Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

Gość Mama 2017
Ja rodzilam na czarnowie w pazdzierniku. Jestem bardzo zadowolona. Polozna emilia- super i oczywiscie najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkałam- dr Swiercz. Moj porod byl bolesny ale dzieki Panu doktorowi poszlo sprawnie i mam zdrowe dziecko :) opieka w szpitalu na porodowce jak i patologii jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moja żona rodziła ostatnio na Czarnowie, poród przyjmowała p.Gruszka i jeszcze jeden pseudo lekarz, poród ciężki wywoływany. Państwo mieniące się lekarzami na siłę wywoływali poród aby nie robić cc, skutkiem czego niedotlenienie maleństwa (zaklinował się) na szczęście chwilowe ale usg, i kontrola neurologa przez najbliższe 2 lata. Stres i trauma. Dodam jeszcze że podczas pobytu żony w szpitalu poznałem 2 inne rodzące, które również miały przeciągane porody naturalne z tym samym skutkiem czyli niedotlenienie niestety z tego co wiem o wiele poważniejsze mogą być konsekwencje. Mam nadzieję że ktoś się tym zainteresuje ponieważ lekarz z dyżuru zejdzie a my z dzieciakami zostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy mógłby mi ktoś napisać jak wyglądają sale w szpitalu na prostej? Ilu osobowe sa? Czy po porodzie maz może mnie odwiedzić w sali czy w inny przeznaczonym do tego pokoju? Dziecko dostaje się od razu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Ja rodziłam na Prostej pod koniec 2015 roku. Sale są od 1-os.do 4. Ja na początku byłam na 3 os. a po dobie miałam jedynkę z własną łazienką, także nie miałam potrzeby wychodzić nawet na korytarz:) Ale ''jedynkę" trzeba sobie załatwić. Ja po porodzie naturalnym dostałam od razu córkę i tak już zostało do wypisu nawet inkubator (mała miała żółtaczkę) miałam w pokoju i zajmowałam się nią sama chyba ,ze potrzebowałam pomocy to prosiłam położną. Co do odwiedzin to gości przyjmuje się w pokojach. W razie jakichś pytań chętnie odpowiem. Jestem w Drugiej ciąży i też będę tam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przyszłe mamusie :) jestem w pierwszej ciąży, termin mam na połowę czerwca. Niestety w szpitalu, w którym miałam rodzić i w którym pracuje mój lekarz prowadzący, zawieszony został oddział ginekologiczno-położniczy :( jestem zmuszona rodzić w Kielcach i myślałam o Czarnowie. I moje pierwsze pytanie, jak wygląda przyjęcie do porodu w takim "obcym" szpitalu? Czy ja powinnam się tam zgłosić wcześniej czy po prostu jechać normalnie do porodu jak do "swojego" szpitala? Czego wymagają na Czarnowie, co trzeba mieć koniecznie spakowane w torbie dla siebie i dla dziecka (nie znalazłam takich informacji na stronie szpitala)? A za pokój "jedynkę" trzeba po prostu zapłacić? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w szpitalu na Czarnowie można się umówić na poród ze swoją położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za link! Nie wiem jak ja patrzyłam, że tego nie znalazłam :( to już chyba przez ten stres, że muszę jechać rodzić w całkowicie mi obce, nieznane miejsce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje czy na Czarnowie pracuje położna o imieniu Karolina, nazwisko chyba na C albo Ć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytaj o co chcesz chętnie odp. miałam tam cesarkę w marcu. Powiem tak warunki nie są fajne strasznie dużo rodzących sal jednoosobowych nie ma tak samo nie da się umówić na poród z położną. Na jaką zmianę trafisz u takiej rodzisz. Trochę szkoda że nie masz lekarza z Czarnowa bo zawsze to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położna Karolina szczerze nie wiem, inne pracują na salach porodowych inne po porodzie także jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci tak warunki są jakie są ale nie to chyba jest najważniejsze(i tak szybko wypisują do domu) natomiast masz pewność o opiekę nad dzieckiem jakby coś było nie tak (robią badania) i wypisują jak wszystko jest wyjasnione. U mnie stosowany był próżno ciąg dziecku wykonali wszystkie badania i dopiero wypisali, a nie dostajesz skierowania i szukasz jak wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żałuję, że nie mam lekarza z Czarnowa, ale teraz to już za późno na szukanie. Sama jestem zaskoczona zaistniałą sytuacją, miałam rodzić u siebie w mieście, a tu oddział zawiesili...:( Też nie mieli kiedy! Lekarka, do której chodzę, była ordynatorem na tym oddziale, dlatego właśnie ją wybrałam. A tu mi przyjdzie do obcych ludzi jechać... Ale jest jeszcze cień nadziei, że moja ginka zacznie pracę właśnie na Czarnowie. Ale co i jak na pewno będę wiedziała dopiero 1 czerwca, wtedy mam wizytę. Poczytałam trochę opinii o czarnowskim szpitalu i więcej widzę jednak dobrych niż złych, ale też nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Chyba w każdym szpitalu są mniej i bardziej życzliwi ludzie :) szkoda, że nie ma tych "jedynek", to chyba jednak bardziej komfortowe niż leżeć z kimś obcym na jednej sali. Cóż, nie będę wybrzydzać, mam jeszcze trochę czasu na oswojenie się ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi jedynkami to niby dobrze ale są też plusy jak lezy się z kimś możesz wyjsc do łazienki w razie czego zawsze Cię ktoś zawoła albo spojrzy na dzieciątko, różne są sytuacje i