Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

Tyforku, bo ja nie jestem taka szybka we włochatych rzeczach :P --------- wypiję kawę i jadęęęęę no to papapa Kochane babeczki moje 🖐️ do poczytania wkrótce!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminka
Ziółko; Luna cudna. Jajek jeszcze nie robię , bo teraz szaleję z gipsowymi kurkami i barankami i wciągneło mnie to! Jaja bedą w przyszłym tygodniu. Dzis po pracy zabrałam swoich uczniów w odwiedziny do zaprzyjaźnionego ŚDS-u( tam gdzie kiedys pracowałam jako pielęgniarka), potem byłam na plotach u koleżanki ...i zamiast pracować 2 godz i spadać do domku , to ja wrociłam całkiem niedawno .... Ciężkie jest życie włóczęgi i pędziwiatra!!!!!!!!! Bożenko- niegrzeczna i tajemnicza dziewczynko! Więcej szczegółów proszę-oczywiście w sprawie tej bliższej/ dalszej połówki.????? Wiatr u nas też wieje jak cholera. Chociaż moj syn twierdzi, że nie bardzo i pojechał skuterem do szkoły. Nie wiem czemu sie dziwię?? - przecież to mężczyzna.... Mamuśki pierwszorocznych licealistów- napiszcie jak tam Waszym pociechom w nowych szkołach? Mój synio zachwycony i szkołą i nauczycielami i ...dziewczynami( najładniejsze w mieście).Do szkoły chodzi w celach rozrywkowych( zapisał sie do kabaretu szkolnego) i swietnie się tam bawi... i przypomina mi gdy się czepiam, że oceny nie są odzwierciedleniem wiedzy.... Z dietą ok. czasem +1 czasem -2, a czasem odwrotnie.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminka
...nie gipsowymi tylko glinianymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać►!!!!! Rano ok 9 wrocilamz pracy do domu a juz teraz znow jestem w pracy:( Ziolko no i tak to jest u mnie z wiedza niemiecka. Kurcze nie wpadlam na to ze Biene to pszczolka:D ale powiem ci tak. Imie Biene to nawet mi sie podoba, ale wolac na psiaka pszczolka to nie. Jednym slowem: miec psa w polsce i nazwac go Biene:D, zakrecilam troche ale mam nadzieje ze wiesz o co chodzi Calkieminna czekamy na ciebie, wracaj szczesliwa i zdrowa. no-nicka ach te weekendy i przed nami kolejny weekend ale tak jakos mam dola i chwilowo sie nie odchudzam wiec chyba ten weekend bedzie bez wyrzutow sumienia geminko ty to masz zawsze co robic z tymi dzieciaczkami. Fajnie ze lubisz swoja prace. Gratuluje samozaparcia dietowego, nawet jak Ci cos przybedzie czy 1 czy 2 kg to zaraz jestes w stanie sie go pozbyc, a ja to co nadrobie w weekend to czasem nawet tygodnia mi braknie zeby to zgubic. Nie wiem moze od poniedzialku zaczne, ale ja nie lubie nigdy od poniedzialku zaczynac bo zawsze mi nie wychodzi. Ach bredze glupoty, trza sie wziac za siebie a nie wymigiwac sie dniem tygodnia!!! Milego weekendu babeczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śliczna piesia:) Luna, czy Biene - śliczna jest:) Ziółeczko - majonez pod wpływem temperatury może i nie wygląda za bardzo, ale tu przecież chodzi o smak przede wszystkim Geminko - ależ masz energii do działania Riki tiki - zobaczymy jaki będzie ten weekend - gdybym miała taki tryb pracy jak ty, pewnie w ogóle nie moglabym normalnie funkcjonować - dzielna jesteś:) Całkieminna, no no, jakieś zagubione połóweczki się znajdują w tym wielkim świecie... Tyforku, co u Ciebie? Dzień dobry bardzo 🌻 Titikaka - jest już -10?? Podziwiam twoją wytrwałość, ja miałam wiele zapału do proteinek, ale jednak mój organizam źle tolerował brak warzyw, od tego czasu nie mogę dojść do równowagi, zaparcia itp. Na razie trwam przy diecie MM, choć zdarzają mi się małe grzeszki - a to winogrona - jak przed chwilą, a to śliwka suszona - takie smaczki :) Mussiku, hoop hoop Dziewczyno vermeera - co u Ciebie? Ciekawe co u Cioteczki, Asiek Szkoda że nasz topik został skasowany, lubiłam tam zaglądać, powspominać, smutno mi troszkę z tego powodu, ale cóż, tak zadecydowały niektóre z Was. Miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz topik został skasowany?!?! och ... jak mi smutno :( ja tez tam zaglądalm i wspominałam, czekałam aż odezwie sie ta ze stanów co tak pieknie tanczyła i zainspirowała mnie do diety, ale nie pamietam nicka... no coz, nie bedziemy plakac nad rozlanym mlekiem, życie idzie do przodu... :) i waga do góry ;) ja pracuję... do południa w pracy, po południu w domu, a nocami piszę zbiór zadań.... ostatnio miałam przerwę w pisaniu (nie było zlecenia ) i bardzo mi zaczynało tego brakować... 