Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość irenno

Kielce- Prosta, Kościuszki , Czarnów ???

Polecane posty

Gość gość
Ja wlasnie slyszalam wiele dobrych opinii o tym dr Andrzeju Witczaku. I o jego synie. Sama chcialam sie wybrac na usg 3d i zapytalam tu o cene ale chyba nikt tu nie zaglada. Poczytaj sobie w internecie opinie o dr Witczaku. Pracuje on w szpitalu na prostej. A tu masz link gdzie przyjmuje prywatnie http://andrzejwitczak.ginweb.pl/index/#oferta Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtysi
Hey na Czarnowie potrzebne dla dziecka pampersy, chusteczki nawilzane, ze 2 kaftaniki, czapeczka , ubranka ogolnie jakie chcesz, krem bpanthen, rozek lub kocyk, octenosept na pepek. Recznik nie byl potrzebny, pielegniarki wycieraja dzidzie w pieluszki flanelowe, ktore maja na stanie. Szampon dzieciecy tez nie potrzebny. I dla dziecka to by bylo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Andrzej Witczak prowadzi moją ciażę. Do tej pory nie moge narzeka c, jest bardzo profesjonalny, ma pewne zasady prowadzenia pacjentek i trzymają się ich obie strony. Wadą jest to, że nie podaje pacjentkom swojego nr tel. do kontaktu, tu mam pewien niedosyt. USG wykonuje tylko syn Bartosz, za badanie wykluczające wady genetyczne (11-13 tydz.) zapłaciłam 200zł, podobnie USG połówkowe #D i 4D z nagraniem, które do tej pory oglądam ze wzruszeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalita ty chyba pomylilas szputale, co ty piszesz dziewczyno. Ja juz mialam jedna sasiadke na sali twojego pokroju. Lezala jak krowa i narzekala po cieleniu i narzekala. Masakra skad sie takie baby biora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABCXYZ
POLECAM CZARNÓW ! W ciągu ostatniego miesiąca, dwa razy wylądowałam na Czarnowie, na patologii ciąży. Jestem jeszcze kilka tygodni przed rozwiązaniem, ale już wiem, że lekarza i szpital wybrałam jak najlepszy. Co prawda nie mam osobiście porównania, bo na Prostej ani na Kosciuszki nie leżałam, ale po kilkunastu opiniach różnych kobiet, mających wątpliwą przyjemność leżenia w ww. szpitalach - Czarnów jest THE BEST. Sama, szukając WC, wpadłam niedawno na Kościuszki - akurat na oddział Gin.-Poł. i zamarłam. Jakbym miała tam rodzić, to bym się załamała. Za żadne skarby świata - już po samym wyglądzie i stanie. Nawet nie wspominam o toaletach... Ale do rzeczy, rozmawiając z kilkoma pacjentkami, majacymi okazję przebywać we wszystkich szpitalach, wygląda to tak: miejsce I - Czarnów miejsce II - Prosta miejsce III - Kościuszki Dodam, że były to kobiety zarówno z Kielc, jak i z innych miast czy miasteczek. Sama jestem z Kielc. Czarnów, oczywiście ma swoje minusy, jak każde miejsce. Jak dla mnie, największy mankament to - na prawdę dzieciaczki rodzą się taśmowo i często gęsto trzeba upchnąć mamy z dziećmi zajmując salę czy dwie z patologii. Przez to, niektóre, zdrowsze pacjentki patologii czasem zaliczają zmianę(ny) sali. Ale bądźmy szczerzy - nie przerzucają z sali do sali osób z cięższymi powikłaniami, tylko te z lekkimi. Te praktycznie zdrowe. Jest to robione z głową. Kolejny minus, to toalety - naprawdę żal, że nie każda sala ma łazienkę. Na patologii są chyba 3 sale, dzielące łazienkę. Reszta sal ma łazienki wewnątrz. Wg. mnie na oddziale Ginekologii, Patologii, Położnictwa toaleta winna być w każdej sali. Generalnie nie ma się do czego przyczepiać. W końcu, to, że dzieciaczki się rodzą i sale są wypełnione po brzegi to Pań cały czas przybywa, więc o czymś to świadczy... :) Ponadto dodać muszę - podziwiam lekarzy, przynajmniej niektórych, dyżurujących w szpitalu. Patrząc jak biegają z oddziału na oddział, między patologią a położnictwem, nie wspominając, że zawsze ktoś coś od nich chce, to ukłon w ich stronę!!! Naprawdę stresująca i odpowiedzialna praca, non stop na najwyższych obrotach. Ja bym nie sprostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalita
Prostej babie wiele nie trzeba, jest mało wymagająca. Byleby była lepiej traktowana od krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDEF
