Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipola

oczyszcznie - kasza jaglana, od dzis!! kto ze mną???

Polecane posty

Gość werbenowa
cześć! u mnie dziś pierwszy dzień na jaglance :) 3 lata temu już się oczyszczałam jagłami i byłam bardzo zadowolona :) #Jaglana15 Ty juz chyba 3 dzień? #raksa piękny wynik! gratuluje uporu! :) mogłabys napisac jak teraz wygladają Twoje posiłki? ograniczasz jakieś produkty, czy jesz wszystko? powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajamaja
Witajcie , od niedzieli jestem na kaszy jaglanej . Przez pierwsze dni rewelacja , a teraz od 3 dni dopadły mnie zaparcia :( zawsze mialam z tym problem. Wprowadzilam wiec warzywa i nie nie pomaga . Dzis sprobuje moze z siemieniem lnianym. Nie wiem czy nie bede musiala skorzystac z jakis srodkow farmakologicznych . Chcialabym nie tylko sie oczyscic ale tez schudnac :) Jak sobie radzicie z zaparciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_matka
Na zaparcia proponuję babkę płesznik i babkę jajowatą. Inaczej błonnik witalny. Jest droższy niż otręby, ale bezglutenowy. Nie powoduje biegunki tylko pozwala normalnie się załatwić. U mnie dostępny nawet w osiedlowym sklepie. Ja nadal na kaszy z dodatkami. Dziś na śniadanie kasza, pomidor, koperek i jajka na miękko. Do picia jerba mate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaglanka może wysuszać i dlatego jak pojawią się zaparcia to należy ją odstawić na rzecz owsianki i zaaplikować sobie jakieś bakterie probiotyczne- ja mam wypróbowany lactoral- przywróci prawidłową perystaltykę jelit i ułatwi wypróżnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie kasza jaglana na śniadanie z prażonym jabłkiem i rodzynkami oraz odbudowa flory jelitowej lactoralem praktycznie zdzaiałały cuda - praca jelit ,oraz waga wróciły do normy ,bez żadnego katowania się dietami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie po tygodniu stosowania jaglanki też pojawiły się zaparcia - dlatego dodałam do niej powidła śliwkowe , oraz zastosowałam lactoral- po kilku dniach praca jelit wróciła do normy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby odtruć organizm zaleca się spożywanie kaszy jaglanej 5 razy dziennie przez co najmniej 3 dni (może trwać maksymalnie do 14 dni). Wiadomo im dłużej wytrzymamy jedząc tylko kaszę tym lepiej oczyścimy organizm. Dieta ta nawilży ciało, a my będziemy czuć się lekko (ze względu na oczyszczoną wątrobę i przeczyszczone jelita). Między posiłkami zaleca się wypijanie dużej ilości płynów – wody oraz naparów ziołowych i całkowitym (czasowym) wyeliminowaniu kawy i herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneeser
kasza jaglana to największe g****o jakie jadłem w swoim życiu11111111!!!!!!11oneone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfia
:) Ja zaczynam za parę dni - ktoś się przyłącza? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA82A
też mam zamiar zacząć ale nie z jaglaną tylko jęczminną plus warzywa ale nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Zaczynam dzisiaj tydzień na kaszy jaglanej.Ważę 65 kg i chciałabym schudnąć 5 kg. Czy ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam od jutra ! chcę oczyścić organizm i zredukować cellulit, który się podstępnie pojawił (znowu !) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za takim oczyszczaniem szczególnie że wiosna tuż tuż.robiłam to poprzedniego roku i do kaszy dodawałam prażone owoce( jabłka , śliwki)- sama była dla mnie za sucha , a do tego brałam probiotyk( lactoral )żeby organizm lepiej się oczyszczał i po miesiącu byłam jak nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzi jak masz złogi toksyn i wody- u mnie też tak było , a do tego faktycznie wzięłam probiotyk o którym piszecie (lactoral) , oraz herbatki z bratka , rumianku i nagietka - czuję się dużo lżejsza i cera mi się poprawiła- jest gładziutka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka33