3 dni temu dostałam nowe zlecenie, mam skończyc do świat... a dzisaij ide do sauny i na basen... zaczelam chodzic na aeronik i boli mnie pupa, musiały byc jakies ćwiczenia na ten organ.. całkieminna włochate mysle sa ważne, ja je uwielbiam, czasem sprobuj zrealizować, dalczego nie, zabaczysz jak to ozywi alkowę czekam na ucznia, spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo - przegapiłam piątek, cały tydzień był ciężki. Ale mam nadzieje, że warto się starać. Walczę o coś w pracy, zobaczymy czy sie uda. Na razie wymaga to ode mnie dużo wysiłku, ale się staram. Trzymajcie kciuki. Nie miałam kiedy zajrzeć. Najpierw się chwalę - -11 kg. Osiągnęłam pierwszy cel. Jestem z siebie dumna, bo udało mi się zrealizowac mój cel w czasie w którym sobie ząłożyłam. Ufff. Teraz cel kol;ejny - - 5 kg. Na razie wchodzę we wszytstkie ciuchy z czasów ślubu!!!!!!!!!!!!!! Hurrraaaaaa A przede mną długi tydzień, porządki świąteczne, sporo pracy. Ale wiosna przyszła. Mój Jaś rośnie tak szybko. I gada tak dużo i jest słodki, rozkoszny. I świeta nielugo - wyjeżdzamy do moich rodziców. Nie mam więc gorączki przygotowań, jedynie chcę wysprzątać chałupę wiosennie. Tyforku - ta co tańczyła ze stanów to Triskel - też mi jej brakuje.... Ziółko - piesek cudo. Cieszę się, że jest z Wami. Kochane mam nadzieję, że w tygodniu będzi respokojinej i wpadnę nie raz. A teraz kawe zostawiam pachnącą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Jestem od wczoraj od godziny 16 w pracy i mam dyzur do 12:00. Masakra jaks w tym marcu zeby takie godziny byly, nie da tak sie prawidlowo funkcjonowac. Weekend u mnie jak zwykle byl grzeszny,ale mam nadzieje ze to sie wreszcie zmieni. Od dzis biore sie za siebie, bo wczoraj do pracy wziela jeszcze walowke.Najgorsze sa te noce w pracy wtedy strasznie chce mi sie jesc!!!!a w domu to usypiam i nie mysle o jedzeniu. Ach z ta anonimowoscia w necie.Mam tylko nadzieje ze po moim e-mailu nie znajda mojego adresu zamieszkania ani innych danych dowodowych :( Nastepny dyzur w czwarek na 24h!!!!!!!!!! wwwrrrrrrrrrrr, juz mi sie nie chce na sama mysl Kasienko ogromne gratulacje, podziwiam cie, kurcze ale w tobie jest sila!!!!!!!!!!!!!! Sloncze swieci, ptaszki spiewaja, a mi sie chce spac 💤 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 🖐️ jestem...ale całkiem inna... już nic nigdy nie będzie jak dawniej i już nigdy ja nie będę taka jak kiedyś... ---------------------------------------------------------------------------------- nie napiszę nic więcej narazie, dajcie mi czasu... sama go potrzebuję... ---------------------------------------------------------------------------------- a tak ogólnie to spodobało mi się jeżdzić tramwajami :) i pociągami :) byłam na prawie wszystkich końcach Kraka... i pomijając znane muzea, w których niejedna z Was była może, to ja byłam w muzeum, które jeszcze nie działa, bo dopiero od listopada będze czynne, w muzeum Oskara Schindlera...na takim zadupiu Podgórza...polecam, będzie interaktywne i ciekawe... akurat znalazłam się tam na dzień otwarty... zdjęcia będą dopiero w przyszłym tygodniu...nie miałam swojego aparatu...czasem pożyczyłam tylko, ale trochę fotek będzie ---------------------------------------------------------------------------------- miłego ostatniego dnia marca!