Buhahaha - Kalita - toż to o Tobie jest to porównanie do cielacej się krowy. Bidula. Ja na szczęście poki co, nie trafiłam na taką babę na sali. Uuufffffff !!!!!!!!! Wielka, cielaca się krowa ( jak to już ujął Gość wyżej), do tego narzekająca..... Chryste, współczuję kobietą, które musiały dzielić z Tobą salę w czerwcu!!! Takie to rzeczywiście - osobny boks w oborze i weterynarz. Choć i ten pewnie nie zadowoli. Hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Sa tu kobietki ktore chodzily lub chodza do dr Chrosciela? Jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie mamy. Bo to do nich mam pytanie. Do dziewczyn które rodziły na kosciuszki i wiedzą co dzieje się na porodowce. Mam termin za 5tyg i mam zamiar tam rodzic. Z tego co wiem co położna/pielęgniarka opoiekuje się rodzacymi non stop a lekarz tylko dochodzi gdy jest potrzebny wiec jeśli wiecie jakie panie tam pracują to proszę o podpowiedź bo nie chce kilkunastu godzin w bólach spędzić z jakąś wredota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedemialamalenstwo
Witam. Jestem w ciąży i właśnie przeprowadzam się do Kielc. Jakiego lekarza na NFZ polecacie i jaki szpital do porodu? Zależy mi na jakimś normalnym lekarzu, który nie będzie zatajał informacji i leczył bez poinformowania ( bo "Pani nie może się stresować więc lepiej nie wiedzieć")... jak to było do tej pory w poprzedniej miejscowości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość yyy
@bedemialamalenstwo Dr. Adrian Swat. Profesjonalny, konkretny, dociekliwy, a do tego młody (nie taki "zużyty" czy zniechęcony jak Ci starsi... bardzo duża różnica!). Pracuje w WSzZ na Grunwaldzkiej. Przyjmuje na NFZ i prywatnie też. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Wzbudził moje zaufanie, niejednokrotnie potwierdził, że jest lekarzem z powołania i zależy mu na pomocy pacjentce. Super lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Niziurskiego. Przyjmuje prywatnie przy Placu Wolnosci. Pracuje w szpitalu na Czarnowie. Jest to czlowiek ktory zawsze ma humor i usmiech na twarzy. Jestem bardzo zadowolona a jestem juz w 7 miesiacu ciazy blizniaczej. Prowadzil ciaze mojej mamy ze mna 26 lat temu ;-) 6 lat temu moja siostra chodzila do niego. Wizyta z usg 130zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Czarnów szpital jest beznadziejny. Przy cc wszystko czułam. Wiecie co babsztyle wyzywające się od krów to masakra. Chyba każdy ma prawo się wypowiedzieć w sprawie szpitala a wyzwiska tego typu świadczą o tych prostaczkach Dziewczyna która pytała o położną dobrą na Kościuszki, polecam Panią nazywa się Zawier***** dziewczyny bardzo ją sobie chwalą. Mam nadzieję że dalej tam pracuje. Na Czarnowie dobry lekarz to Wydrzyński, niestety tylko prywatnie ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położna Zawier**** z Kościuszki. Wcześniej była pani Ania Kowalczuk ale się przeniosła na Czarnów i dziewczyny które na nią trafią mają kupę szczęscia bo jest super. Niestety na czarnowie nie można wynająć położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr Grzegorza Świercza z Czarnowa. Prowadził moją pierwszą ciążę i był naprawdę super. Ale chamstwem tu zawiało z tymi porównaniami do krów. Jak kogoś wyzywasz to miej odwagę się podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godny polecenia jest taki młody lekarz Tomasz Domański. Bardzo dokładny miły i delikatny i bardzo dobry specjalista bo zasięgnęłam języka. Przyjmuje na NFZ na Artwińskiego w przychodni przyszpitalnej i jeszcze chyba na Warszawskiej w Supramedzie. Jestem nim zachwycona i gorąco polecam bo to dobry specjalista . Ale poziom dyskusji poniżej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam na kościuszki 3 tyg temu i jestem bardzo zadowolona. Położna ( niestety nazwiska nie pamiętam) była bardzo miła, mimo zamieszania z powodu dużej liczby rodzących cały czas była w pobliżu. Atmosfera na porodówce mnie rozbroiła, położne żartowały, żeby odstresować przyszłe mamy. Jedynym negatywnem była dr Handerek ze swoimi opryskliwymi