Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
W aleksandri podobno jedzenie nie dobre i małe porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie ceny tych zespołów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol efekt 3600 w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o "Annie" coś się poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością polecam salę Chodowiak. Byłam na weselu 2 razy. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o wystrój to sala kończy już lata "lepszej remizy", bo wzięli się za remont i powiększanie sali. Jaki będzie efekt to się przekonamy po zmianach. Ogółem, sala należy do tych co nie musi zabiegać o klientów. Terminy mają zapchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodowiak oddaje nową salę, byliśmy już w środku, jest przepięknie:) Dodatkowo inwestuje w nową elewację i zagospodarowanie terenu na zewnątrz. A z terminami faktycznie problem choć nam się udało wcisnąć na czerwiec 2017 r. i jesteśmy mega zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w sierpiu w tum roku w Chodowiaku mamy wesele. Dużo ładniej sie zrobio? W sobotę jedziemy oglądac i ustalac, az jestem ciekawa :) A pytanie z innej beczki - gdzie mona z w dobrym terminie ogarnac nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wkoncu chodowiaka wziął sie za siebie bo wystrój tej sali to jakaś masakra, jeszcze za imperium w Opolu mogli by sie zabrać bo rownież odstają wyglądem od innych sal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wcześniej zaklepywaliście Chodowiaka że udało Wam się na czerwiec 2017? :) Jak my szukaliśmy to był już tylko jakiś późnawy wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajazd Europa nie jest w siedlcach tylko spory kawałek za Siedlcami. W siedlcach jest olimpia, aleksandria, orchidea, novotka, panderossa, Anna i chyba tyle reszta jest na wsiach tylko ze standardem podchodzi pod sale które sa w siedlcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do dziewczyn które juz zaklepaly sale. Jak szczegółowa macie umowę? Wydawało mi się ze moja będzie mieć kilka stron i wszystko wyszczególnione, a nie ma tam nic poza danymi, terminem i informacja ze zaliczka jest bezzwrotna. Taka umowa to norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, taka umowa to norma. W naszej też napisane gdzie wesele, ile osób, co wchodzi w cenę, jaka cena za osobę, no i o tym, ze jak zrezygnujemy to zaliczka przepada. Nic po za tym. A czego się spodziewałaś? A co chciałaś mieć umowę na kilkanaście stron?A po co? Żeby wypisać co wolno czego nie wolno? A tak masz konkrety. I o to chyba chodzi, żeby się nie rozdrabniać. Nie przejmuj się i czekaj na weselicho ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładne umowa ma góra dwie strony i da najważniejsze informacje, Termin, ile dań ciepłych ile przystawek, cos o ciastach napojach i o zaliczce i Cos o tym ze z przyczyn losowych od nich nie zależnych czyli pożar itp wesele sie nie odbędzie i oni nie ponoszą odpowiedzialności, taki zapis bym u mnie. Resztę szczegółów dogadaliśmy przed weselem i notowane było na specjalnym formularzu przygotowanym przez właściciela sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innych wątkach widziałam trochę inne informacje. Że albo w umowie, albo jako aneks wyszczególnia się wszystko jako zabezpieczenie obu stron. Typu że cena od osoby nie wzrośnie albo wzrośnie tylko ...%, że ostateczna ilośc os podana na tyle i tyle dni przed weselem, menu {albo chociaż ile dań ciepłych, przystawek}, czy napoje są w cenie i w jakiej ilości, że będzie udostępnione pomieszczenie na % i prezenty, a klucze mają tylko młodzi, apartament gratis, ilu kelnerów na daną ilość gości, że wesele może trać do danej godz a później dopłata/bądź czas nieograniczony, czy szampan w cenie itp. Czytałam że takie umowy powinny być bardzo szczególowe gdyż sale potrafią podnieść ceny bo zmieniła sie sytuacja na rynku, a przed weselem okazuje się że szampan był w cenie tylko ustnie, a tak liczą dodatkowe opłaty jak się da i dlatego młodzi powinni się wcześniej zabezpieczyć przed takimi niespodziankami. Wprawdzie nie osobiście ale 5 lat temu po weselu brata jak doszło do rozliczeń z obsługą okazało się że