Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

A czy ktoś próbował łączyć kaszę jaglaną z sokami z wyciskarki? Czuję, że potrzebna jest mi taka kuracja oczyszczająca, ale nadal karmię dziecko (10 mcy) piersią, a raczej ono sobie trochę popija w ciągu dnia a w nocy pije 2-3 razy dłużej. Dziecko je już samo gotowane i surowe warzywa stąd mój pomysł dorzucenia soków, bo jednak karmienie piersią to obciążenie dla organizmu. Z drugiej strony permanentne wzdęcia i bolące jelita nie ułatwiają mi życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Hej, u mnie 7my dzień, po 6 dniach 4kg mniej. Wychodzić będę licząc kalorie i jedząc zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaa
hej u mnie dzień drugi ;) dziś dopiero sie zważyłam jest 58kg 156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasza jaglana jest dobra na wszystko ;) a ja tzainwestowałam w taki sprzęcik trochę mnie to wyniosło ale nie żałuję. http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 eż stąd dostałam fajnie diety oczyszczające a potem poprawiłam soczkami i poszło jak burza, sama siebie nie poznaję, tak mi się cera poptawiła i ogólnie się czuję lepiej ;) w ogóle się nie wie ile toksyn się w organizmie zbiera, tu poczytajcie http://terapiasokami.pl/oczyszczanie-z-toksyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, dzisiaj postanowiłam rozpocząć oczyszczanie/ odchudzanie w towarzystwie kaszy jaglanej :-) spróbowałam, dałam radę wytrzymać cały dzień. w głównej mierze zależy mi na utracie kilogramów, chociaż poprawa kondycji skóry też będzie mile widziana. zaczynam z wagą 81 kg przy wzroście 170 cm. ile chcę schudnąć- ile mi się uda. wymarzona waga to 62-63 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann79
Chętnie spróbuję tej jaglanej diety bo bardzo lubię kaszę, tylko muszę poszukać na necie gdzie ja ją w de kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Hello, zaczynam 9ty dzien. Nie mogę wyjsć z podziwu jaka mam piękna skore na twarzy :) nie wazę sie bo jestem przed @ i nie chce sie zdemotywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój 2-gi dzień oczyszczania. dzisiaj potrzebowałam posiłku na ciepło więc skusiłam się na krupnik z kaszą jaglaną. wyszło pysznie. pod koniec dnia to już nie była zupa tylko danie :-) miłego wieczoru wszystkim oczyszczającym się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corolla pl ile dni myślisz pociągnąć na kaszce ucieszyłam się z Twoich wpisów bo ja mam taką samą wagę wyjściową jak ty przy takim samym wzroście czy to nie zbieg okoliczności.Jestem dzis ,właściwie kończę 2 dzień jutro 3 chciałabym pociągnąć 7 a najlepiej 10 dni myślę że razem damy radę dziel się ze mną swoimi sukcesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Ja kończę 9ty dzień :) Następne dwa dni bedą trudne bo zapracowane ale mam zamiar ciagnąć jaglanke. Mój cel to 21 dni może więcej. Chce osiągnąć wagę wymarzona i utrzymać. Wiem ze sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Raksa ile już zrzuciłaś czy masz problem. przypchaniem po kaszy i czy dorzuciłaś warzywa odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Po 6 dniach zrzuciłam 4kg, teraz sie nie wazę do 15 dnia. Nie mam żadnych problemów z wypróżnieniem, wręcz przeciwnie. Pij***ardzo dużo wody. Jem tylko kasze, nie łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień 3 rozpoczęty. nie wytrzymałam i zważyłam się dzisiaj rano. waga pokazała 78,4 kg. normalnie chce się śpiewać i tańczyć. sikam jak szalona, pozostałe sprawy kibelkowe też ok :-) idę wstawić kaszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny normalnie tak strasznie fajnie że dzielicie się swoimi osiągnięciami piszcie kochane w grupie raźniej ja dziś trzeci dzień ciągnę przyznam że trochę mnie kryzys dopada,zwłaszcza jak tamie pyszności rodzince przygotowuje ale jak was czytam to spinam się do dalszej walki.Piszcie piszcie piszcie. Iwa poprzedni post nie podpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
ja rok temu przeprowadzilam 15 dni, efekty byly fantstyczne. Nie zamierzam sie poddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćraksa- 15 dni na samej kaszy? pełen szacun. ja nie mam aż tak wielkiej motywacji, chociaż bardzo mi zależy i jakoś się trzymam tego, żeby każdy posiłek składał się z kaszy jaglanej.niestety kusi mnie dodanie choć trochę warzyw i przypraw. gość wczoraj - kasze, będę ciągnęła ile się da. na razie tak 10-14 dni kasza i niektóre warzywa, potem będę delikatnie rozszerzać ( takie mam plany- czas pokaże czy uda się zrealizować hihi..) następne ważenie przewiduje po skończeniu 5 dnia. może też dasz znać jaki wynik u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corolla gość z wczoraj to ja będę pisała i dzieliła z wami wynikami. gratuluje raksa szacun będziesz moim wzorem.Jak u was z cerą bo mi wydaje się gładsza ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniejszy post jest mój piszę telefonem i nie mogę się za nic zalogować coś mi nie wychodzi.Bedę się wiec na końcu podpisywać jako malwa.Tak dla szybszego złapania o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Najtrudniejsze sa pierwsze dni, potem jest spoko, leci. Ja chce dotrwać do 21 dni. Pamiętajcie ze samej kaszy nie można przeprowadzać cześciej niż raz w roku. Cera mi promienieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corolla raksa ja już z rana się ważyłam bo nie mogę się powstrzymać i waga pokazała mi77,7 jestem mega szczęśliwa ☺ bo zaczynałam od 81 przy wzroście 170 a cera-bajka poprostu piszcie kochane razem łatwiej będę się z wami cieszyła sukcesami. Malwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do grona oczyszczających się. dziś mój drugi dzień. jem kaszę i piję ciepłą wodę z cytryną i melisę. na razie schodzi woda (ok. 2 kg), jelita pracują normalnie, tak więc jestem pozytywnie nastawiona. na razie cel to 3 dni, czyli jestem na półmetku :) jak będzie tak dalej to spróbuję 5 dni. wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Dziewczyny super :) ja kończę 11ty dzień, jest coraz łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwarty dzień za mną jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_matka
Trzeci dzień w toku. Jest nawet ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo radośnie, po 5 dniach zanotowałam -3,8 kg !!!!!! jupiiiii jeszcze nigdy mi się nie udało tak szybko stracić na wadze. od poniedziałku pomyślę o jakichś ćwiczeniach i nadal będę wcinać kaszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zajmuję się wyrobem Dokumentów Kolekcjonerskich takich jak Prawo Jazdy, Dowód Osobisty czy Legitymacja ELS Wysokiej jakości dokumenty z szczegółowym odwzorowaniem. Szybka i Pewna realizacja poprzez przesyłkę Pocztą Polską za pobraniem co czyni bezpieczną transakcję. To klient decyduje jakie dane chce zamieścić na dokumencie. BEZ ZALICZEK Więcej pod adresem email szybkiedokumenty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćraksa
Hej,zaczynam 14sty dzień, jutro sie zwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie macie jakieś dobre, podkreślam dobre przepisy jeżeli chodzi o kaszę jaglaną ? Ja wymyśliłam sobie kaszę z sosem z warzyw- blenderuję panasonicem gotowaną marchewkę, selera, pomidora, pora, pół pietruszki i dodaję to do kaszy , ale powoli zaczyna mi się to nudzić , dlatego za przepisy byłabym wdzięczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×