Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

Gość dzie dobry bardzo
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla Was z tekstem ks.Twardowskiego... Pomódlmy się w Noc Betlejemską, w Noc szczęśliwego rozwiązania, by wszystko się nam rozplatało węzły, konflikty, powikłania. Oby się wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki. I oby w nas złośliwe jędze pozamieniały się w owieczki a w oczach mądre łzy stanęły jak na choince barwnej świeczki. By anioł podarł każdy dramat aż do rozdziału ostatniego kładąc na sercu pogmatwanem jak na osiołku – kompres śniegu. Aby się wszystko uprościło- było zwyczajne – proste sobie – by szpak pstrokaty, zagrypiony pikał koziołki nam na grobie. Aby wątpiący się rozpłakał na cud czekając w swej kolejce, a Matka Boska – cichych, ufnych – jak ciepły pled wzięła na ręce. Wesołych, Zdrowych, Ciepłych i Pełnych Miłości Świąt Bożego Narodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek. Prawie świeta. Ja jutro wyjeżdzam do domu. W zwiazku z tym omija mnie cały szał kuchenno - zakupowy. Większość prezentów kupiłam prze internet. KIlka rzeczy musiałam dokupić w sklepach i powaliły mnie tłumy ludzi stojący w kolejkach, z koszmai wypełnionymi po brzegi. Masakra. A gdzie duch świąt??????? Jakoś mnie to przytłacza. Posprzątałam chałupe, wymiotłam kurze, zrobiłam podłogi, ubralismy choinkę, zawiesiliśmy jemiołę. Wczoraj popoudniu zabralismy Jaśka na spacer, na Stare Miasto - oglądaliśmy iluminację świąteczną - pięknie to wygląda. Dzisiaj jeszcze pakowanie, i jutro około 14 wyjazd. Wczorajszy wieczor spędziłam na pakowaniu prezentów. Ufffff. KOchane - wpadnę z życzeniami w Wigilię. Dziś chciałam się dołączyć do zobowiązań noworoczno - odchydzajacyh. Ja zaczynam 5 stycznia. I walczę z Wami. Razem łatwiej. Postanowiłam spróbowac dietyę proteinową. A teraz spadam do roboty, bo to końcówka w tym roku, wracam tu dopwiero 5 stycznia. Duuuużo wolnego, miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Jutro rano wyjazd. Wroce w niedziele. Dziewczyneczki drogie przyszla pora na zyczenia. ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Oraz ciepła, roadości w rodzinnym gronie, spelnienie najskrytszych marzeń, mniejszych obodów w bioderkach i duuuuuzzej motywacji od stycznia. Uśmiechu i radości!!!!! Pozdrawiam i sciskam bardzo mocno ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko ! Wpadam z życzeniami dzisiaj, bo jak znam życie, to jutro nawet nie podejdę do komputera. Rano idę z synem do lekarza, a potem spotkanie wigilijne z pracy. W między czasie jeszcze muszę zabrać się za pieczenie ciast. U mnie choinka już stoi ubrana- piękna i pachnąca... ______________ _/\\_ ______________ > _< ___________o`* o.@*o`. __________.\' \'*Q o *o@ __________( () o*o* @ o\'. _________.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _________.\' 0 Q @0@ ()* `-. ________* @ o*o @. ‘Q * o ) _______o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _______.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _______*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ______* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ______(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. _____o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. _____.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ ____.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' ___* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' ___\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* ___;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o ___.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. ___* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* ___;\'-.__@_Q . 0 () oQ * @ o * Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A Ty radosna z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę Ci życzenia, Niech Ci się spełnią wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie Ci radość w tym Nowym Roku. Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości życzy Basia :) Ps. tak właściwie to u nas prezenty pod choinkę przynosi Dzieciątko, a nie Gwiazdor... Ale chyba różnie to jest w różnych domach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem… Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć nowo narodzoną miłość... do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja, a miłość zapłonie sama... Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia serdecznych spotkań rodzinnych, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, szczęśliwych wspomnień… Aby święta Narodzenia Pana były właśnie tym, czym powinny być – odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku ziemskiej pielgrzymki do Niego … Niech błogosławieństwo Bożej Dzieciny przyniesie dobroć i pokój, nam wszystkim w Nowym 2009 Roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt serdeczne Życzenia Świąteczne. Ani niczego nadzwyczajnego, ani zbyt ekscytującego, żeby było dobrze, zwyczajnie dobrze, tak w sam raz. I na zawsze. I żeby to był dobry czas, Wasz czas. Dobrej Wigilii, Dobrych Świąt. Wesołych Świąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - Trzydziechaitroche - zapomniałam hasła, więc mam nowy nick. Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie. Przy wigilijnym stole, Łamiąc opłatek święty, Pomnijcie, że dzień ten radosny W miłości jest poczęty; Że, jako mówi wam wszystkim Dawne, prastare orędzie, Z pierwszą na niebie gwiazdą Bóg w waszym domu zasiądzie. Sercem Go przyjąć gorącym, Na ścieżaj otworzyć wrota - Oto co czynić wam każe Miłość - największa cnota. J. Kasprowicz Niech ta Boża Dziecina będzie dla każdego światłem w pomroku codziennych dni i śpiewem w naszej duszy. Niech sprawi wszystkim Święta Bożego Narodzenia pogodne i radosne, a Nowy Rok niech stanie się szczęśliwym i dostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych swiat, kobietki, tego wam zycze. Rodzinnych, serdecznych, cieplych duchowo i snieznych za oknem - jak to drzewiej bywalo... Niech wam te swieta pachna piernikiem i grzybami,niech migoca lampkami na choince, mrugna do was pierwsza gwiazdka na niebie. Usmiechnijcie sie, kochane, i lamiac oplatkiem z bliskimi pamietajcie o jakim malutkim zyczeniu dla... samych siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) choinki nie mam bo mi sie nie chciało :) lampkami ozdobiłam okno a bombki wylądowały to tu to tam :))).......makowiec upieczony , ryby plywaja w różnych sosach , mięsiwo jeszcze sie piecze , a na pierogi idę do Taty i macoszki :) prezenty popakowane i podpisane każdy ładny i nikomu nie potrzebny....ale o to chodzi :P............. ...........................Drogie dziewczynki życzę Wam samych szczęśliwości ,radości, pokoju, miłości, dobra, uśmiechu i Bożego błogosławieństwa każdego dnia , aby żywy Jezus Chrystus zechciał objawić się w waszym życiu....... . .................................Z wyrazami miłości Agnieszka Marceli i Karolek . P.S. Przesyłam Wam troszke światła :) http://pl.youtube.com/watch?v=3D04JLpT5J4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie świątecznie Ja tez nie mam choinki, lampki na drzewkach w ogrodzie, a w domu gałązki w wazonie przyozdobione bombkami - taka kryzysowa wersja choinki ;) Ciasta popieczone, dania gotowe, pora na zyczenia Tak jak nowonarodzone dziecko wnosi w rodzine milosc i jednosc, tak niech Boze Dziecie, Jezus Chrystus napelni Wasze serca tym, co najpiekniejsze: miloscia, wiara i nadzieja. Mawia sie, ze Nowy Rok to dobra okazja do tego, by sie zmienic... Ja jednak życzę Wam, byście pozostaly sobą i nie zapomnialy o tym, co sprawia że każda z Was jest wyjątkowa... Wesołych świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość, spokoju, wiary i spełnienia najśmielszych marzeń. Niech ten wyjątkowy dzień sprawi cuda w naszych sercach, rozpali iskrę nadziei w duszach, da siłę na następny rok. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych... po świętach Ewusia dzielnie dyżuruje.. a ja się objadam i codziennie mówię że jutro juz nie... No dobra, jutro już nie.