wręcz komentarzami, nie zwracała uwagi na to co mówią rodzące. Jeśli chodzi o opiekę poporodową, to przez 3 dni pobytu lekarze nawet raz nas nie zbadali, ograniczali się do pytania " jak się Pani czuje". Kiedy rodzilam 6lat temu na czarnowie trzeba było się rozkraczać 2razy dziennie przed obchodem. Tutaj tego zabrakło i po powrocie do domu okazało się, że zrobił się ropień. Jeśli chodzi o opiekę noworodkową to byłam zachwycona. Zarówno lekarki jak i panie pielęgniarki bardzo przyjemne, cierpliwie wszystko tłumaczyły,dawały dobre rady i pocieszały czasem przerażone mamy. Minusem na oddziale są tylko 2 toalety, jednak kolejek nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prostej też sie nie musialam rozkraczac na sali i bardzo sie z tego cieszę, bo to jest gruba przesada! Ropień i tak by sie zrobił, poza tym przeciez to boli, jakbyś powiedziała, ze coś jest nie tak, to od razu by zbadali... U mnie sie szybciutko zagoiło, jedna kontrola krocza byla u położnej w 3 czy 4 dobie na zdjeciu szwow. Nie pisze tego jako atak, zeby nie bylo, tylko zdziwilam sie, ze ktos sie czuje zawiedziony, ze nie musial sie obnazac przy kilku osobach i współlokatorkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w tvp przedstawiali 3 najlepsze szpitale poloznicze w Polsce. Czarnow jest na 3 miejscu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halfija
ja bardzo polecam blog porodzie na kościuszki. Można się dużo dowiedzieć, Polecam. nie chce przepuścić adresu więc w odstępu wystarczy wstawić kropkę rodzewkielcach blogspot com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Czarnowie nie polecam, mało sa zainteresowani pacjentem. Jedyne co mają dobrego to fajne meble (i to nie w salach tylko na recepcji itp. ) z http://kjk.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy komu na czym zalezy. Na Prostej jest bardzo ladnie. Meble itp. Na czarnowie racja masakra. Ale jak cos sie dzieje z matka lub dzieckiem naprawde groznego lub potrzebni sa inni specjslisci to z Prostej w karetke na sygnale i na Czarnow biora. Lezalam i tu i tu w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy w innych szpitalach zdążają się przypadki ze mama musi leżeć dłużej w szpitalu ze względu na zapalenie płuc u dziecka ? Pytam bo w szpitalu na prostej jest wiele takich przypadków a z opinii niektórych mam jest to celowy zabieg żeby być dłużej w szpitalu . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy na Prostej trzeba mnieć swoją lewatywe? Dziękuję z góry za odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. We wrzesniu lezalam z moja corka na Prostej tydzien po cesarce i mialysmy zostac wypisane. Po czym okazalo sie ze mala ma noworotkowe zapalenie pluc i siedzialysmy kolejne 2 tygodnie. A po drodze zlapala w szpitalu jeszcze wirusowe zapalenie spojowek. Odpowiedz do drugiej kolezanki nie trzeba swojej lewatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Cześć dziewczyny :) Jestem w trakcie starania sie o maluszka, ale już teraz chce znaleźć kogoś godnego do prowadzenia ciąży. Najlepiej gdyby był to gin-endo., ponieważ mam problemy hormonalne. Obecnie chodzę do A. Witczaka, chwale go sobie, ale minusem jest dla mnie to, że płacąc u niego za wizyte 150 zł, za usg ( robione w gabinecie obok u jego syna ) muszę zapłacić dodatkowo ok 150 zł. Szukam lekarza, który jest gin-endo., ma usg w swoim gabinecie i nie kosztuje majątku, bo jak wiadomo w trakcie ciąży robione jest wieeele razy :) Piszcie lekarza, szpital i cene :) Oczywiście wszystko prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy miał ktoś robiona laparoskopie na torbiel jajnika w Kielcach?gdzie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laparoskopie jajnika to chyba najlepiej robić w peeździe, a nie w Kielcach... ale ja to sie nie znam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pnie, mam pytanie czy któraś z Pań rodziła na Prostej w Kielcach? Mogły by mi Pnie napisać co bedzie potrzebne dla dziecka i dla mnie do porodu z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×