Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Witam wszystkich :) Planujemy z narzeczonym ślub na lipiec/sierpień 2018. Z jakim wyprzedzeniem należy zamawiać salę, zwłaszcza, że te miesiące mają największe obłożenie. Z góry dziękuję za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku 2017 wystarczy, ewentualnie pod koniec bieżącego jeśli chcecie zjeździć wszystkie i wybrać najbardziej Wam pasującą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmb
A wy gdzie miałyście/będziecie miały swoje wesele? Jak przygotowania? Jak wrażenia>? Jaki zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję opinii na temat zespołu The Best Band. Interesują mnie tylko konkretne opinie, a nie wpisy typu "dobry/słaby zespół". Razem z narzeczonym zastanawiamy się nad wyborem tego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może powiedzieć jaka jest przybliżona cena wynajęcia na wesele moblilnego baru? Cena łączna, za wyposażenie, alkohol i obsługę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 1000zł do 2500zł (z alkoholem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My podpisywalismy umowę z zespołem i właścicielami sali weselnej 2 lata przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my robiliśmy wesele w Hotelu Jaworowy Dwór pod Warszawą, było cudownie, mieliśmy przyjęcie w ogrodzie, pięknie wszystko prztstrojone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję rzetelnej opinii o zespole EDENS, czy ktoś może udzielić mi informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka Siedlec
Witam. Przestrzegam przed Salą Evita w Skórcu. Dużo nerwów nas kosztowało wesele. Umowa podpisana z jedną osobą, kilka dni przed weselem dowiadujemy się że salą zarządza inna osoba i ma swoje zasady na które sie nie pisaliśmy ale jak wszystko jest gotowe to dwa dni przed weselem nie da się zrezygnować. Wedle umowy wynajmujemy tylko parter a na piętrze są stoly do pingponga z ktorych wlasciciele i jakieś obce osoby mogą w kazdej chwili korzystać. Chciano od nas wyłudzić dwukrotnie wyższą opłatę za sprzatanie po poprawinach. Chciano żebyśmy dodatkowo placili za osobę mająca zajmować sie klimatyzacja, czyli mowiac wprost pojawiają sie ukryte koszta. W trakcie szykowania gdzie kobiety obieraly warzywa za salą to jeden z wlascicielow chodził po podwórku i strzelał z wiatrówki a one sie baly czy nic im sie nie stanie. Goście informowali nas ze w trakcie wesela ten sam mezczyzna ktory strzelał z wiatrówki krecil sie po parkingu z latarką. Również była sytuacja jak ten sam mezczyzna podszedl do mnie i albo mnie informowal, albo mi groził- zebysmy uważali co robimy na sali bo oni mają na nas podgląd i nas kameruja.... A pani zarządzająca powinna popracowac nad kulturą osobistą i szacunkiem do starszych osób. Tak ogólnie rzecz ujmując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Poszukuję godnego polecenia Dj'a na wesele lub opinii na temat dj Karola Żaczkiewicza lub dj Leszka Michalaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lipa z tą Evitą...co oni tam odwalają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w Warszawie www.sushiwesola.pl, lokal przy ulicy Zwycięzców 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak ludzie ze wsi myśleli ze otwierają sale weselna złapali Pana Boga za nogi i myślą ze wszystko im wolno. Ale juz kiedyś ktos tutaj piłaś ze w Evicie dzien przed weselem okna musieli sami myć bo były brudne ze światu nie widac i właściciele nic na ten temat nie wspominali ze trzeba we własnym zakresie myć okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktos jakieś zdjecia jak wyglada teraz zajazd chodowiak, bo na stronie sa stare zdjecia i chyba nikt tego nie zamierza poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy podzielcie się swoją wiedzą / doświadczeniem odnośnie Kamerzysty i fotografa. Kogo śmiało możecie polecić ? B. zależy mi na ciekawym plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsza sala jaką widziałam w okolicy spotkałam w małej miejscowości pod Łukowem chyba Klimki - Cardinal Palace to chyba jedyna sala w okolicach Łukowa a nawet Siedlec gdzie profesjonalizm widać w każdym szczególe - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
wbij sobie na tę stronę http://www.saleweselne.com/ masz tu wykaz wszystkich knajp i sal weselnych z siedlec na pewno znajdziesz coś odpowiedniego :) jeśli masz dużo osób przyjezdnych to bym się jeszcze nad jakimś hotelem z salą weselną zastanowiła bo gdzieś trzeba przenocować gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wesele wesele. Szał napięcie a mija niczym mrugnięcie oka. Sama jestem tuż po ślubie oh było wyczekiwanie na ten dzień trochę stresu latania by zadbać o wszelkie szczegóły. Dzień wesela owszem z początku pełen napięcia do pierwszego tańca a później leciało już tak szybko że nie wiem nawet kiedy a już kończyły się poprawiny. Oczywiście przeżycie wspaniałe i wspomnienia również:) http://awesele.blogspot.com/2016/07/dekorujemy-stoy-poprawiajac-ich.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) mam pytanie odnośnie zespołu na wesele. Co sądzicie o Modemie? Można sie z nimi dobrze pobawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wesele za rok z zespołem modem. Słyszeliśmy same pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111MMarta
Witam, czy ktoś się orientuje jaka jest cena za osobę w Sali Olimpia? Czy jest zależna od ilości gości? Myślę raczej o miesiącach poza sezonem (październik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W olimpi w 2016, 170zl za osobę. W 2017 znając życie zrobią 180. Za te pieniądze wolę aleksandrie lub chodowiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111MMarta
Bardzo dziękuję za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosc skoro twierdzisz ze olimpia podniesie cenę w 2017 roku to zrobią to tez inne sale wiec nie wiem po co takie porównanie ze wolisz gdzie indziej zrobic. Ty wolisz chodowiak czy aleksandrie a inni moze beda woleli zrobic w olimpi czy innej sali za te pieniadz. Ja miałam swoje wesele w olimpi i jesteśmy zadowolona pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej dziewczyny. A co z atrakcjami na wesele? Właśnie okolice Siedlec mnie interesują. Ja w październiku biorę ślub, zdaję sobie sprawę z tego że już będzie zimno, także jakiekolwiek atrakcje muszę zawęzić do wnętrza sali. Co by nie tylko oczepiny były przerywnikiem. Myślałam o fotobudce https://www.facebook.com/fotobudkamodemsiedlce/?fref=ts Korzystała może któraś z Was? Pozdrawiam serdecznie i życzę cierpliwości dla przyszłych panien młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaW89
Polecam również fotobudkę SesjaParty z Warszawy. Wiem, że dojeżdżają do Siedlec bez problemu. Sprawdź ich na https://www.facebook.com/sesjaparty/ Widziałam, że byli ostatnio w Węgrowie i Sokołowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona panna młoda
Potrzebuję opinii na temat sali weselnej Evita w Skórcu. Robił ktoś z Was tam wesele? Słyszałam plotki o awanturujacym się dziadku podczas wesel. Ostatnio tez jak byłam to przestrzeń w kolo sali była słabo zagospodarowana (brak kwiatów dookoła i na parapetach okiennych, dwie ławki z przodu - z boku przy szklanych drzwiach żadnej), staw raczej odstraszał - woda brudna, mało klimatyczny... Czy cos się zmieniło?? Czy właściciele zaczęli bardziej dbać o otoczenie sali? A może Evita ma jakieś mankamenty w środku? Proszę o informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Jaki zespół albo dj polecacie na 2018 rok i jak cenowo? Bardzo dziękuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×