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też proszę o kliknięcie, a najlepiej walnięcie w łeb ;) W kwestii diety i nie tylko ;) Jakoś taka otępiała jestem :P Życie sobie płynie, nic nowego się nie dzieje... Potrzebuję jakiegoś bodźca do życia... Tak a propo bodźca- wczoraj mój pies chyba wyczuł, że potrzebuję wstrząsu i przewiózł mnie po asfalcie... tzn. biegaliśmy sobie na spacerku i niespodziewanie mnie szarpnął, zrobił myk w bok i przewróciłam się prosto do kałuży :D ... rozwaliłam sobie dłoń (dobrze że lewą- pisać umiem) i kolano... więc z aerobiku nici...... na razie... i tak długo nie wytrzymam w bezczynności :D Pa dziewczyny... wiosna idzie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest u licha WAKACJE ???????? ja wiem pogoda piekna ,przynajmniej u mnie ale zeby sie nikt od rana nie odzywal????!!! No coz 😭 a ja musze sie Wam pochwalic wlazlam dzis na wage :P hmmmmmm iiiiiiiii -15 kg !!!!!!!!!!!!!!huraaaaaaa a wiec teraz w ramach nagrody ide myc okna 😠 Milego popoludnia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nawet zart mi sie nie udal ... a wczoraj byl 1 kwietnia :P nie ma zadnych -15 kg ..... a szczescie ?mam nadzieje ze kiedys bede szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Siedze sobie w pracy i posiedze sobie tak jeszcze 24 h. Tak tak mam dzis dyzur 24h i strasznie mi sie nie chce 😭😭😭😭😭😭, potem nocka w sobote i nici z fajnego weekendu 😭😭😭 Krowa Milka powiem ci ze ja sie nabrala na te twoje -15 kg i bylam pelna podziwu, naprawde, wczoraj wpadlam na chwilke zeby poczytac i sie autentycznie nabralam i juz mialam ci pisac gratulacje ale stwierdzialam ze napisze dzis z pracy a tu masz, napisalas ze to zart Wiosna, ale mnie sie jakos nadal nic nie chce :( Pozdrawiam Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ziółko moze masz i racjebo w sobote to nie pobaluje za bardzo z jedzeniem,ani z alkoholem bo nock aw pracy, ale potem jest niedziela:P nie no mam nadzieje ze ten weekend jakos przetwam. Kurcze zawzielas sie z ta jaglaną. U mnie ta dieta odpada bo ja nie nawidze kaszy zadnej, no oprocz manny:) jej smak z dziecinstwa do dzis mi zostal w ustach. A nie mozna zamast kaszy to ryzu:P????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sypialnia zrobiona :) słonko grzeje :D miłość kwitnie ❤️ wiosna w pełni 🌼 życie jest takie cudne, mimo tych wszystkich problemów jakie się piętrzą dookoła każdego dnia... pozdrówka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia zrobiona :) słonko grzeje jeszcze bradziej :D miłość kwitnie jeszcze intensywniej ❤️ wiosna normalnie przeszła w lato 🌼 a Wy gdzie Kochane moje??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc:classic_cool: ------o00o--(_)--o00o •●¤ۣۜ๘(¯`v´¯ ¤ۣۜ๘●• Czy już ktoś Cię dziś przywitał? O humorek Cię zapytał? Życzył Ci miłego dnia? Nie? Zrobię więc to teraz ja. Dużo słonka i radości na Twej buzi niech zagości. Ulotne, krótkie i szalone Szczęście bardzo upragnione Nie patrz na to co jest w tyle Bo nasze życie to tylko chwile. Ciesz się słońcem Ciesz się chmurą Wtedy będziesz tylko górą. Optymizmem zarażaj ludzi Niech się w Tobie radość budzi Słuchaj ptaków Słuchaj lasu I dla siebie znajdź trochę czasu. Pamiętaj, że życie to jest świat W którym możesz rozkwitać jak kwiat. ___இ_இ_இ_இ_____இ_இ_& #2951;_இ_ _இ__________இ___இ_________ இ இ _____________இ____________ இ இ________/|_......._/\_________ இ இ_______/.....-../-.~~________ இ _இ______.....=-.-=..~ _______இ *-இ_____/==*("....).~`._____இ * *-:¦:இ__/.,.,..,../.,~~~.,___இ-:¦: -* *. *-:¦-இ,,,,,,.,/...~~.~./_இ* .:¦:* *-:¦:-*-:¦:இ.__,/_/.__,_/இ*-:¦ ;:-*-:* *-:¦:- * -:¦:*-இ ______ இ*-:¦:-*-:¦:.* * . * -:¦:-. * * *இ ___இ* . * -:¦:-* * ˜’°o.o°’˜’°o. .o°’˜’°o.o° ’˜’°o. .o°’˜’°o Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, za oknem lato, prawdziwe lato!!! a ja zapycham z kolejnym pokojem, pot się poleje :P nie umie sie przyzwyczaić, ze dopiero co było zimno a nagla taki upał, nie przestawiłam się jeszcze na tak wysokie temperatury... fajnej soboty dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wiosennie ale dziś było pięknie, i tak ciepło, aż się nie chce wierzyć że tydzien temu padał śnieg. Sprzątałam, a jakże, bolą mnie ręce. Dziś zrobiłam sobie dzień maślankowo-kefirowy, w odpowiedzi na jaglaną Mireczki. Pozdrawiam was gorąco karminadla - znamy się?? Sądząc po ilości postów nie jesteś nowa, hmm. Intrygujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×