Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pieklo

mam takie pieklo w domu rodzinnym, ze nie jestem w stanie

Polecane posty

Gość mam pieklo
poza tym po co mi kolejny zawod? jest taakie powiedzenie - 7fachow i ósma bieda, czyli ze ktos sie zna na wszytskim i na niczym ja nie chce tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no to już rozumiem jakiego pokroju jest twoja matka. A ona jakoś uzasadnia to, zeby likwidowac internet? Dla samej likwidacji? Nie przepraszaj za żale, trzeba je wyrzucić z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> praca w burdelu wiaze sie chyba z wyprowadzka z miasta po tym jak juz sie skonczy prace w tym zawodzie/tez koszty/ Nie no w rodzinnym miescie raczej nie radze robić kariery w tym biznesie. Księdzu proboszczowi pewnie by się to nie spodobało. :o Ale masz warunki do tej pracy? Myślisz, ze byś sie sprawdziła w tym zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela80
moze wyjsciem jest wyjazd za granice? moja znajoma- w podobnej jak Twoja sytuacja, wyjechala jako opiekunka dla dziecka na zasadzie live in. W necie jest pelno takich ogloszen, nie zasze trzeba placic za posrednictwo, wystraczy troche czasu poswiecic na szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
Nieznany Sprawca-->obawiam sie, ze juz na to jestem za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
koralowa-->ona to uzasadnia tym, ze "siedze w internecie i jestem od niego uzalezniona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Nieznany Sprawca-->obawiam sie, ze juz na to jestem za stara Ogólnie jesteś stara, ale do tej profesji wiek nie jest az tak istotny. Masz ładsne ciało? Masz ładną twarz? Poradzisz sobie :) Jak chcesz to moge Ci doradzić co i jak, znam sie na tym. Jak wstydzisz sie tutaj, to pisz na kaffeteryjny@o2.pl / 100% higieny i dyskrecji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
ja nie rozumiem co atrakcyjnego moze byc w zaryczanej desperatce, ktorej stan psychiki jest na granicy depresji i fobii spolecznej. To by chyba musial byc jakis dewiant, jesli chcialaby babke w takim stanie bzykać..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wez sie od niej odwal sam idz zarabiac d**a madralo :o Krzyczysz na mnie jak jestem nie miły, jak jestem miły i chce pomóc, to tez krzyczysz, dlaczego taka dla mnie jestes? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma byc pomoc? przestan sobie ze wszystkiego robic zarty bo to niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 nie zal sie bo robisz sie smieszny:P a poza tym wiem ze udajesz po 2 troche sobie poczekasz, nie mam teraz nowych zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja udaje tylko orgazmy :o Zdjęcie nie musi być nowe :) A masz aparat w telefonie przeciez, mozesz przesłac MMSa :classic_cool: Zrób takie specjalnie dla mnie, w bieliźnie, koniecznie z podwiązkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
Nieznany Ty to chyba lekko zbocznony jestes, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam co robic musi byc nowe bo nowe zgrywam ta gdzie mam net a stare sa tam gzie nie mam netu a nie zamierzam ich zgrywac na zadne plyty i pamieciowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
boś facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie mam co robić Zrobisz to? Dla mnie? :) >> musi byc nowe bo nowe zgrywam ta gdzie mam net a stare sa tam gzie nie mam netu a nie zamierzam ich zgrywac na zadne plyty i pamieciowki weź, zrób to dla mnie, prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×