kelnerki miały dana stawkę do danej godziny a za każdą następną życzyły sobie dodatkową kasę, a wcześniej mowa była o konkretniej kwocie za całą imprezę. Do tego moja mama musiała się upominać o to żeby ktoś przyniósł papier do toalety, a na parkiecie był rozlany jakiś płyn i ciężko było znaleźć kogos z obsługi kto to posprząta. Na poprawinach miało był 600zł za obsługę + jedzenie z wesela a okazało się, że przyszła tylko jedna kelnerka bo reszta się źle czuła i musiałam z siostrami młodej kelnerować. Ale po poprawinach okazało się że bierze 600zł bo w umowie nie było mowy ile konkretnie będzie kelnerek, a dania ciepłe z wesela nie wystarczyły i były dodatkowo gotowane i policzone 20zł od osoby. Także czytając o różnych sytuacjach i podkreśleniach młodych że umowa musi być szczegółowa byłam przekonana że taka umowa to już standard. Zwłaszcza że w necie roi się od szczegółowych umów. Ubiegając pytanie, to nie było na żadnej sali w okolicy, tylko pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o sali weselnej EVITA W SKÓRCU? Jaka jest cena i do ilu osób? Gdzie wogóle mogłabym zobaczyć jakieś zdjęcia tej sali Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3600 za zespół to bardzo mało. Może mało osób i instrumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani a jakie kwiaciarnie możecie polecić w Siedlcach i okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś kojarzy gdzie można zamówić smaczny i ładny tort oraz ciasta? Mam na myśli zarówno cukiernie jak i osoby prywatne. Orientujecie się jakie są u nas ceny za "slodkie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Efekt na ten moment to koszt ok 4000 zł do negocjacji, instrumentów mają trochę, bo trąbki, saksofon, gitara, akordeony, a oprócz tego całkiem fajne wokale. Ostatnio delikatnie zmienili skład, ale chyba wyszło im na lepsze :) Podaję telefon zainteresowanym: 501-041-627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam kwity w kwiaciarni bosai. Na Niedziałka jest. Można w internecie znaleźć ich ofertę. Naprawdę piękne mają kwiaty. Wiecie jak w Chodowiaku jest teraz pięknie po remoncie? Normalnie jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mowa o chodowiaku, to zdjęcia na ich stronie są przed czy po remoncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol efekt cena 3600 to po rabatach po małej znajomosci, w czerwcu 2015 na moim weselu było 4 osoby i maja duzo instrumentów, wokal spoko i grają tez dobrze, tak jak ktos wyżej pisał w tamtym czasie szukali kogoś do zespołu ale je wiem czy na zastępstwo czy dodatkowo, a polecam kwiaciarnie in flora bardzo ładne robią bukiety slubne żałuje ze sama nie skorzystałam z usług tej kwiaciarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia Chodowiaka na stronie są jeszcze sprzed remontu. Ruszają z nowym wystojem po świetach to i pewnie wtedy uaktualnią zdjęcia. Jest pięknie, nowocześnie i przestronnie. Pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz zdjęcia okolicy wokół hotelu http://hoteltrylogia.pl gdzie ostatnio byłam na przyjęciu. Sale bankietowe obszerne i świetnie przystrojone, bardzo chętnie bym tam wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin w Chodowiaku zarezerwowaliśmy dosłownie na koniec lutego tego roku i do tej pory się cieszymy, że nie odwlekliśmy wizyty o kilka dni bo już pewnie na 2017 rok byłoby wszystko na full. Wpuszczono nas do sali jeszcze remontowanej, ale już robi wielkie wrażenie. W kwietniu jesteśmy umówieni na obejrzenie sali przygotowanej na wesele no i wtedy wpłacamy zaliczkę. Już w sumie mamy rezerwację u dj, video, oprawy muzycznej ślubu i fotografa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey:) szukam sali weselnej z hotelem na wesele w okolicach czerwca 2017, lista gości liczy 300 osób ale wiem że na pewno tyle nie będzie - jakie sale w Siedlcach i okolicach polecacie? Dodam, że jednak liczy się dla nas cena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak teraz cenowo zapowiada się Chodowiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjęcie na ok 300 osób z hotelem - masz do wyboru - Cardinale Palace , Zajazd Europa, Wersal - ale z terminami już może być cieniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×