Oj kasza jaglana <3 tak tak i jeszcze raz tak! ZNakomita jest na prawdę i faktycznie oczyszcza. Fajne przepisy na nią i wiele innych zawsze przeglądam na blogu zdrowożercy Możecie rzucić okiem :) W końcu ktoś kto mnie rozumie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333mama
kiedyś przez 6 tygodni jadłam kaszę jaglaną, najpierw 2 tyg samą kasze, potem dodałam warzywa na dwa tyg i na ostatanie dwa tyg kefir. efekt był jakieś 10kg mnej, ale najlepsze to to,że nie codziłam głodna no i po tym poście kilogramy nie wróciły, ale pilnowałam wagi. teraz jestem po porodzie, mam 25kg do zrzucenia, trochę za wcześnie zeby tak zacząć jeść samą kaszę, bo to dopiero dwa tygodnie no i karmię piersią, ale pomału zaczynam wprowadzać kaszę i kontrolować to wagę. nie ma na co czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak jaglanka jest pyszna, ale nie tylko. Kasza kuskus, pęczak, ryż to świetne alternatywy dla ziemniaków i tym podobnych. Ja ostatnio w ogóle przerzucam się na zdrowszą dietę. Dzisiaj na lunch zamówiłam sobie http://www.sushi-tokyo.pl/zestawy-3 - będzie pysznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta jaglana
Czy ktoś planuje w tym tygodniu dietę jaglaną? 4 miesiące temu oddałam tacie nerkę i brzuch po zabiegu jak w 3 miesiącu ciąży, spróbuję z jaglaną 3 dni, ale obawiam się zaparć, bo po operacji miałam straszne, czy można włączyć suszone śliwki? Zaczynam od wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaN
Jaglanka jest super. Na prawdę oczyszcza organizm i jest pyszna. W czasie diety nie wolno zapominać i probiotykach. Polecam wszystkim stronę http://supple.pl/s/kasza-jaglana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacopa
Dołączam sie do pozytywnych opinii o kaszy jaglanej. Sama w ubiegłym roku byłam 4 dni na tej diecie, bo potem były imieniny itp. Samopoczucie super, nastrój też. Naprawdę warto! W tym roku tez musze to zrobić i to na dłużej, ale na razie w planach wyjazd na wczasy z dietą owocowo-warzywną. Każdemu, kto ma kłopoty ze zdrowiem polecam i to bardzo. Sprawdziliśmy na sobie, to naprawde działa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, zaczęłam dziś dietę jaglaną. Kaszę jaglaną znam i smakuje mi na szczęście. Pierwszy raz jadłam ją bez przypraw, nie jest to dla mnie przeszkodą (przynajmniej na tym 1 etapie). Boli mnie głowa, myślę że to minie, chcę wytrzymać 10 dni. Nie zrezygnuję jednak z kawy... W pracy było mi bardzo zimno, piłam herbatki ziołowe. Podejrzewam że te objawy miną po 2 dniach i pojawią się inne, np znużenie jednym smakiem. Czy ktoś teraz jeszcze próbuje tej diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie sie przyłącze! Jem kasze od dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka62
Witam! Od dziś jem kasze jaglaną. Może jest tu jakaś babeczka po 50-tce, razem będzie raźniej. Sporo do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkate
Hej, Zaczynam drugi dzień. Wczoraj bolała mnie głowa wiec szybko poszłam spać Jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaka62
Zaczynam drugi dzień, wody zeszło 1 kg, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasekgosc
Hej dziewczyny super sa te wasze komentarze, i jak je czytam tez mam ochote sie przylaczyc tylko ze za pare dni bo teraz po prostu nie moge. Ale chce sie przygotowac na dietke :) Mam pytanie czy do kaszy jaglanej moge dodac warzywa na parze albo gotowane? od razu powiem ze nie sole nic po prostu nie lubie smaku soli w zupe,miesie czy warzywach wiec czy moge takie zwykle warzywka dodawac do kaszy? czekam na odpowiedzi!!! i trzymam za kazda z was kciuki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkate
nie podpowiem Ci niestety grubasekgosc bo ja stosuje sama kasze. Kiedys juz robilam, efekty rewelka, oczyszczona skora, lekkosc i dodatkowo stracone kilogramy. Dziewczyny ja planuje 19 dni na kaszy, tylko tyle moge poniewaz wyjezdzam pozniej w gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×