Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

ja poszłam tropem,że podpadnięta nie ma dzieci,ale ma psa.Ale pewności nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam psa, mam też śliczną córę, hehehe:) mieszkam w środkowej Polsce i moja córa jest w wieku dzieci naszej Matki Założycielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o psie podpadniętej to ja tez nie wiedziałam.Krówkę Milkę trochę inaczej obstawiałam,a właściwie nie mogłam dopasować,ale złoty piesek mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo,to ja nie wiedziałam,że jamnik nie podchodzi pod psa:P ale krówka Milka to mnie zaskoczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam Wasze posty i okazuje się,że wlazłam tam gdzie nie trzeba.Czyli tutaj. Widzę,że znacie się z innego topiku. Nie przeszkadzam,znikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa-topik nie jest zamknięty a wręcz przeciwnie,więc zawsze możesz tutaj wstąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą się dowiedziałam, że takich nicków jak ja się nie wybiera. Moje najmłodsze dziecię stwierdziło, że mogłam się nazwać "lubię musztardę" (choć jej nie lubię ;)) lepiej by brzmiało :P Nie jestem na topie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila mnie nie było i tu tyle wpisów :P i teraz już jestem padnięta na maxa i zajęta myśleniem i ziółko mi chyba potrzebne do wypicia, a na milke mam ochotę straszną... Jak by ktoś postronny nas poczytał, to pomyśli, że my z domu wariatów :D takie teksty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa wracaj!!!! przez to jest ciekawie że są nowe osoby, inaczej już sie rozmowa nie klei no cóż, nie nadążam krówka- chyba lubi żagle? podpadnięta- ma ulubione czarne spodnie? pika- podała maila, więc było jasne ja zrobiłam literówkę cłkieminna założyła temat a reszta to tabularasa piszę i się objadam, zjadłam : paczkę migdałow, orzechów włoskich, 1/2 kg śliwek, paczkę chipsów, zaraz pojdę po kiełbaskę i pękam i jest mi dobrze i ciesze sie z tego co mam czyli że mam komputer hi, hi ,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wracamy do diety, tylko do plotkowania jescze musze napisać 5 mps (czyli ookło 7 stron) a propo's żagli, to już jestem całkiem głupia, nieszkodzi... gdzie was posiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie ziółko, ziółko, ziele, zielenina, ziel.... chyba bede mieć goraca noc załóże czerwoną bieliznę, kupi.łam latem: czerwony cyckonosz i majteczki w koroneczki... i bedzie się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tu robi :) czerwona bielizna!!! kiełbaski!!! :P to ja może tak inaczej; bez bielizny bez kiełbaski za to z kimś wyśnionym :P a co :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecznie zajęta-------->dzięki za zaproszenie.:) Niezłe ziółko---------->super piosenka 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dobrej nocy Tyfor--------->:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×