Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

ja też w dołku poniekąd... nie wyszło mi to co męczyłam od paru dni :( ale co tam... JEST O.K. :D mam dwie ręce, nogi, głowę nawet mam :P i serce ❤️ mam na maxa gorące, więc cała reszta się nie liczy. Marudźcie, narzekajcie, wypłaczcie się, ale pamiętajcie, życie jest mimo wszystko piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiamw ten o dziwo, słoneczny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! a jednak no nicka miala racje ze na tych warzywkach dlugo nie pociagne. W weekend poleglam na maxa, jestem slaba, do bani. W sobote obalilam cale wino i wczoraj te nie bylo za ciekawie. Zla jestem, wsciekla i patrzec na siebie juz nie moge. Ach mielgo dnia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej właśnie wróciłam z Salonu Tatuażu :) będę miała drugi wzorek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale chętnych tylu, że mam termin dopiero na maja :( no cóż, poczekam, nazbieram kaski, bo zdrożały bardzo tatuaże od ostaniego razu... W 2003 dalam za mój 50zł. a teraz około 200 muszę mieć :P no cóż, nie ma nic za darmo ---------------------------------------- miłego popołudnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, wystraszyły sie tatuażu i znikły :( no to o diecie będzie, więc wracajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! dziś na wadze 96,8 :P miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam z pozdrowieniami bom zakopana po szyję w robocie na maxa. Odchudzam się, ale chwilowo jestem spuchnięt ana maxa, bo okres puka. Echhhh Jasiek podziębiony Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółeczko, za taką wagę nie należą sie brawa, ale klaps po dupie!!! jestem gruba na maxa, więc muszę coś zrobić ze sobą!!! A tatuaż to żadna odwaga...owszem boli jak diabli, ale dla mnie to coś więcej niż obrazek na skórze... pierwszy był zrobiony w bardzo przełomowym momencie... drugi też będzie wiele oznaczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka ❤️ Trochę mi przeszło to paskudne humorzysko... a tak po prawdzie, miałam zawirowania w pracy, chciałam to już rzucić w diabły... po co człowiek ma się tak męczyć... zresztą dalej roboty od groma...przychodzę zmęczona i \"wyeksploatowana\" do domu i nic mi się już nie chce... w ogóle czuję się zniechęcona tą całą sytuacją u nas w firmie... 5 lat na jednym stanowisku pracy każdemu by się znudziło, czasem chciałabym mieć jakąś pracę przy której nie trzeba myśleć i nie mieć żadnej odpowiedzialności... Na razie przekonali mnie żebym została... zobaczymy co będzie dalej... Muszę się pochwalić, że wczoraj byłam pierwszy raz na aerobiku, po prawie 3 miesiącach od mojej operacji... troszkę się obawiałam, że coś mnie będzie boleć, ściagać... ale jest dobrze, nic mi nie dolega, nawet lepiej mi się ćwiczyło... a teraz czuję się superowo :P Dietę trzymam, a właściwie nie jem chleba, słodyczy, itp. i w ogóle ograniczam jedzenie. Na wadze, na razie po prawie 2 tygodniach, 1,5 kg mniej (było więcej ale zaliczyłam jedną imprezę i jedno ciacho urodzinowe). Ale nie dołuje mnie to... trudno... jak wygrzebię się z nawału pracy to zabiorę się do jakiejś konkretniejszej diety... teraz nie mam głowy do tego... Jeszcze jedno.... w ramach odstresowania zabrałam się ostatnio za robótki ręczne... tzn. przypominam sobie jak się robi na drutach... kiedyś, nie chwaląc się, byłam w tym mistrzynią :P Ale już od 10 lat nie miałam drutów w rękach... na razie przypominam sobie podstawowe ściegi, ale potem zabieram się za jakiś sweterek. „Robienie na drutach stanowi swoisty akt medytacji, ponieważ praca rąk skłania umysł do wypoczynku, wyzwala duszę i pozwala na swobodny przepływ myśli” autor nieznany, według Darlene Hades Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie i panienki minęła 5.00 pora wstawać :P kawa zaparzona śnieg cudnie sypie szkoda spać :D miłego czwartku wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek! A u mnie z dietą na bakier, taka jestem cienka ze az zal. Musze sie sama chyba kopnąć w ten zad, jakas masakra mnie opętala. Zółko ja cie podziwiam znow jestes na dobrej drodze. Nie lubie jak mnie wszystko boli, ale poboli i przestanie, przed toba jeszcze tylko trasa z pagorkami. Musiku a myslalam ze juz teraz to tylko lepiej bedziesz miala, myslalam ze po tej operacji troche zwolinisz, mnij stresu i mnie pracy. Dobrze ze chociaz na druty znalazlas czas. Ja nie umiem robic na drutach:( Calkieminna tatułaz fajna sprawa, marzy mi sie taki jeden i nawet myslalam kiedys o tym ze sobie go zrobie ale tylko jak schudne.Ale to niestety chyba szybko nie nastąpi :(:(:( No nicka myyslalam troszke o tej diecie proteinowej, ale kurcze ja lubie winko tak przy weekendzie i boje sie ze to mnie zlamie. Kurcze mam taka wiedze na temat odchudzania a tak sła silna wole ze az mi wstyd. Tititaka jak waga??? kurcze mi to jest najgorzej zaczac, jak zaczne to jakos leci. Moj chrzesniaczek jeszcze u mnie jest odjezdza w niedziele. Wczoraj bylismy na basenie, a dzis na zakupach. