Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pieklo

mam takie pieklo w domu rodzinnym, ze nie jestem w stanie

Polecane posty

Gość mam pieklo
to byl zart z mojej storny nie wiem jacy sa faceci, nie planuje byc nigdy w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniala mi sie moja dzisiejsza rozmowa z kolezanka:) ale takich rzeczy sie nie planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnlnnnnnnnnnnnnn
ja miałem piekło bo sie obrzezałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ona ma negatywny stosunek do zwazkow, slubu, dzieci itd najlepiej by cale zycie sie bawila co miesiac z innym bez zobowiazan itd w sumie mam podobnie do niej i dlatego sie dogadujemy tylko, ze ja uwazam, ze to na dluzsza mete nie jest dobre to tak w skrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
tak, tak..Nieznany to by chyba chcial taka do pomiatania..wyglada mi na taki typ sadomaczo wydymaczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytam bardzo
Zastanawia mnie jak mozna w wieku 30 lat siedziec na kafeterii i utyskiwac ,ze zycie to pieklo:O Kobieto ja w tym wieku mialam juz syna 11 lat i drugiego 5 ,meza i pokonczone szkoly ,kursy prace place i niezaleznosc !!! Bylam oblozona dzieckiem w mlodym wieku i mieszkalam u rodzicow ,ale zrobilam wszystko by to zmienic i zmienilam !!! Chciec to moc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
kiedy mialas te 30lat? z ktorego jestes pokolenia? czy ktos z Twoich rodzicow probowal sobie kiedykolwiek odebrac zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytam bardzo
Sprawca nie ublizaj mi skoro mnie nie znasz!!!!! Nie jestem dupodajka i z mezem zyje juz 20 lat i problemow nie mam . Tez chyba miales pieklo bo mamusia nawet szacunku nie nauczyla :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czytam bardzo
Teraz mam 37 lat a rodzica ,jednego mialam niezle pokreconego ,uwierz mi i spadaj stamtad. Ogarnij sie jakos a wszystko sie uda kochana. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pieklo
20lat czyli -skorzystalas na transformacji ustrojowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×