
Ma ktoś jakieś zdanie na temat sali weselnej w Wiśniewie GROMEX ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×