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ratunku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pękam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie umiem się opamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od nowego roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szał ciał i uprzęży....masakra gastronomiczna....rozstępy atakują !!!!!!!!! jak mi wróci zdrowy rozum to wrócę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minęła 6.00 koniec ciszy nocnej, muzyczka na fool i zaczynamy nowy, już nie świąteczny dzień :D za oknem mróz jak diabli !!! w sercu lekkie roztopy :P kończy się już kończy na serio ten cudny magiczny rok :( oj, chciałabym go zatrzymać!!! fajnego poniedziałku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminka
choruję...też sobie porę wybrałam.... Ściskam i spadam do łóżeczka- sił brak nawet na pisanie mam dziś rocznicę slubu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wrócić mi nie chce hehehehehhe ........pozdrawiam serdecznie :):):):):):P powoli szykuje się do Sylwka :) co prawda nie mam sie w co ubrać , ale co tam.....mam jedna sukienkę ze starych czasów tzn z czasów kiedy byłam wieeeelka no i ją założę :P bo znowu jestem big mama :P robię żarełko bo to spotkanie u przyjaciół , będziemy jeść tańczyć modlić się i dziękować Bogu za ten rok ....był jaki był ale dobrze że był.....no i pić nie będziemy wódy ani nic innego tzn mam na mysli że nie będziemy sie alkoholizować hehehehe tylko soczki i kompociki :) dopiero w Nowy Rok z Miśkowym wypijemy to i owo :) .........................a więc....................;)............ ................................do siego roku................................ .........................................oby był dobry i spokojny.................. ............................................obyście były szczęśliwe drogie cipeczki moje słodkie :).....................100 lat.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje!!!! Wrocilismy z miskowym ze swiat w sobote wieczorem.Objadlam sie niesamowicie ale przeciez od 15 styc Zaraz po przyjezdzie zmontowalismy z przyjaciolmi imprezke. A od nidzieli jestem chora temperatura 38 stopni i okropny bol gardla, nie moge przelknac nawet sliny, a te wszystkie cudowne tableteczki nic nie pomagaja.Dawke lekow zazywam ogromniasta i mam nadzieje ze to cos pomoze. Dzis na szczescie nie mam juz temperatury tylko oslabienie,ale gardlo nadal okropnie boli. Jutro bal nie moge miec goraczki,gardlo jak gardlo, moze wypije kielicha i mi troche przejdzie:D byle nie miec temperatury, bo z goraczka nie ma zabawy. Jutro jedziemy na bal poza Łódź,wytrzezwiejemy i wrocimy 1 stcznia wieczorem:D Zycze Wam szampanskiej zabawy, wiele radosci i oby nadchodzący Nowy Rok byl jeszcze lepszy niz obecny. Szczęsliwego Nowego Roku kochane moje i obysmy caly nastepny Rok byly tutaj razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie wczoraj zapytał czy cieszę się, że ten rok odchodzi...Bez wahania odpowiedziałam że nie. To nie był łatwy rok, ale jak różny od pozostałych. Tych pare miesięcy obfitowało w wydarzenia, które normalnie nie przytrafiają się w jednym roku. Parę miesięcy wystarczyło by poznać innych oraz siebie z zupełnie innej strony, wystarczył moment by odkryć to czego nie mogłam zauważyć przez całe życie. Chciałabym zatrzymać kilka cudownych chwil minionego roku, bo nie wiem czy będę w stanie je powtórzyć. Niech Nowy Rok spełni choć część Waszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamek...mogę się znowu podpisać pod Twoimi słowami... tak samo chciałabym zatrzymać czas, na dwóch datach tego roku... boję się, że limit szczęścia mam już wykorzystany, czego nie spróbowałam już nie będę miała okazji spróbować... Boję sie tego roku nadchodzącego... Zawsze będę wracać do 2008, najpiękniejszego jaki mi sie trafił... Życie biegnie dalej...starajcie się brać od niego jak najwięcej, nawet tych szalonych rzeczy :D Życzę Wam wspaniałej zabawy, poranka bez bólu głowy :P i spełnienia marzeń w Nowym 2009 Roku!!! 🌼 ja zmykam robić sałatki...pakować manatki... jadę do Olkusza na prywatkę :D taką całkiem zwyczajną, bez szaleństw... tak czy siak, myślami będe całkiem gdzie indziej... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×