Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

Gość gość
Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz jak tam jest z dokarmianiem dziecka mm? Godzą się na to czy nalegaja tylko na karmienie piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy nie ma problemu z dokarmianiem pójdziesz i nakarmią w dzień jest więcej personelu więc uczą pomagają w karmieniu chyba że noworodek traci na wadze to dokarmiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie szpitala na czarnowie masz listę co jest potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak widziałam i mam tą listę tylko że czasem to ma się nijak do tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest twoim lekarzem prowadzącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam lekarza z Czarnowa. Mój to dr Ziółkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam co do niego dobrego zdania, mam nadzieję że już nigdy go nie spotkam. U niego liczy się tylko kasa i tyle pomocy żadnej wielka klinika niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jak narazie mam. Pomógł nam zajść w ciążę w trzecim cyklu a wcześniej staraliśmy się 7 lat... powiedz coś więcej czemu nie masz o nim dobrego zdania? Bo jeśli chodzi o ceny to mają ustalone z góry to nie on ustala kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę chciała cesarke po tym jak przy 1 porodzie umarłam i zastanawiam się nad tym gdzie w kielcach Czarnów czy Prosta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do cesarki musisz mieć wskazania, ustalasz to ze swoim lekarzem . Ja miałam lekarza z czarnowa i tam cesarkę wykonała mi moja doktor. Odnośnie dr Ziółkowskiego powiedział że nie będę miała naturalnie dzieci tylko inseminacja lub in vitro kazał zrobić badania za 1000 zł od jednej osoby to był maj nawet mnie nie zbadał powiedziałam że więcej tam nie pójdę w czerwcu zaszłam naturalnie w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Czarnowie po cesarce potrzebne są: majtki siateczkowe, suchary biszkopty, woda duża ilość, ręczniki, klapki, kosmetyki, wkładki poporodowe, koszule do karmnienia dla dziecka: rożek, pieluchy flanelowe bądź tetrowe, pieluchy jednorazowe, chusteczki nawilżające, maść na odparzenia, kaftaniki, czapeczka jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traumatyczne doświadczenie w pierwszym porodzie jest wskazaniem do cc. To już odmówiła z lekarzem i cc będę na pewno miała ale chodze do ginekologa który nie przyjmuje w żadnym szpitalu więc nie wtem gdzie rodzić. słyszałam że na czarnowie trzymają 3 doby a Mąż może kangurować zato na prostej 5 dni się leży i w pierwszych 24h nikt nie może do ciebie wejść. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czarnowie od razu po przewiezieniu na salę mąż mógł wejsc a nawet było to wskazane (do pomocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wszystko jest ok to 3 doby, ale to może się nie nastawiaj że tylko tyle to będzie trwało bo sytuacje są różne ja też liczyłam że będę 3 doby a byłam 5 z powodu nadcisnienia, inna mama też leżała dużej bo zlecili noworodkowi usg główki i czekała na wykonanie badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie wykonania cesarki to też ma znaczenie kto je wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Prostej ostatnio miałam wykonywaną cesarkę i faktycznie w pierwszej dobie nikt nie może wejść na salę pooperacyjną, ale dziecko dostajesz. Dopiero po przewiezieniu na oddział mogą Cię odwiedzić znajomi bądź rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagląda tu może ktoś kto rodzil na czarnowie? Mam dość dziwne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam, jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka 82
Rodziłam na prostej w kwietniu 2017 r. Warunki świetne, ze względu na brak postępu porodu cesarka. Opieka po zabiegu idealna, leżałam w sali po zabiegach dobę, cały czas do dyspozycji położna. Urodziłam po 22 dziecko przynieśli mi z rana. Pionizacja 12 godz po cesarce, szybko i bez bólu. Pielęgniarka pokazała jak wstać. Warunki szpitalne extra, porodówka i oddział noworodkowy na miarę XXI wieku, także posiłki dobre. cesarki nie poczułam, wyszłam do domu 5 dni po zabiegu, przed wyjściem wyciągneli mi szew bezboleśnie, na patologi opieka też dobra, kilka razy na dzień badanie płodu, i podstawowe inne. Wcześniej leżałam dwa razy na kościuszki na patologi, zbadali mnie dopiero 5 godz od przyjścia do szpitala, w tym czasie mogłam kilka razy już poronić, warunki fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście przeraża w prostej długość pobytu, no i fakt odizolowania od wszystkich po cesarce. Szpital super, warunki bajka, podobno położne ok, lekarze zbyt sympatycznie nie wyglądają i opini na internecie też jest dużo różnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szpital na Prostej,3 dzieci tam rodziłam ostatni poród przez cc.Nie miałam tam znajomych lekarzy i położnej ale i tak otrzymałam fachową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć poród rodzinny idziesz do szkoły rodzenia, płacisz za nią 350zl i jeśli masz szczęście to trafisz na 1ke i w tedy mąż może być z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli idziesz rodzić drugie dziecko i chcesz żeby mąż również był obecny to znów trzeba chodzić do szkoły rodzenia czy już wtedy nie robią problemu jak sala do porodu rodzinnego jest wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yardis
Czy któraś z Was posiada może kontakt telefoniczny do położnej Anny Kowalczuk? Słyszałam, że dobrze z nią rodzić i że obecne pracuje w szpitalu na Czarnowie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Szykuję się do mojego pierwszego porodu i zastanawiam się nad porodem na Czarnowie, czy są tam dobre warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czarnowie nie można sobie wybierać położnej rodzisz z tą co jest na zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yardis
Rozumiem. Na Kościuszki jest do wyboru kilka położnych, z którymi można umówić się na indywidualną opiekę. Czy możecie którąś z nich polecić? Czy korzystałyście z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie pytanie odnośnie czarnowa, jeśli jest okres jesienno-zimowy to wpuszaczaja na oddział wszystkie osoby odwiedzające czy tylko męża ? No szczerze mówiąc to wolała bym mieć chyba spokój niż żeby pełno ludzi się kręciło :/ Ja Wy miałyście ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrzan
Dołączam się do pytania, która położna z Kościuszki polecacie do indywidualnej opieki przy porodzie? Zastanawia mnie czy faktycznie muszę mieć ukończoną szkołę rodzenia aby rodzić na sali porodów rodzinnych. Ukończyłam taką szkołę ale na Prostej w 2012 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×