Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Chojecki band. Modem. Takt. Irys. Ceny ok 5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wybierając kress czy efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem wesele w sali Styl w Plewkach i jestem bardzo zadowolony właściciele bardzo pomocni i uprzejmi. Jeśli chcecie tam zrobić wesele na wejdźcie na ich facebook jest bardzo dużo zdjęć mają duze zainteresowanie. Sala ładna biel z drewnem i wokół sali ładny ogród profesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do DJ to ja polecam "No Silence!" Byłam 2 razy na weselu jak grali, a ostatnio przypadkiem na sylwetrze w Wersalu Siedleckim (nawet nie wiedziałam, że to oni będą). Pierwszy raz jak zaobaczyłam DJów na weselu pomyślałam "o nie", ale już po 2 godzinach stwierdziłam, że naprawdę nie jest gorzej niż z zespołem. Teraz uwazam że to były 2 najlepsze wesela ze wszystkich na jakich byłam. Grali naprawdę fajna muzykę, no i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Do tego fajne i kulturalne prowadzenie, Panowie mają poczucie humoru. Zabawy na oczepinach też nie jakieś chamskie i z podtekstami, tylko pełna kultura. Naprawdę byłam pod wrażeniem. Do tego widać, że sa otwarci dla ludzi na imprezie. Na sylwestrze przyszłam poprosic o moja ulubgioną piosenkę, Pan rozejżał sie po płytach i powiedział, że niestety ale nie ma. Mija kilkanaście minut a tu nagle moja piosenka! Poszłam podziękować, a ten młodszy Pan tylko się uśmiechnął i powiedział "jednak znalazłem" ;) Tak więc polecam wszystim, kto szuka DJ na wesele - nie będziecie żałować. Aaaa. Na sylwestrze mój narzeczony śmiał się że oni chyba wszystko co zarobią to na sprzęt wydają, bo ostatnio jak ich widział mieli tego połowę mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuję dobrej i sprawdzonej kucharki na wesele w terminie 3 czerwca 2017. Najlepiej z własną obsługą. Mógłby mi ktoś kogoś polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani, co myślicie o "zajazd chodowiak"? był ktoś tam po remoncie? jestem bardzo ciekawa Waszych opinii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1803
Nasze wesele odbyło się w Chodowiaku 23.07.2016. Byliśmy zachwyceni. Sala urządzona ze smakiem, prawie dwukrotnie większa niż przed remontem (my korzystaliśmy tylko ze starej części - wesele było na 140 osób). Pani Wanda była naprawdę pomocna, Pan Kamil pilnował każdego szczegółu. Z czystym sumieniem polecam, jeśli miałabym drugi raz wybierać, to na 100% wybrałabym Chodowiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam Nikomu zespołu Cristal-to jakaś masakra. Tego nie gramy, tego nie puszczamy, tego nie zrobimy----do d....y. NIE POLECAM!Nie potrafią rozbawić gości!!!Lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy z mężem nasze wesele w sali Chodowiak we wrześniu 2016. Sala po remoncie jest przepiękna, kolorystyka stonowana, szaro-biała, warto się wybrać, żeby ją obejrzeć, najlepiej w sobotę, przed weselem innej pary gdyż wtedy widać jak wygląda całość, z kwiatami, dekoracjami, zastawą, jedzeniem, wiejskim stołem itd. Wesele było na 140 osób i mieliśmy otwartą jedną salę. Poza tym Chodowiak nie potrzebuje reklamy. Wszystko było na jak najwyższym poziomie, obsługa bardzo sprawna, jedzenie przepyszne. Pani Wanda jest bardzo pomocna i posiada ogromne doświadczenie dzięki któremu świetnie doradzi parze młodej jeśli będą jakieś wątpliwości czy pytania. My rezerwowaliśmy salę w styczniu 2015r. i jeśli mielibyśmy dokonać wyboru jeszcze raz to oczywiście był by to Chodowiak. Akurat na naszym weselu grał zespół Cristal i nie zgadzam się z powyższym postem. Zespół jest bardzo kontaktowy, wszystkie nasze prośby zostały zrealizowane. Oczywiście takie prośby należy zgłaszać wcześniej, bo każdy musi mieć czas na przygotowanie a para młoda świadomość, że każdy zespół ma swój system pracy i po prostu dać ludziom wykonać swoją pracę. Imprezę poprowadzili rewelacyjnie, oczepiny przebiegły bardzo sprawnie, profesjonalnie ale z dużą dawką humoru :) Nie mieliśmy z mężem żadnych zastrzeżeń i gorąco polecamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLD
