Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pieklo

mam takie pieklo w domu rodzinnym, ze nie jestem w stanie

Polecane posty

Gość mam pieklo
szczałka-->moja jedna babcia na szczescie nie zyje, bo tylko szczula mnie i moje rodzenstwo na matke, a druga nawet nie wiem czy zyje, bo gdy matka byla w szpitalu zataila smierc dziadka i sprzedala razem z ciocia jego mieszkanie za 1/3 ceny (tuz przed tym, jak mieszkania poszly w gore).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
ktos moze wie ile kosztuje taka terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo tak się czuć jak sie czujesz. Masz prawo mieć takie uczucia do matki. Ona nie miała prawa cię tak traktować. Miała cię kochać, nie poniżac i niszczyć. Nieznany Sprawca...słowa mogą budowac i niszczyć. Twoje niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon1234
no najwyzszy czas sie wyprowadzic z domu !! bylo trzeba sie uczyc a nie...///rodzicie mają prawo utrzymywac cie gora do 25 roku zycia a po studiach out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
w dodatku moje umiejetnosci spoleczne sa zerowe. Cale zycie tylko sie uczylam i widze, ze o ile mnie zapraszaja na rozmowe to nie przechodze ich pomyslnie. Planowalam nie zejsc ponizej okreslonej kwoty a teraz biore prace za takie grosze, ze sie chce plakac a i tak mam nadzieje, ze ja dostane, bo juz nie wyrabiam bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
cos robie zle, ze na rozmowach nie przechodze dalej, ale moze to tak ma byc. Co z ojcem? nie zyje. Odczułąm ulge gdy zmarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pieklo skonczylas studia tak? nie wiem gdzie mieszkasz, ale pewnie nie na wsi nie wierze ze nie moglabys znalesc pracy i sie wyprowadzic mozesz wynajac pokoj u kogos albo wynajac mieszkanie z kolezanka czy sobie kogos poszukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko może się zmienić. Weź się tylko za to. Nie, nie tak ma być. Jestes zahukana przez matkę, ale to nie znaczy, ze taka jesteś. Trzeba to tylko odkryć swoją wartosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
mialam awanture nawet o internet-zeby go zlikwidowac, gdzie to jest narzedzie szukania pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wynajdywac same minusy chcesz sie wyniesc czy nie? sa jeszcze gazety a tam jest od cholery ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puc
''mam pieklo'' Ja Ci współczuje .... ja naszczescie nie narzekam chociaz tez niekiedy jest ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
przepraszam za te zale spisalam sobie sprawy do zrobienia i po kolei bede to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
place za net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
moja matka jest typowa blondyna z duzymi cyckami, ktorej iloraz inteligencji i rozwoj skonczyl sie tam, gdzie zaczelo sie malzenstwo z moim ojcem, ktoremu byla cale zycie podporzadkowana czerpiac jednak z tego faktu i korzysci i upokorzenia fajnie piszesz. moze wykorzystaj ten fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze, ale czasami az za bardzo mam pieklo musisz zaczac dzialac i tyle:) same narzekanie nikomu nie pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
jak mozna sie wyprowadzic nie majac pieniedzy na to? praca w burdelu wiaze sie chyba z wyprowadzka z miasta po tym jak juz sie skonczy prace w tym zawodzie/tez koszty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie:-O pieklo to znajdz prace na etat a pozniej poszukaj ofert wynajmu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×