Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

Gość ja teżżżżż
miałem pannę z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
Heroinka,przykładanie lodu do oczek nie jest bolesne-praktykuję codziennie rano i co taka mała dolegliwośc w porównaniu z dzisiejszą pijańską a przyjemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bang bang, she shot me down bang bang, I hit the ground bang bang, that awful sound bang bang, my baby shot me down..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obczaj że ja miałam kiedyś gościa z dzieckiem ale już nie mam, i cale moje szczęście:) ale o tym innym razem oficjalnie mówię DOBRANOC do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
ja tez nie mam dzieci, ale w mojej sytuacji to lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
Albo mi się zdawa , albo top ma powodzenie.Nie wiem napewno bo mi sie cola skończyła i łoję wódeczkę bzzz...dlatego może podwójnie widzę.Ale to ewidentnie świadczy o tym , ze nie jestem osamotniona w piciu do kompa, cieszy mnie to...ufff...ale długa wypowiedx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżż
mysle ze nie ma co tak stawiać sprawy:) liczy się muzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn dzis tylko później:) a pewnie się i do jutra przeciągnie bo wczorajsze jutro juz jest przeciez dziś:) no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
Oj heroinka nie bądź dziecko, się nie trzyma w gołych łapkach....mam Cie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżż
jeśli o mnie chodzi to ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alala...
chyba tez powoli padam:-D ciekawa jestem kto bedzie jutro:-) topik sie fajnie rozkrecil:-D dobranoc Wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, nazywam sie ..... jestem alkoholiczka ,powod?facet :) wlasnie bylam po 2 butke winia ,i jak na zlosc spotkalam jego w kuchni no zesz kutwa mac ,zasze muse pechia miec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teżżżżż
no tak:) razem mieszkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie zmienia faktu ze mialam ochote przytulic sie do niego ,wciaz nie moge zapomniec owego wieczoru 😭 wiem wiem... glupia jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera siedze sobie tak i rozmyslam.. rozmyslam ze faktycznie moge wpasc w ten alkoholizm :D najlepsze ze nie przez to ze zapijam problem czy cus tylko poprostu własnie stwierdziłem ze zajebiscie lubie pić whisky. Zwyczajnie mi smakuje :D ja pierdole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam gadanie ,do alkoholizmu tobie jeszcze daleko choc nie wiem czy pijesz codziennie i w jakich ilosciach ale pisiac piszesz normalnie wiec smiem twierdzic zes trzezwy jest wiec nie jest az tak zle :) a ja lubie wino i jak tak dalej pojdzie wpadne w nalog ,oczywiscie moze byc cos innego niz wino byleby nie myslec i szybko zasnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźka
Mały witam w klubie wielbicieli łychy!Ta moja metaxa dzisiaj ...tylko dlatego, że nie było komu ruszyć du...do sklepu.Też mi się zdawa że nie zapijam problemów,a balantyna z colką jest 3/4 orgazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20: musiałbym spooro wiecej wypic zebym Ci tu jakies bzdury wypisywał :) winko tez nie jest zue :) idzka: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×