Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelllla22

Wydłużanie nóg bezoperacyjnie.

Polecane posty

Gość Angelllla22

Witam. Długo zwlekałam z napisaniem tego tematu, ale to z powodu oczekiwań rezultatów. Do wszystkich którzy chcą mieć długie nogi, a decydują się na drastyczne operacje, współczuję. Ja wydłużyłam swoje nogi dzięki preparatu Gloxi. Mam pytanie, czy Ktoś oprócz mnie również to zażywał?? i co mówicie znajomym jak widzą różnicę we wzroście? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfgmdgfdmfgmmm
O lol, nigdy o czymś takim nie słyszałam. Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
to sa takie kapsułki wiesz , szklane wypełnione jakas bezsmakową substancją, i musisz to zażywać zgodnie z instrukcją załączona do preparatu. Najlepsze jest to że skład tego preparatu składa się z naturalnych ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaabiii
z tego co mi wiadomo to u niej były widoczne już efekty po pary tygidniach, ale z pewnościa szybciej niż u ciebie. a urosła po tym dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
o, a co mówiła znajomym jak widzieli różnicę w jej wzroście??? bo sama mam problem:) zawsze nosiłam wysokie szpilki a teraz przez jakiś czas noszę płaskie a i tak jestem wyższa niż w szpilkach, i nie wiem co mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziattttt
Właśnie,Angellla napisz cos wiecej ile wydłużyłaś sobie nogi i w jakim czasie ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace nie powiem
Tylko ciekawe, czy rosna nogi, korpus czy całość :P ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
wiesz co, mi zależało na długości nóg, wiec na to najwiecej zwracałam uwagi, dla mnie było wazne założyc spodniczkę i mieć super długie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace nie powiem
Acha, i czy jest jakiś wiek "graniczny" ? Skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfgbdfg
Angellla, a nos ci nie urósł na długość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpek1111
znowu jakiś chiński wynalazek ,tak jak te tabletki na odchudzanie z narkotykami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
mi pomogło a mam 22 lata. zobaczcie na stronce która podałam, poszukajcie na necie a znajdziecie info, żadnych skutków ubocznych jeśli kupujesz od producenta a nie na bazarku jakimś. zobacz sobie skład preparatu: Alfalfa Good source of vitamin A, D and K. Contains natural fluoride that helps in the prevention of tooth decay, rich in calcium, iron, magnesium calcium. Iron vitalizes blood cells and keeps immune system healthy. Magnesium is also good for relief of migraines and helps slow bone loss. Wheat Germ (wheat germination) A nutritious super food, rich in vitamin B complex, vitamin E, enzymes, minerals and more. It contains octacosanol, a group of long-chain food molecules that benefit the body in many ways and has been found to lower blood levels of cholesterol, improve energy storage in muscles, enhance performance, endurance and stamina, even at high altitudes, and quicken reflexes, balance metabolism. It also contain vitamin E that protects muscles, blood, lungs eyes and prevent blood clots; vitamin B that is needed for energy, digestion, nerves, muscles, skin and hair, organs, growth and repair of tissue and more. Citric Acid One of the greatest health benefits of citric acid is that it helps fight cancer by impairing glycolosis. Glycolosis is a process in which cancer cells depend almost exclusively upon for their supply of energy. By weakening this process, the body is better able to combat cancer at the cellular level. It is also known for its antioxidant properties. Hydrolyzed Collagen Naturally includes glucosamine and chondrotin. These two substances are the body’s defenses against cartilage degeneration and bone friction. On taking collagen, you will notice the reduction in joint pain and achiness, overall improvement of skin condition and texture, strenfgthening of nails, conditioning of muscle tissue and improvement in general well-being of joints and cartilages. Vitamin K Help bones grab onto calcium, put it in the right place and hold into once there. Without vitamin K, you won’t be able to form new bone very well. Calcium (calcium citrate,algae calcium,calcium lactate) One of the most important elements in the height enahncing stage as it is a structural component of bones, teeth and soft tissues. It is also essential in body’s