Hej dziewczyny :) orientujecie się może po salach (remizach, świetlicach) na poprawiny? Jak cenowo plus kucharka wyszłoby to? z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga przestrzegam wszystkich przed panią fotograf MONIKA REPLIN. Firma juz nie istnieje. Brak kontaktu po zapłaceniu pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam. Nie wywiązuje sie z umowy. Oszustwo zgłoszone na policję! Przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie Moniki Replin: Zdecydowanie nie polecam! po podpisaniu umowy nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Oszustwo, firma juz nie istnieje, zaplacona zaliczka i poltora roku oczekiwania na album/zdjecia. Sprawa zgloszona do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingga87
nie ma tak źle kilka lokali jest ;) sprawdź sobie np na http://www.saleweselne.com/ tu masz wyszukiwarkę najlepszych sal weselnych w całej Polsce. A jak nie siedlce to może jakieś większe miasto w okolicy? Tak chyba było by najlepiej niż później marudzić że sala słaba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam opinii na temat sali weselnej w Zbuczynie (Centrum/P.H.U. Blues Hotel). Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nowy jestem. We wrześniu 2018 mamy zamiar wziąć ślub. Poszukujemy sali na ponad 200 osób. Byłem w Zbuczynie w tej sali jakieś 2 dni temu zobaczyć jak to jest i wgl. I też bym prosił o opinię. Na moje oko ta sala jest za niska i za wąska. A ktoś wie może o co chodzi z salą w przygodach ? nie mogę nigdzie znaleźć i podobno nie każdy może tam zarezerwować? Z góry proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLD
Byłam parę lat temu w sali w Zbuczynie - jak dla mnie za długa, goście siedzący na końcu mają kawał drogi do pokonania na parkiet i praktycznie nie słyszą co mówi dj/orkiestra. Tyle co mogę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleca ktoś jakąś salę do wynajęcia w okolicach Siedlec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystając z okazji chciałabym Was przestrzec przed foto-video Studio 1 z Siedlec. Zdjęcia fatalne, fotograf i kamera wchodzili sobie w kadr a specjalnie braliśmy jedną firmę, by tego nie bylo.. na moje obiekcje co do kadrowania, rozmazanych zdjęć od właściciela usłyszałam, ze nie rozumiem ich artyzmu! Poprosiła w takim razie, by mi poprawiono zdjęcia po prostacku, ale nie doczekałam się. ZA komplet zapłąciłam 5200, bez sesji i bez teledysku.. a dokręcenie kilku scen więcej z Koscioła okazało się dla pana video niemozliwe... Bardzo przestrzegam i z serca żałuję, że sie na nich zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy miała ktoś z Was do czynienia z kucharką weselną Marzeną Podsiadłowską z Radomyśli? Jeśli tak, to jak ją oceniacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P. Marzena gotowała na zlote gody w mojej rodzinie. Przyjęcie bylo na ok 60os. Nie pamietam ile wzięła ale miała na pewno wlasna ekipe do pomocy. Jedzenie bylo bardzo dobre a wspolpraca z tego co wiem przebiegala bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam poszukuje kontaktu do kucharki pani marzeny podsiadłowskiej może ktoś jest mi w stanie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
668446044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktoś miał może tutaj doświadczenia z salą Aleksandria, jak przedstawia się cenowo i słyszałam opinie, że jedzonko niesmaczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałbym zaciągnąć opinii o zespole KARAT . Może ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandria poza wyglądem nic sobą nie reprezentuje. Jedzenie niesmaczne, mało urozmaicone i jestem pełna podziwu dla osób, które organizują tam własne wesele. Oprócz wesela byłam także na imprezie firmowej - jedzenie tak samo niesmaczne, jałowe, mały wybór przystawek ale może to już zależało od wyboru menu firmy. Dodatkowo danie główne zostało podane o godzinę później z racji tego, że właściciele pomylili godzinę rozpoczęcia. To, że jest tam niesmaczne jedzenie to już chyba każdy wie ale najwidoczniej ludziom to nie przeszkadza skoro wybierają tę salę. W Siedlcach i okolicach jest kilka sal, które mogą poszczycić się przede wszystkim bardzo smacznym jedzeniem (na weselu to podstawa) i świetną obsługą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o lokalu U Anny na komunię. Miał ktos w tym roku. Jak jedzonko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna  2017
Witam wszystkich. Planuje wesele w zajezdzoe Chodowiak. Po remoncie sa dwie sale. Czy ktos mial wesele na dwoch salach? Czy nie przeszkafzalo wam i gosciom ze muzyka i tance sa na oddzielnej sali. Prosba o wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×