Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

Witam Niezłe ziółko- bardzo umiejętne przesłanie zrobiłaś tym linkiem:P więc aby twoja wolność wypowiedzi była bez skrępowania dostosuję się. Całkieminna-🌻 Może będziesz tak uprzejma i wyjaśnisz mi co cię zamurowało w tamtym wpisie?Przeczytałem to i w żaden sposób nie mogę sensownie dociec twoich myśli🌻 Pozostałym paniom ślę 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 Rikitiki czy masz ochotę otrzymać e-mailem artyzm kanadyjskich Rosjan???????? Bym musiał najpierw sprawdzić czy dojdzie,gdyż na tą pocztę do Kanady i Niemiec nie można wysłać dlatego swój zmieniłem na wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Niezłe ziółko Najuprzejmie cię przepraszam,że byłem w ostatnim wpisie trochę opryskliwy ale zrobiłem błąd[a kto go nie robi!!] nie czytając waszych wcześniejszych topików.Więc byłoby wielkim nietaktem abym tutaj został JESTEŚCIE świetną grupą wspaniałych przyjaciółek.Świetne wypowiedzi i riposty więc bardzo było mi miło trochę tutaj u was pobyć. Do zobaczenia🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, blbec nie uciekaj, wcale nie jesteśmy zamknięta grupą , a ja juz najmniej, potrafię bardzo dugo nie zaglądać (np. 3 miesiące) a potem sie cieszę ze jescze piszą dziewczyny, wiec nie uciekaj, zorientujesz się z czasem kto jest kto, najcześciej chyba bywaja ziółko i całkiem inna, no i może milka nie uciekaj, to fajnie jak jest ktos inny 060 gdzie jesteś? nie wiem co pisać.... 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek obronil sie na 4 :):):) teraz do pazdziernika ma przewe, a od pazdziernika idzie dalej na mgr. Wczoraj troszke swietowalismy. A dzis idziemy na Hollylodzkie Love Story kto ma ochote sie przylaczyc niech wlaczy POLSAT o 20:00 transmisja na zywo, a potem idziemy do jakiegos klubu. Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale tak jak powiedziałam...mam czas milczenia i myślenia... ale cały czas z Wami jestem Kochane moje dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 całkieminna...........koledze blbcovi miałaś odpowiedzięć co Cię zamurowało w nim a Ty nic.:P Jo go zastympuja i godej warto bo musza iść na zachod.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dzien dobry... stawiam kakao, herbatke, kawe i tum z cola ( weekend w koncu!) - do wyboru, na co ktora ma ochote. ;) Ja do spania... pozno wprawdzie, ale zawsze jeszcze pare nocnych godzin przede mna. W niedziele jade odwiedzic znajomych, mieszkaja tuz przy plazy, wiec mam w planach spacer brzegime morza. Jesli mnie wicher nie porwie, odezwe sie po powrocie :) Mile niedzieli, dziewczynki ( i chlopcy, jesli jeszcze sa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P całkieminna dostałem burę od blbca,że nie ujawniłaś to co miałaś na myśli.🌻Zlituj się bo on poszedł na zachod i ma szpatny rzizeń.🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam po slazacku to ja nie panimaju, ale to nie szkodzi... uczyłam się z córką przysłów polskich, jutro idzie na konkurs... uczyłam ją tez zadań ze skalą, ma probem z jednostkami, ale cóż \"szewc bez butów chodzi\" teraz bede bawic sie w krawcowa, kupiłam jej śliczne dżinsy (za 10 zł- w outloku) ale za ciasne, w szyję z boku paski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyfor🌻 to nie po śląsku tylko po czesku czyli poszedł do WC bo ma potwornego kaca. Zachod-WC Szpatny-złyl lub straszny rzizeń-kac Pozdrawiam pozostałe dziewczyny🌻🌻🌻🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeski, to jeszcze mniej dla mnie zrozumiały :) do srody się byczę, nadrabiam zaległości internetowe... chyba musze trochę posprzatac, a tak w ogółe to siedzę jeszcze w piżamie, więc moż esię ubiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jak mi smutno, ze nikt nie chce zagladać i pisać jak to się mówi \"o pupie Maryni\" ide pić piwko a tak w ogóle to ważę 69 kg i nie wchodzę w rozmiar 40😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, piwka nie piję, ale wpadam się przywitać. Poniedziałek za mną, najgorszy i pracowity. Jutro miał być aerobic, ale mam coś z kolanem, Puchnie i boli i nie wiem czy nie powinnam dać trochę luzu. Niestety. Na razie wysmarowane maścią. Lecę do wanny wygrzać. Dobrej nocy. Ja polecam wódeczkę z colą light - hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka trzecia zmiana się kłania a ja nie polecam żadnego alkoholu - owszem weekendowe imprezowanie było super, nawet nie miałam kaca, choć wypiłam sporo, ale po takim alkoholowym weekendzie mam 2 kilo na plusie - szok. Kasiu, od jutra dołączam do Ciebie zaczynając dietę proteinową - proszę tylko o kilka wskazówek - zanim kupię książkę (nie masz przypadkiem e-booka??) chodzi mi głównie o przerwy między posiłkami, godzinę ostatniego posiłku i ewentualnie przykładowe jadospisy - mówiąc wprost, byłabym Ci bardzo wdzięczna gdybyś mi napisała co i kiedy jadłaś - w fazie I. zła jestem na siebie, bo praktycznie od świąt przestałam się kontrolować, a tu własnie mijają 2 miesiące i ulubione ostatnio spodnie robią się zbyt obcisłe. Wybieram się na aerobik, ale póki co ćwiczę od wczoraj po pół godz na orbitreku - trzeba było go w końcu odkurzyć ;), na twisterku oraz brzuszki. Na początek tyle. Tyforku, ja w niektóre 40 jeszcze się mieszczę - poszukaj tych większych:) Frunt to zdrowie, ale ważne też żeby dobrze się czuć w swoim ciele. Dobrej nocki dziewczynki, ściskam was wszystkie mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, a Wy gdzie sie podziewacie???? Kawę stawiam pachnącą, gorącą. U mnie nieźle - waga leci, powoli, ale leci. Ja tez bezalkoholowo.... Ale nie ma to tamto. Jakos trzeba organizm pobudzić do chudniecia. W niedzielę kupiłam sobie 2 nowe bluzki, bo ciuchy zrobiły sie luźne i lekko wiszą. No - nicka: na poczatek podaję Ci kilka info i diecie: Dieta proteinowa jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najmodniejszych diet. Opisał ją Dr Pierre Dukan w książce \"Nie potrafię schudnąć. \"Aby skutecznie skorzystać z dobrodziejstw tej diety trzeba przejść cztery etapy: I etap: „faza ataku\" - przypomina dietę niełączenia; w skrócie jest to dieta oparta na „czystych proteinach\" czyli na białku , pozwalająca na znaczny i szybki spadek wagi; trwa z reguły 5 dni; Co można jeść: -chude mieso: cielęcina, konina, wołowina z wyjątkiem antrykotu i rozbratla z koscia, wszystko na gillu lub pieczone w piekarniku bez dodatku tłuszczu -podroby: watroba, cynadry, ozór cielęcy lub wołowy (czubek) -wszystkie ryby, tłuste, chude, o białej lub niebieskiej skórze, surowe, pieczone, wędzone lub gotowane (bez tłuszczu) -owoce morza (skorupiaki i mięczaki) -drób oprócz kaczki i bez skóry -chuda szynka, chude wędliny indyka, kurczaka lub wieprzowe -jaja -chude produkty nabiałowe (do 3% tłuszczu) (Piątnica ma sery, kefiry 0% tłuszczu, jogurty naturalne bez cukru np. Danon) -póltora litra wody z małą zawartością soli mineralnych - słodzik - można otręby pszenne, albo żytnie – łyżkę dziennie – błonnik! - Środki wspomagające: chude mleko świeże lub w proszku, ocet, zioła i wszelkie przyprawy, korniszony i marynowane cebulki - w charakterze przyprawy, cytryna - tylko tyle aby nadać smak potrawie, sól i musztarda z umiarem, niedopuszczalny jest zwykły keczup tylko taki bez cukru, gumy do żucia słodzone aspartamem. II etap: „faza naprzemienna- stałej szybkości\" (na zmianę 5 dni z warzywami potem 5 samych protein) - jak sama nazwa wskazuje, kuracja ta działa na zasadzie naprzemiennego stosowania dwóch połączonych diet, diety czysto proteinowej i tej samej diety z dodatkiem surowych lub gotowanych warzyw; trwa do czasu uzyskania określonej wagi Produkty proteinowe z warzywami takimi jak: pomidory, ogórki, rzodkiewki, szpinak, szparagi, zielona fasolka, kapusta, grzyby, seler, koper, cukinia, bakłażany, papryka a nawet marchew