metabolic processes and prevent osteoporosis. Manganese Gluconate Essential for the prevention of growth retardation, skeletal and cartilage malformations, impaired reproductive function, congenital ataxia due to abnormal inner ear development, optic nerve abnormalities, impaired insulin metabolism and abnormal glucose tolerance, alterations in lipoprotein metabolism and an impaired oxidant defense system. CPP (caseinphosphopeptide) These are natural components of milk which help to increase the absorption of calcium. CPP, thus, increases the bio-availability of calcium. Glucosamine Prevents osteoarthritis particularly of the knee, rheumatoid arthritis, leg pain and protects joints and tendons from injury and decreases inflammation. Vitamin D3 It helps on the preservation of bone density and prevention of hip fractures. Zinc Gluconate Zinc is important for growth and for the development and health of body tissues. Copper Gluconate This element is helpful in dealing with osteoporosis and even rheumatoid arthritis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
ok, idę sobie stad bo widzę tu jakies kpini, jak nie probiwałes to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfgbdfg
cynk, witaminy, kolagen... miałyby tak rewolucyjnie wpłynąć na kościec że aż ponadnaturalnie wydłużyć ciało osoby dorosłej, i to o 9 centymetrów w ciągu sześciu miesięcy?? takich cudów nie ma, i zresztą dobrze, bo byłyby co najmniej niezdrowe jeśli coś tu rośnie to nosy kłamczuchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfgbdfg
zdrowy rozsądek wystarczy nie muszę brać jakiegoś placebo żeby wiedzieć że nie urosną mi od niego dodatkowe kończyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpek1111
no wlasnie, zreszta na wzrost bierze sie hormony i tez w jakims tam wieku jak sie jeszcze rosnie - bo u doroslych ludzi to mozn aurosnąc ale w szerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
ok ja tylko napisałam swoja historie, nie musicie mi wierzyc, nie oczekuje tego od was, ale zanim nie wyprobujecie nie wyciagajcie ohopnych wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez z samych jakis witaminek nie urosniesz,a zazywajac hormon wzrostu moga urosnac ci rowniez kosci twarzy i bedziesz wygladac fatalnie... ja tam wole pozostac przy wzroscie ktory mam...nie lubie takich manipulacji... a swoja droga nie wiem czy laska tu reklamy nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
i jeszcze coś to nie jest chiński specyfik:) co niektórzy maja braki jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
nie musze robić reklamy, ja tylko dziele sie swoja historią, ja nie miałam żadnych skutków ubocznych. Teraz jestem szcześliwa z moim wzrostem nie tak jak kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym si ebala takich wynalazków próbować,nie ufam chinczykom. tak jak ktos wyzej napisal o tych ich wynalazkach na odchudzanie co wyniszczają organizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
ALE TO NIE JEST CHIŃŚKIE!!! jednak polacy to naród ciemny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
nigdy nie brałam żadnych specyfików na odchudzanie, gdyz od zawsze byłam szczupła. Ale ten preparat nie jest chiński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie tylko dlaczego nigdy nie slyszelismy o tej rewelacji...widocznie ktos z elity europejskich lekarzy ma jakies "ale"...tbie moglo sie nic nie stac,a komus innemu wrecz odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
wiesz co, gdyby nie to że obecnie mieszkam w Anglii być może nigdy bym nie wiedziała o tym specyfiku, i nadal bym była niskim karłem ze swoimi 164cm. Nie zauważyłam efektów ubocznych, nie jestem szaleńcem który bierze wszystko co się reklamuje, ten preparat nie jest chiński jak wiele tumaków nie mających pojęcia pisze. zanim zażyłam ten specyfik, zaniosłam jedną buteleczkę szklana do zbadania do laboraorium, zapłaciłam i miałam wyniki, tam nie ma żadnych hormonów! Niestety Polska zawsze będzie do tyłu z takimi rzeczami. I raz jeszcze powtarzam, nikomu nie każe tego zażywać, chciałam się powiedzielić tylko swoja historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllla22
dziwne wszędzie sie słyszy o tym specyfiku, choćby nawet w Niemczech, ale Polska to jeszcze nie Europa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziattttttt
patrząc na skład to witaminy kolagen i glukozamina i to ma działać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×