Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

A ja myslałam ...co za tyfor ....jej ale ja głupia blondyna heheheheh Normalnie zero intelektu .......Tyfor cmok Pomidorowa albo kalafiorowa hehehe gdzie jesteś , a może nick bardziej bojowy niż kulinarny :) Marketa.......no i wiem :) Niezłe ziółko ? dzieńdobrybardzo hehehehe no to wracam do wypacania się tzn wypacania wirusów......całuski . .Mnie to od razu poznałyście....ja to nie umiem sie ukryć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tylko powitam Real Women ale nie poznaję niestety ...pani będzie łaskawa się przedstawić:) Krówko masz słodki nick i strasznie sexiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorowazupa
juz jestem dawno z wami :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka córa marnotrawna ze mnie,ale czytałam wiernie...no i mam remont od lutego;to też duża podpowiedź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, pomimo, że nie wszystkie babeczki słodkie rozszyfrowałam, to jak widać, znajdziemy się zawsze i wszędzie :D Dziewczyny, pora na serio pomyśleć o spotkaniu !!! tyle lat !!! już się znamy, musimy się zobaczyć kiedyś, ja mam na to coraz większą ochotę :P rozumiem, że nie da rady wszystkie od razu, ale może jakoś gdzieś kiedyś... Może na Andrzejki np. w Krakowie :) wypadają w niedzielę, ja bym mogła już w piątek być na całe trzy dni :D, mały tani hostelik, a potem spacerek i piwko w knajpce... fajnie by było...a jak nie Kraków, to nie wiem, Wrocław??? pomyślcie nad tym... ❤️ jak nie w tym roku, to już pewno nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja słoneczka. :D Troszkę późno... Myślałam nad tą zmianą nicka od godziny :P i jakoś nic sensownego nie umiem wymyślić :O Teraz mam kulturalny nick, a co... też mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przecież ja naszej krówce, zawsze o pólnocy mowie od razu dzień dobry, mysle ze to nasza smaczna zupka.... ale heca!!! nie idzie się połapać ;) ja pisze uzupełnienie do publikacji z e-forum, wiec siedze cały czas przy kompie, przynajmniej do środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam,że przerobię stary nick,zamiast korzystać z nowego:) przynajmniej \"licznik\" postów się nie wyzeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle buziaczki dla Was wszystkich, biore się dalej do pracy.... i... poczekam ąz pozgadujecie ja poznałam tylko pipkę ;), całkieminna i chyba linka dostałam od markety, a reszta... no cóż nie od razu Rzym zbudowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitalna zabawa... Domyślam się parę osób, ale nie wszystkich... Piszcie coś, może się domyślę... Miałam coś w domu zrobić, a tu siedzę i tropię... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|...............|.| |.|..LODOWA...|.| |.|...............|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|No to na dobry poczatek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was zmyliłam :P Zresztą we mnie nie ma nic charakterystycznego... Tylko czasem rano wpadam na kawkę... w pracy między cyferkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja:) nie wiem kto jest kto w większości niestety:( Spróbuję pokombinować;) Fajnie, że jesteśmy tutaj mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam to słowa dotrzymam.Muszę tylko trochę na nowo się połapać w tych nickach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×