i buraki tylko nie do każdego posiłku. Zabronione: warzywa zawierające skrobię: kartofle, ryż, kukurydza, zielony groszek, groch, bób, soczewica, fasolka szparagowa Rytm naprzemienny można stosować 5/5 czyli 5 dni czyste proteiny, 5 dni proteiny z warzywami; 1/1 czyli 1 dzień proteiny, 1 dzień proteiny z warzywami; 2/7 czyli 2 dni proteiny, 5 dni proteiny z warzywami lub rytm 2/0 czyli 2 dni czyste proteiny i 5 dni zwyczajnych bez specjalnej diety ale też bez ekscesów. To pierwsze 2 etapy: ponizej wkleja linki do info o diecie i przepisów: http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/xxl-20-kg-i-wiecej/723-dieta-pl-jestem-na-diecie-proteinowa-dr-pierre-dukana.html http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/xxl-20-kg-i-wiecej/1895-przepisy-w-diecie-dukana.html Teraz to co ja jadam: generalnie wciąż tak samo - rano jako i wędlinę, potem serek buały (ziarny 3% Piatnicy, lub Twraóg z Piątnicy 0%) potem kefir, albo jogurt naturalny na obiad mieso, albo ryby, wieczorem jak jestem bradzo głodna - wędzoną makrelę. Ciągnę proteiny okoo 6 dni, potem dokładam warzywa na jakieś 3 dni. Niestety na warzywach waga zawsze lekko u mnie idzie do góry. Niestety nie mam ksiażki w formie elektronicznej. Na razie poczytaj i pytaj. MOżna 0%. Powodzenia - ja mam już 8 kg w dół, a nie powiem, że nie zdarzało mi sie grzeszyć........ w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam, że dobrze mi na tej diecie, choć śni mi sie ostatnnio wielkie czerowne jabłko.... A poza tym mam problem z tym kolanem. Podejrzewam, ze przeciązyłam na aerobicu i powinnam odstawić ćwiczenia na chwilę. Rany, tak źle i tak niedobrze. Tyfor- masz czas to wpadaj na kawkę. Cieszę sie, że się znowu pojawiłaś i bądź często, często Riki tyki - gratulacje dla MIśka, jak po imprezce??? Geminko - zazdroszczę zakupów, ja tez się szykuję - buty, kurtka, spodnie... tylko czasu mało. Cieszę się, że jesteś zdrowa Niezłe ziółko - wypoczywa, wypoczywa - a pewnie, należy sie jej. Całkiem inna - wpadnij na kawkę Krówko - hallllooooo i wogóle proszę sie meldować wszystkie miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na kawę :) dziękuję bardzo, jest wyjątkowo smaczna dzisiaj!!! ja króciutko, bo czasu nie mam, za porządki się zabrałam... zapraszam na garnek, cuda z gór tam są :D na serio byłam zachwycona pięknem przyrody w tym zimowym ubraniu!!! Trafiliśmy na super pogodę, zero wiatru i zachmurzenia, błękit nieba, mróz i ten śnieg, WSZĘDZIE!!! takich drzew dawno dawno nie widziałam, no i tak zauroczona zaszłam aż do Czech :D Fajnie było!!! Świat jest zachwycający!!! Gdybym jeszcze umiała schudnąć, to bym powiedziała,że Świat jest idealny :P hihihi Miłego dnia Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziękuję Kasiu, bardzo pomocne będą dla mnie twoje wskazówki. Dzisiaj zjadłam 2 jajka na miękko i trochę twarożku chudego serek wiejski Piątnica pieczoną pierś kurczaka i 2 plastry szynki jogurt naturalny 1 płat śledziowy marynowany i kawałek makreli i trochę maślanki i wcale nie jestem głodna - wręcz przeciwnie. Musze tylko zaopatrzyć się w otręby postaram się wytrzymac 10 dni na I fazie a później podobnie jak Ty stosować naprzemiennie 5/5 Gratuluję osiągnięć!! Superwynik.Gdybym schidła 8 kg byłabym przeszczęśliwa. Po wczorajszym dniu bez słodyczy i pieczywa i dzisiejszym dniu protein weekendowe kilogramy zniknęły, ale nadal czuję się pełna i ciężka. Mam nadzieję że wytrwam. Teraz to najlepszy czas na wyrzeczenie się owoców i warzyw - nie są tak smaczne jak latem - wręcz przeciwnie. A bez słodyczy sobie poradzę. Od jutra Post - więc i alkoholu można się wyrzec. Mam nadzieję że do Wielkanocy już będzie OK. Oszczędzaj kolano-może przeforsowałaś się na ćwiczeniach. Mnie bolą łydki po orbitreku, ale się nie poddam, a od piątku - aerobik. Nareszcie wracam do pionu. Całkieminna - świetne zdjęcia, takie artystyczne. ja tylko przez 2 dni