Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość kasialo29
Ja przy swoim odchudzaniu piję 1,5-2 l wody dziennie wcześniej nie przypuszczałam ,że jestem w stanie tyle wody wypić ale widać jest to możliwe;) Dieta 1200kcal ogólnie jadam dużo kaszy orkiszowej 2łyżki dziennie czasami robię taki tydzień bez kasz,makaronów i wtedy się oczyszczam i jadam dużo kiwi czy ananasa;) dużo ćwiczę bo w domu z Mel B cardio do tego basen i zumba dodatkowo przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo nie mogłam zapanować nam moim uczuciem głodu ciągle chciało mi się jeść ale odkąd przyjmuję mango jest cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zamierzasz stosować młody jęczmień w diecie odchudzającej to ja osobiście polecam Ci ekstrakt z niego, który zażywa się w postaci kapsułek. Jest naprawdę skuteczny a kupić go można w sklepie internetowym pod adresem www.mlodyjeczmien2000.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania Detox
Kasza jaglana nie będzie gorzka jeśli przeleje się ją wrzątkiem na sitku i potem dopiero gotuje.....Czy dodanie warzyw coś zmienia poza smakiem?waham się pomiędzy postem dr.Dąbrowskiej a tym na jaglance....☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza jaglana to jeden z moich ulubionych dodatków do obiadu, ale nie tylko, bo robię z niej też desery. Kupuję zawsze na zapas w Swojskiej Piwniczce, jestem tam stałym klientem więc mam rabaty :) Gotuję tę kaszę, studzę i łączę z masłem orzechowym, żurawiną, a czasem z bananem. Pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś stosowałam ale nie czułam wielkiej różnicy. Od siebie mogę polecić Ci detoks aloesowy. Zobaczysz, że poczujesz się po nim o wiele lepiej. Ja byłam na tygodniowym pobycie w www.siodmylas.pl i właśnie tam stosowałyśmy tego typu detoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekia
Mnie nie trzeba przekonywać do kaszy jaglanej, bo ją uwielbiam. I to pod różnymi postaciami, na słodko, na wytrawnie - na śniadanie zamiast owsianki (z owocami), na obiad, jako dodatek węglowodanowy. Ostatnio pokochałam też ciastka Irenki www.facebook.com/ciastkairenki szczególnie te na bazie płatków jaglanych - bez dodatku jakiejkolwiek mąki, więc bezglutenowe! Są świetne. Moim zdaniem nie różnią się od "tradycyjnych" słodkości, a te można jeść bez wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza17x
Mnie też nikt nie musiał namawiać do kaszy itp bo jadłam i lubiłam ją o zawsze;) teraz to taka codzienność,że zamiast ziemniaków czy makaronu jem kaszę ;) w różnych postaciach;) moje odchudzanie składa się z regularnych posiłków, ćwiczeń bo to najważniejsze i suplementacji African Mango http://afrikanmango.pl ogólnie zrzucam 5kg miesięcznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tombak zaleca aby na diecie kaszowej pić mało wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to 2 l wody odchodzi do lamusa powoli,taka ilosc wody zwłaszcza jak do tego pije sie inne płyny wypłukuje minerały z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaria
Dziewczyny czytam te Wasze wypowiedzi i widzę,że staracie się coś dla siebie zrobić. Muszę napisać,że kasza jaglana jest dobrym narzędziem do odchudzania się. Można stosować ją jako parodniową dietę oczyszczającą jedząc tylko kaszę ale i można ją stosować codziennie np na śniadanie jak to robią niektóre forumowiczki. W tym drugim wariancie należy wiedzieć,że ta kasza zawiera goitrogeny - substancje, które, tłumią aktywność tarczycy prowadząc do jej powiększenia i stanów zapalnych, ponadto goitrogeny poważnie zaburzają wchłanianie jodu co przyczynia się do powolnego niszczenia tarczycy. Jod można w tym wypadku suplementować. Należy kupić sobie w aptece jodynę i smarować nią np nogi, brzuch czy inne partie ciała codziennie zmieniając miejsce bo mogą tworzyć się podrażnienia skóry. Jak organizm wchłonie już tą jodynę i nie będzie jej już widać na skórze to znów należy posmarować i tak w kółko- tak średnio wychodzi raz na tydzień to smarowanie. Przy okazji zobaczycie czy Wasza tarczyca nie ma za mało jodu ponieważ szybkie wchłonienie się jej świadczy o tym,że baruje jej jodu.Natomiast przy nadczynności tarczycy nie suplementuje się jodu. Zachęcam też Was do regularnych badań pracy tarczycy tzn. TSH, FT3 i FT4 bo tarczyca jest takim dyrektorem całego organizmu i jak dobrze ona pracuje to i dobrze pracują wszystkie narządy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanek
dawno nikogo nie było, może uda mi się podbić temat.....otóż zaczęłąm od kilku dni detoks jaglano warzywny...... i w zasadzie odp iewrszego dni od południa czuję sie bardzo żle, głównie żołądkowo, mdłości i brak apetytu.....ale mam też ogromne problemy od dawna z suchą śluzówką gardła, ust i języka...i mam wrażenie że jaglanka bardzo zaostrzyła mi to....czy też tak ktoś miał? czy to może przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gja ość
Stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×