Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ellllaaaaa

SIEDLCE sala weselna

Polecane posty

Gość kamilakami
i ja dorzucam Hotel Sitarska, zobaczysz na www.sitarska.pl - miałam tam swoje wesele i polacam każdemu, można się dogadać co do ilości osób i adekwatnej ceny, poza tym wszystko było na poziomie także nie ma stresu, że coś nawali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam że ja dosyć długo szukałam sali weselnej w Siedlcach. niestety ale wszystkie najlepsze były już pozajmowane. w końcu wybraliśmy jako taką i jak już mieliśmy za nią płacić to koleżanka podrzuciła mi jeszcze żeby wejść na portal Ślub i Weselle www.slubiweselle.pl. weszłam w sumie już tylko tak sobie i nagle niespodzianka. akurat zwolniła się jedna z sal i zostało od razu wrzucone ogłoszenie. także czasem warto szukać w takich miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o opinnię o sali weselnej Zajazd Korona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wesele było w tym roku w czerwcu w Koronie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie smaczne, ładnie podane, obsługa miła-sala godna polecenia. Nie było problemu z żadnymi ustaleniami, właściciele podeszli do naszych wymagań z profesjonalizmem. My się nie zawiedliśmy a słyszałam różne opinie. Naprawdę polecamy. Pozdrawiamy Tomęk i Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są opnie na temat domu weselnego u anny? Jak jedzenie, obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was był na weselu w Pałacu w Korczewie? Jakie macie opinie? Czy wiecie jakie są ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pałacu nie byłam, ale tam chyba tylko małe przyjęcia robia, natomiast byłam w sali "Pod Arkadami" i bardzo mi się podobało, świetne jedzenie, czysto całą noc, sympatyczna obsługa, z miłą chęcią zawitałabym tam jeszcze raz. Polecam! AAa dodam, duże wesele i obsługa i kuchnia dały radę i czasowo i wszyscy doastli gorace, co często leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiablaz
W połowie października organizowałam wesele w Zajeździe Europa pod Siedlcami - minęły 3 tygodnie a ja, mój mąz i nasi rodzice dalej jesteśmy zachwyceni tą salą: ipiękna, pyszne jedzenie, czyściutka, z fajnym hotelem, miłą i profesjoanlną obsługą i mega pomocnym właścicielem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość elka
Nie polecam sali weselnej Wersal właścicielka bardzo wścibska baba.Wciska wędliny z własnej masarni w Białkach ,które na drugi dzień nadają się tylko dla psa.Dodatkowo żąda zapłaty za nakrycia na krzesła. Na drinki trzeba przywozić swoje alkohole.Na poprawinach wystawiają poobsychane zakąski z wesela które nie nadają się do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Pani, a chciała by pani wesele w wersji al inclusive za 170-175zł za osobę? Pokrowce w cenie, alkohol do drinków też, a na poprawinach świeże przystawki????A czy w ofercie weselnej było napisane w cenie drinki z alkoholem? Czy podstawowa wersja? Jak się chce luksusików, drineczków itp To proszę zapłacić 300zł za osobę za wesele i otrzyma Pani wszystko extra. jakie to płytkie macie wyobrażenie na temat organizacji wesel drodzy "młodzi"? Chcecie wszystko ponad program za minimum ceny???Co za pomysł!!! Jak łatwo ludziom przychodzi krytykowanie innych. To po co Pani poszła do Wersala? Bo co? "Idziem tam bo tanio"? To nam "nadadzo wszystkiego do oporu'???No to "tera mata i sie nie dziwta" Podczas organizacji przyjęcia weselnego trzeba myśleć o wszystkich kosztach, a także o kosztach dodatkowych ja wódka do drinków, pokrowce itp. A tak na marginesie -proszę wziąć sobie 170-175 zł w rękę, pójść do restauracji, kupić 5 dań gorących, przystawki, ciasto, owoce, itp i dokupić do tego drinki to zobaczymy ile wydacie. A dodam, że tutaj chodzi o kwotę za parę. Jak się czyta ten komentarz wyżej to żal d....ściska..........Pozdrawiam- szczęśliwa mężatka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani wyżej, nie wiem gdzie pani robiła swoje wesele ze płaciła pani 170zl za pare Haha bo raczej w siedleckich salach płaci sie od 150-180 za osobę a nie za pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie źle napisałam,wkradla sie literówka mialo byc za osobe. A ludzie jak zawsze tylko zlosliwosci potrafia wytykac. Co nie zmienia faktu, że i tak mam racje co do powyższego! A gdzie robilam to moja sprawa...