Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maly ksiaze

Kto dzis pije ?

Polecane posty

no ja mam dziś własnie ciulowy humor wieczorem, ale nie chcę się użalać, chcę już zapomnieć ze taki jest:) a jutro jadę z koleżanką na zakupy:D opowiem wam coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleciły mi kumpele niedawno film "rozmowy nocą", to z niego był ten cytat to pisałam ci ItsOnly chwilke temu:) ogladałam go juz dwa razy i jakoś mi się tak spodobał starsznie, nie wiem co w nim jest takiego hehe extra się oglada i już;) a wy ogladałyscie cos fajnego ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio ogladalam "ksiaze i ja " oraz "ksiaze i ja -krolewskie wesele" wiem ze stare wszyscy ogladali pewnie ale oczywiscie ja nie ,dla mnie sie podobaly te filmy ,ech...takie romatyczne a zarazem zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry przeterminowany?? ItsOnly - to film z meg rayan co koles sie przeniósł w czasie a potem ona się przeniosła do jego czasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w rozmowach nie działo się nic w necie, laska dala ogłoszenie do gazety, on zadzwonił, tak się poznali a potem... obejżyjcie koniecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie to nie ten ,nie wiem jacy aktorzy tam wystepowali ale jacys malo znani mimo to bardzo mi sie podobal. a ogladalyscie Coyotan Ugly-wygrane marzenia?maly udzial w nim miala Leann Rimes i jej piosenka ale tytulu nie kojarze.Rowniez romantyczny film ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym jest ten książe, no bo tytuł kojażę ale filmu w takim razie nie mogę skojażyć pudełko - -> mój ex tez kiedyś tak mówił ze net jest zły i wogóle, bo ja tu rózne osoby poznawałam, utrzymywałam z nimi kontakty, spotykałam się...a teraz sam sobie net założył i jakos korzysta z niego i już ma troszke inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chyba czaję jego podejście, mówię ci - to bardzo podobny typ jak ten już nie mój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w kilku slowach.Ksiaze jakiegos tam panstwa wkurza sie na rodzicow i wyjezdza na wlasny rachunek do ameryki ,bedac zmuszony pracowac tam poznaje ;laske w ktorej sie zakochuje ,ona nie wie ze jest ksieciem jak sie dowiaduje czuje sie oszukana itp itd rzuca go ale milosc bierze gore i wyjezdza do jego kraju szukac jego na poczatku rodzice jego nie chca zaakceptowac jego wyboru ale w koncu zaczynaja ja lubic . to tak tlko w skrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudeleczko tak to ta piosenka ,lubie ja ale lepszy jest remix a la dance ,jak dla mnie bomba zawsze rycze przy tym kawalku nie wiedzac czemu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to już wiem co to za film! ale szczerze ci powiem ze jakoś go niecierpię, on stary już jest, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie tu jeszcze? ogladałam tez ostatnio 'jeszcze raz' - starszną miałam na niego ochotę a okazł się tak beznadziejnie pustym i prostym filmem że masakra, za to 'nie kłam kochanie' do którego byłam sceptycznie nastawiona był bardzo fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka co ma dylemat
ja sie dolaczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije herbate z cytryna
i mam problem - slodzic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka co ma dylemat
to co zawsze... piekna milosc, potem rozczarowanie i ten drugi... ehhh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem poszlam tylko wino otworzyc i jakos nie moglam musialam sie silowac :D nie wiem czy to do mnie bylo heroinka -nie to nie ejst az tak stary film sprzed 2-3 lat gora 4 ,dlamnie tez wydawalo sie ze jakis glupi wszak wszytskie romantyczne dyrdymaly sa do kitu ale okazal sie naprawde fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten drugi
jak moglas!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×