Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

Gość geminka
cześć! Nie sprzątam! Przyjemniej jest popracować w ogrodzie... Mam dodatkową pracę-przez 3mc zastępuję koleżankę , w tej pracy co kiedyś pracowałam.... Na cały etat będę nauczycielką a na 3/4 pielęgniarkę. I z racji dodatkowej pensji poszalałam po sklepach- należało mi się! za te jutrzejsze 14 godz pracy... Miłego popołudnia. U nas lato w pełni. Zaraz zmywam farbę z kudłów i idę na spacer z sąsiadeczką.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! Siedze sobie w pracy. Weekend minal spokojnie, w sobote nocka w pracy, wczoraj poszlam z miskiem na spacerek, zjedliszmy po duzym pyyssznnym lodzie :D, wypilismy piwko :D i wrocilismy do domku. Dzis w pracy jestem do 20, a jutro przychodze na nocke. Ten tydzien sprzatam w domu i pieke ciasto i robie 2 salatki. Niestety swietuje w tym roku w pracy:(. Mam dyzur 24 h w niedziele. A wczesnisniej w czwartek nocke i w piatek tez nocke :(:(:(. Taki urok pracy w hotelu. Ale w pracy nic sie nie bedzie dzialo, ani widu, a ni slychu, wiec do pracy zabieram ciasto, salatki, sledziki i inne smakolyki i bede swietowac z miskiem. On beze mnie nie chce jechac do rodzicow na swieta, wiec bedziemy swietowac razem u mnie w pracy. Trudno, nie ma na to rady, za to za 2 tygodnie pojedziemy na weekend do miska rodzicow. Milego poniedzialku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko jak tam twoja dieta kaszowa??? sa efekty???plaski brzuch?? szczupłe uda??? jędrne posladki??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Żyję i to nieźle, pracuję w ogrodzie, cieszę się wiosną. Na oknie czerwienieją truskawki - będę miała na świeta:). To nie żart - 2 sadzonki truskawek przesadziłam 7 lutego do doniczek, w tej chwili pierwsze zmieniają kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko posprzątałam, wysprzątałam, i mogłam dziś wreszcie jechać na zakupy... a po południu pierwsza rundka na motorze, tak tylko bliziutko, jejku, jak ciepło, nawet rękawiczek nie trzeba było... i tyle u mnie, waga stoi ,zero spadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko a my znow razem mam @ :D ja dostalam dzis :D U nas pietruszka kosztuje niecale 4 zl, cos ok 3,80zl. Pamietam jak w Holandii wszystko mnozylismy z miskiem razy wartosc euro:) i to byl blad, bo tam byly inne zarobki Siedze sobie w pracy i czekam do 8 rano byle szybko zlecialo, jestem glodna, za wiele nie wzielam na ta nocke. Milego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ...kaczek sasiadka nie ma wiec nie zamierzam szukac po calej wsi strusi...tez niegdzie nie widzialam za to facetow sie tu jakos troche kreci ...jak nigdy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pourywac jak pourywac ale jakbysmy ich zmusily do chodzenia z pomalowanymi jajkami na wierzchu ...to by byly jaja i nie tylko Wielkanocne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no jak bede sie tak czesto myc to ze mnie nic nie zostanie i co bedzie ??? kto Wam bedzie gledzil na Kafe ??? kto bedzie wital WAs wieczorowa pora ??? no kto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no moze taki powyzej 5 cm ze zmarszczkami odpada hhihi a co to sa z marszczki :P My mamy po 18 lat!!! co Ty mi tu o zmarszczkach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminka
cześć...ciii, ja ukradkiem z pracy piszę.... Szkolnictwo od wczoraj ma wolne...niestety pielegnarkuję do jutra... Farbuje dziewczynkom( ok 50 lat) włosy co by były piekne na Świeta, no i jest okazja aby umyć ciałka( he, he)-wiosna na całego i trzeba zintensyfikować trening czystości, he, he... Pan mąz chcąc nie chcąc sprzata dom i myje okna...a ja sobie pracuję... Dieta ok-waga stoi w miejscu( w tym samym-łazienka) Pa- juz pora iśc suszyć włosy i robić fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było, dzisiaj piątek, WIELKI PIĄTEK!!!! Za chwilę jedziemy do Przemyśla, do domu. Kiepsko się ostatnio czuję, zwłaszcza fizycznie. Ale psychicznie też nienajlepiej. Coś mi się chyba pokręciło w organiźmie. Chyba hormony świrują, albo dieta daje w kość. Kochane - jutro mam nadzieję na dzień lenistwa, z Jasiem, Pawłem i rodzinką. Zabieram laptopa. Przesyłam dużó słonka i uśmiechu. Życzenia jutro... Geminko - będę machać!!!! Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mam wszystko porobione!!! tylko ugotować jajeczka :P --------------------------------------------- życzę Wam spokojnych, radosnych, pełnych optymizmu i wiary i nadziei Świąt Wielkanocnych... --------------------------------------------- i niech to lato za oknem nigdy się nie kończy, tak samo jak to lato w serduchu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geminka
Wesołych Świąt dziewczynki!!!!!!!!!! Kasiu! sterczę przed wjazdem do Rzeszowa i macham do samochodów co by Ciebie nie pominąć. Skręć w prawo , prze przejazd kolejowy , 1,5 km i będziesz u mnie na kawce. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Wszyscy teraz gotuja i pichciuja a ja siedze teraz w pracy :(. Chcialam zlozyc Wam najserdeczniejsze zyczenia . Radosci, usmiechu, ciepla rodzinnego i jajeczka smacznego. Aby wszystkie marzenia Wam sie spelnialy i aby zle chwile w radosne sie przemienialy. Ot tak to sobie wymyslilam, kiepska poetka ze mnie. Ja niestety swieta spedzam w pracy. W niedziele mam dyzur 24 h a w poniedzialek nocke, nie oplaca nam sie z miskiem jechac do jego rodzicow. Dzis zrobilam ciasto, jutro zrobie dwie salatki i ugotuje jaja, a w niedziele bede sie goscic z miskiem u mnie w pracy. Wesołego Alleluja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×