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale mnie to nie interesuje i to nie było pytanie z mojej strony. Pani tez zaczęła wytykać i obrażać wręcz osobę ktora wyraziła swoją opinie na temat sali weselnej, a 170 zł za osobę to nie jest tak mało żeby pisać tutaj takim językiem jakim pani napisała ,,idziem tam bo taniej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o sali Styl w Plewkach? Organizował ktoś tam wesele? To prawda, że właściciele są niemili, dużo liczą sobie za szkody i cały czas kręcą się po terenie w czasie przygotowań i wesela? A może sala w Przygodach? Ktoś ma jakieś informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest ktoś kto organizował wesele w Łukowie? Ciężko znaleźć jakieś opinie, a cenowo to miasto chyba lepiej wypada. Interesują mnie zwłaszcza Bursztynowa, Jantar, Dakar, Bajeczna,Pałacyk Fantazja i Arkadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może sprawdził salę weselną ranczo w strzale? Jak jedzenie i obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie w Ranczo bardzo bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zna zespół Sonic? Jak prowadzą wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś orientuje się gdzie w Siedlcach mogę wynająć catering na wesele? Interesuje mnie coś takiego ze firma przyjeżdża i robi jedzenie na miejscu. Podgrzewanie dań w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba jak wokalistka śpiewa, ale poza tym wypadli całkiem nieźle na weselu u mojej koleżanki rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o zespole Modem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze przereklamowany... Bawilam się w sierpniu na weselu gdzie grali, większość gości musiała nieźle się znieczulic żeby wyjść na parkiet. Nie potrafili zabawić gości, wyciągnąć ich na parkiet, a jak już jakimś cudem się to udało to skutecznie ich z tego parkietu wypedzili. Szkoda, bo wcześniej słyszałam same dobre opinie, a tu taki szok. Jednym słowem dużo kasy za byle jaką jakość. Albo może mieli po prostu gorszy dzien/zmęczenie materiału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług firmy cateringowej na wynajętej prze zemnie sali. Zadzwoń pod numer 500-065-125 i dopytaj. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, planujemy organizację wesela w 2017 roku. Wstępnie zarezerwowaliśmy salę weselną Chodowiak. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie był tam na weselu? Jak wrażenia? Czy polecacie jakieś inne sale? Opinii o każdej sali są różne i trudno się w tym wszystkim połapać. Z chęcią przyjmę tez opinie na temat DJ-ów, fotografów i kamerzystów i wszystkich innych osób związanych z przygotowaniem wesela. Pozdrawiam gorąco!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sale Olimpia na janowskiej, miałam tam wesele w zeszłym roku i jesteśmy bardzo zadowoleni, zreszta goście tez mowili ze dobre jedzenie. Obsługa bardzo miła sprzątali ze stołów na bierząco donosili jedzenie, Dania gorące bardzo dobre porcje w miarę duże ogólnie do jedzenia nie było zastrzeżeń jak i do całej reszty. Właściciele bardzo sympatyczni ludzie, dogadać sie mozna ze wszystkim. Sala sama w sobie jest czysta i ładna. Mieliśmy swoje nalewki, fontannę czekolady i wszystkie dodatki do niej i wszystko zostało bardzo ladnie przygotowane przez obsługę i ustawione na stoliku. Polecam w 100%, a co do zespołu to polecam Efekt z Siedlec bardzo dobrze poprowadzili zabawę weselna i super grają No i nie piją alkoholu podczas wesela co jest dużym plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy wesele w 2017. Zjezdzilismy i oglądaliśmy dużo sal, fotografów, kamerzystow i zespołów. Nasza opinia jest następująca: sale weselne to Aleksandria i orchidea, fotograf: chrosciel, moryl, nocne marki. Kamerzysci: zaboklicki, myrcha, wrona. Zespół: modem, takt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bogato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×