widziałam góry na urlopie - później padał śnieg i nic nie było widać przez cały tydzień. Dzieńdobrybardzo 🖐️ A gdzie nasze zagubione w akcji - meldować się proszę - chyba was nie zasypało. U mnie pada deszcz od wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! Kurcze dietujecie ostro widze, a ja jak zwykle poleglam w weekend jak kazdy zreszta i znow kg do przodu.Kurcze kiedy ja zrzuce te kg tak chociaz na 69 kg zeby ta 6 byla z przodu bo ta 7 mnie dobija:(:(:( kurcze jestem wsciekla na siebie ze to co przez tydzien strace w weekend zaraz nadrobie i robota glupiego. Ta proteinowa dieta wyglada dos dobrze ale kurcze nie wyobrazam sobie na obiad zjesc samo miesko, zadnej suroweczki ani zadnego warzywa, to nie dla mnie. Jurto rano jedziemy na 5 dni do miska rodzicow i do mojego chrzesniaka bo ma urodzinki i znow bedzie impreza i sycace obiady u miska w domu. Wkurza mnie to :(:(:( Nie potrafie zyc bez winka i warzyw, owoce moze i udaloby mi sie odstawic ale tez cieko bo codziennie jem owoce, dla mnie chyba nalepsza jest dieta 1000 kcal, tylko jak to zrobic bo ja tych kalorii nie licze, ale jem wszystko i pije bo okazji nie brakuje niestety. Znajomi za opieke nad Kajetanem przywiezli czeskie piwko i rum :) no i teraz ten 5-cio dniowy wyjazd. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, za oknem ciepło, przyjemnie. U mine Jasiek zagorączkowął i czekam czy to zeby czy coś się rozwija. Bidulek, a jak daleko od niego, siedzę w robocie i myśle jak on się czuje. Okropne to jest. On sstrasznie ciężko ząbkuje, długo... Zęby go męczą, jeden wychodzi 2 miesiace i już wydaje się, że już, a on siedzi i siedzi. Dziąsła spuchnięte. Wczoraj poszłam na ten aerobic. I wiecie co, kolano minej boli. TO cud. NIeźle. Waga po wczorajszym stoi, ale nic to. Okres się zbliża, może dlatego. Ale fajnie sie ćwiczyło, bardzo lubię ruch i brakowało mi go. I mam nadzieję, że wytrwam. Chciałabym jeszcze basen dołączyć, ale muszę kupić strój kąpielowy, a to pewnie potrwa. MIłego dnia, choć sennie dziś mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sennie dzisiaj u mnie też... ciągle ziewam... Tikikaka, no-nick-a- dołączam do Was! Dzisiaj zaczęłam dietę proteinową!!!!! Zobaczymy co z tego wyniknie.... Jestem na siebie wkurzona, bo co chwilę zaczynam jakąś dietę i nie mogę skończyć. Nie mam samozaparcia, motywacja mija mi bardzo szybko, wystarczy byle stres, zły humor i zajadam smutki słodyczami. Właściwie cały czas jem rozsądnie, tylko dodatkiem są słodycze. Zobaczę teraz... czy wytrwam... może nie zrobię z siebie \"głupa\" ;) po raz kolejny. Też postaram się wytrzymać na I fazie 10 dni. Na aerobik chodzę dwa razy w tygodniu i dobrze mi służy... Miałam jeszcze więcej popisać, ale niestety czasu brak... piszę już od rana i skończyć nie mogę... Poprzestanę więc na tych moich deklaracjach dietowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titikaka- jeszcze jedno- zapomniałam podziękować Ci za informacje o diecie i linki... :D Troszkę poczytałam... na tyle, ile mam czasu. Najwięcej zawsze pomaga mi to, co piszecie o własnych doświadczeniach, osiągnięciach... mam podane wszystko i nic tylko się stosować do zaleceń.... i chudnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Dunkan zaleca 2-7dni uderzeniówki, a 10 tylko pod kontrolą lekarza. Nie przeciagajcie ponad 7 dni, a najlepiej 5 dni i właczyć warzywka Mam nadzieję, ze przeczytałyści książkę, albo zapoznałyście się z informacjami na pierwszych stronach zakładanych wątków, np: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=7151&st=1140 http://vitalia.pl/forum3,26011,26011,396_Dieta_proteinowa.html&cookie=1 http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/xxl-20-kg-i-wiecej/723-dieta-pl-jestem-na-diecie-proteinowa-dr-pierre-dukana-308.html http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304067&page=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×