Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pieklo

mam takie pieklo w domu rodzinnym, ze nie jestem w stanie

Polecane posty

Gość sdfavf
\Jutro mam samolot do New York. Odlatuję do domu. Także do zobaczenia. kiss :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by byla piekna smierc nawet jak cos by sie stalo:) ciekawe czy sie czuje bol przy takim upadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfavf
Biednych ludzi nie stać na opiekę stomatologiczną. Ewentualnie idz poczekaj w kolejce do państowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno lepiej oswoić sie ze skakaniem na bungee, zanim ruszysz na spadochron :o skakałem na bungee, ale na spadochron jeszcze nie mialem okazji :( >> raz widzialam jak jeden facet sie porzygal skaczac na bungee i mnie to jakos zniechecilo Jak jest frajerek i cienias, to sie zesrał, ale mowie ci, jakie to uczucie.... orgazm sie nie umywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfavf
Każdy orze jak może. TO i tak są psie pieniądze... Większość ,myśli, że praca stomatologa to takie tylko dłubanie w zębach... Tak naprawdę to ciężka praca fizyczna i psychiczna. Użerać się z pacjentami i cały czas się był miłym i uprzejmym. A najgorsze jak przyjdzie jakaś dama z fetorem w gębie... Kilka razy wyprosiłam pacjenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdf powinnas miec jednorazowe szczoteczki do zebow i paste tracisz pacjentow:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
tamcia flirtujesz z campem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalają mnie 30- sto latki, które piszą o piekle rodzinnym, z którego nie moga sie wyrwac....bo co? ubezwłasnowolnione jestescie?:D Idiotyczne jest tez uciekanie z domu rodzinnego do chłopaka- na starcie sie uzalezniacie od fagasa, który będzie mógł pociągać za sznureczki a wy bedziecie temu ulegały, bo wiadomo, ze zrobicie wszystko by do domu rodzinnego nie wracać:/ Uważam, ze wielką pychą jest twierdzenie, że nam- dzieciom sie nalezy bo tak. Rodzice powinni dbac o dzieci, ale dzieci równiez powinny szanowac rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję Ci serdecznie sytuacji i rozumiem, że Ci ciężko. ale, przestań, dziewczyno, biadolić i zmień tą sytuację! jeśli jesteś DDA - (dorosłe dziecko alkoholika), a wydląda na to, że masz sporo symptomów, to na terapię możesz iść bezpłatnie. znajdź w internecie numer do Niebieskiej Linii, albo Instytutu Psychologii Zdrowia i spytaj o miejsce, gdzie taka terapia się odbywa, oni mają takie informacje i pomogą Ci znaleźć coś w Twoim mieście. A mieszkanie to też nie taki problem. wejdź na gumtree.pl albo inną stronkę i poszukaj pokoju do wynajęcia. to łatwiejsze i tańsze niż wynajem mieszkania, a będziesz mogła wyrwać się z rodzinnego domu. Dasz radę!! tylko zacznij działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×