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora 🌻 Zioleczko :P ja niewidzialna ?moze byc ...Dzis jednak KTOS mnie zauwazyl po dluzszym czasie heheh Warto bylo poczekac w tej rozgrwce 2:0 dla mnie hihihihihi Mam super humorek od rana ,mam nadzieje ze nic mi go juz dzis nie zepsuje 🌻 Riki tiki 🌻 zakupy i basen to tez odchudzanie !!!! Ewusiu🌻 wywiadowki w szkole i brak czasu ??? no nick a 🌻 Musiku 🌻kiedys nalogowo robilam na drutach ,teraz jakos mi przeszlo . Calkieminna🌻 Ciotka gdzie jestes !!!!!!!!!!! Kasiu 🌻 Asiamek 🌻 gdzies TY???? i do calej reszty MELDOWAC SIE ZASYPALO waS CZY CO ??????????????? a swoja droga ja sie nie odchudzam ,chodze z psem na dlugie spacerki i piechotka na zakupy milego wieczorka dla WSzystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n0-nick-a
trzecia zmiana się kłania padnięta cały tydzień, zostajew pracy po godzinach a i tak się ni ewyrabiam. Ale za tydzien jadę na narty!!!!!!! Cieszę sie bardzo, mam nadzieję odpocząć i dobrze się bawić na razie się nie odchudzam, choć zachowuję rozsądek - po powrocie do ataku na proteinach - Rikitiki - może zaczniemy razem>?? Pozdróka dla wszystkich, sorki że nie wymieniam, ale oczy mi sie zamykaja dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie !! Wyobrazam sobie ten plonacy komin ale numer !!!! Mirciu -jak bede miala trafic w totka to mi wystarczy to co u nas jest spoko!!!ja nie jestem wymagajaca . No nick a 🌻dobranocka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie macham systmatycznie, bo mam przygody z Internetem: albo mojej sieci nie ma w zasięgu (za to łapię dziesięć innych), albo połaczenie jest a u mnie nie działa :):):). Ten tydzień i poprzedni to rzeczywiści brak czasu: dwie konferencje, dwie dyskoteki, dwie wywiadówki+ trzecia u syna (to dzisiaj), konkurs za konkursem - siedzę w róznych komisjach konkursowych (więcej niz inni, bo jestem dyspozycyjna - nie dojeżdżam i nie mam małych dzieci, które trzeba odebrać ze szkoły, z przedszkola, albo zwolnić opiekunkę), a do tego poprawiam wszystkie matematycznekonkursy w obu szkołach, próbny egzamin+ poprawa, próbny sprawdzian szóstoklasisty+poprawa. Do tego poprawa ostatnich sprawdzianów, wystawianie ocen, poprawa prac tych którzy poprawiaja oceny....... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie płonący komin to jakas istna maskara. Mircia nie zorali ci strazacy podworka??? kurcze dobrze ze to tylko komin i nic wiecej. no- nicka zastanowie sie nad tymi proteinami, musze sie bardziej przyjrzec tej dietce. Ale masz fajnie brykasz na narty,mi sie tez marzy taki wyjazd, tyle ze ja nart na nogach nigdy nie mialam:( krowa milka brawo za rozgrywke!!!!! dzien dobry 🌻 🖐️ U mnie pada dzis snieg :(. A bylo uz tak wiosennie Milego piateczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIĄTECZEK!!!!! Witam, witam - w końcu chwil aprzerwy od rana. U mnie waga - 5 kg. Ale teraz mam okres od wczoraj i wszystko stoi (nie wzrosło). Ale jestem spuchnięta, zła i boliiiiiiii. Zobaczymy wage po weekendzie. Jutro urodziny teścia i wielkie przyjęcie - trzymajcie, żebym się nie złamała. Cieszę się na ten weekend. Ciężki miałam tydzień. Ale już jasno jak się z roboty wychodzi. Zaległa odpowiedz dotycząca fasolki w mojej diecie. DZiwna sprawa z tym, bo napisali, że można zieloną fasolkę, a szparagowej nie. Mniema, że chodzi o to, że nie wolno zółtej. Dlatego jak mam warzywny czas - jem zieloną. Al ei tak głownie na sąłcie i rukoli stoję wtedy!!!! Dziś mecz!!!!! Krówko Milko - nie daj się - trzyma, zeby było 1000:0. A co - trzeba walczyć o siebie. Ziółko - no niezłe przeżycia. Tylu strażaków no nieźle. POżal się nam!!!! Rocki tiki - nie łam się - będzie dobrze Dzień dobry - a Ty zaczynasz ferie!!! Odpoczywaj I wogóle - dla wszystkich szybkiego piątku, Wiecie, że MAdonna przyjeżdza do Polski i będzie grała 100 metrów od mojego domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i stawiam pyyyyysznąąąąąaaa kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!Dziewczynki !!! u mnie zima ,zasypalo ,zakopalo :P U mnie do wygrania jest kumulacja aleeeeee to wszystko zalezy z ktorej strony albo.....z KIM :P Wczoraj byla ta rozgrywka z tych faniejszych ,co motylki moglyby latac w brzuchu .MOja cieprliwosc poprostu zostala wynagrodzona i bylam bardzo zaskoczona wlasnie tym obrotem sprawy . odezwe sie wieczorkiem moze jak nie bede zajeta nastepna rozgrywka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry!!!!!!!!! co sie z Wami dzieje?????????? KAWA!!!!!!!!!!!! HERBATA!!!!!!!!!!!!!!!!! ANATOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora jestem...i to tak, że nawet mi się smsa nie chciało napisać...opowiem jak wejdę we mnie jakieś siły witalne, bo jestem flak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×