nie zawsze jest ktoś z tobą. Ja trafiłam na super mamy i nawet nie przeszkadzało mi to że było nas 5, czas szybko leci pogadać jest z kim. Nastaw się pozytywnie a będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Prostej jest duzo jedynek, tez badaja dziecko wzdluz i wszerz, nawet za bardzo:) Warunki na porodowce i polozniczym swietne, polozne bardzo fajne. Szpital polozniczy, 3 stopien referencyjnoci... Szczerze to nie wiem czemu wszyscy tak sie uparli na ten Czarnow. Odwiedzialam tam kolezanke i jest cianota, duchota... Pewnie ile kobiet tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno :) ja nad tą Prostą też się jeszcze zastanawiam, warunki jednak chyba lepsze. Każdy szpital ma swoje plusy i minusy, ciężko się zdecydować. Jakby ktoś mógł wybrać za mnie to chętnie bym skorzystała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje czy do porodu na Czarnowie trzeba mieć swoją koszulę czy dają szpitalną? Chodzi mi o sam poród, nie o czas po porodzie na oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bałwan usunął posta z linkiem co zabrać do szpitala???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigbeat
Dziewczyny, chciałabym rodzić sn po cc. Gdzie najlepiej? Macie jakieś opinie? Co sądzicie o zgłaszaniu się z takim pomysłem na Kościuszki? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej z takim pomysłem to na Czarnów, bo tam najwyższa referencyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich mam pytanie. Który szpital najbardziej polecacie? Nastawiłam się, że chce rodzić na Kościuszki, ale sama już nie wiem. Doradźcie coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam prosta, rodzilam 2 razy, mialam jedynki po porodach. Super polozne i swietne warunki, 3 stopien referencyjnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaadddd
Nie polecam Prostej.jak najdalej od tego szpitala. Rodzilam tam przeszlo rok temu i to byl dla mnie koszmar . po cc na sale poporodowa nikt z rodziny nie moze wejsc jestes skazany sam na siebie.Gdzie po 3 dniach trafilam na czarnow na stol operacyjny bo doszlo do zapalenia otrzewnej.caly brzuch porozcinany.po powrocie na prosta gdzie lezalo dzieckob bylo jeszcze gorzej.personel niemily,zadnej pomocy od niego a wrecz przeciwnie psychicznie mozna sie zalamac,nawet korytarzem do lazienki idac bylam atakowana ze ja jestem zakazona itd. Mozna by pisac****isac ,nadawalby sie taki artykul do gazety dac co sie tam dzieje i jak sie jest traktowanym,gorzej niz zwierze. A dziecku tylko szukaja choroby,badaja wzdłuż i wszerz zeby tylko cos znaleźć i jak najdłużej trzymac. Ten szpital to wiezienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w marcu na czarnowie wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JużNiedlugoBede
Hej Zagląda tu jeszcze czasem ktoś? Mam termin na wrzesień i chciałabym z kimś porozmawiać kto rodzil na czarnowie albo będzie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja tam rodziłam w lipcu 2016 roku i mam mieszane uczucia. Trafiłam na super położną ( E.Gruszka) doktorka, która odbierała syna (Też Gruszka) była sympatyczna i pomocna ale ... Trafiłam na porodówkę o 3 w nocy z bólami co 2,3min ale tymi z krzyża a nie brzucha. Miał w tedy dyżur dr Piasek ( okropny lekarz, nigdy nie spotkałam kogoś tak nie miłego, znieczulonego oraz chamskiego) zrobiono mi USG na odwal się, a po prawie 12 godzinach bólów i cierpień stwierdzono,że dziecko jest w kanale rodnym zamiast głową to ręką i barkiem. CC odpadało bo był już w kanale rodnym , ja byłam ledwo żywa, o znieczulenie prosiłam się od 6 h i go nie dostałam bo za każdym razem miałam za chwile urodzić. Tętno spadło do 0 zebrało się kilku lekarz, zaczęła się gonitwa, przekręcali mnie, szarpali ... i wyrwali ze mnie dziecko, które od razu trafiło na dół. Potem łyżeczkowanie bo łożysko zostało i 43 szwy. Na tyłku nie mogłam z miesiąc czasu siąść. Tak więc mam mieszane uczucia co do Czarnowa, bo kiedy mają dużo ciąż do odbioru idą na ilość nie jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smika176
Hej, dowiedziałam się, że będę mamą i szukam dobrego lekarza najlepiej gdyby przyjmował na NFZ i nie trzeba było czekać od 5 rano w kolejce. Chciałabym rodzić na Czarnowie lub Prostej więc lekarz musi pracować w tym szpitalu Będę mega wdzięczna za polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ale mnie wystraszylas tym postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi jeszcze napisać co tam potrzeba mieć ze sobą co dają i jak wyglada plan porodu? Czy na miejscu u nich się wypełnia czy swój się ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plan porodu miałam gotowy alw nic on nie dał bo nikt tego nie czyta. Musisz zabrać rzeczy dla siebie i dzieck z tych rzeczy dają tylko koszule do porodu. Po porodzie ubiorą dziecko w rzeczy które dasz im przed porodem. Dają na salę opakowanie podpasek i mleko jeśli chcesz, resztę czyli chusteczki, pampersy, ciuchy, smoczek, majtki poporodowe... musisz mieć swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest to twój pierwszy poród kup sobie laktator, jest niezbedny z pierwszych dniach a i potem bardzi się przydaje. Pobudzisz laktacje to nie bedziesz miala problemu z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×