Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lol82

Piekna wolna kobieta z dwojka dzieci

Polecane posty

>> Jest mnóstwo takich związków, i są z reguły o wiele lepsze niż pierwsze. Zjawisko jest niemierzalne, bo jak mam okreslić ile związków nie doszło do skutku własnie przez gówniarza? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła morza czarnego
szanse ma kazda ja mam dwoje dzieci i związałam się z mężczyzna który ich nie ma. Jeden krok do przodu bo wiem ze można się z kimś związać mimo takiego doswiadczenia.Drugi krok-facet nie ma nic do moich dzieci stara się z nimi zaprzyjaźnić ale co z tego kiedy pojawił sie inny kłopot,jest cholernie zazdrosny o byłego,o ojca moich dzieci!!rozumię ze czuje sie niepewnie,ale powinien tez zrozumieć mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwrotnie--.🌼ucze sie rozróżniać.Dojrzałość emocjonalna to ważna cecha u mężczyzny:) Oczywiście ze znajde kogoś dla siebie,bo to że jestem wyjątkowa pokazałam wiele razy:) I tak jak oferma mam już dość kolegów i bycia pocieszycielką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła morza czarnego
Każdemu facetowi daleko, bardzo daleko do ideału!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Oczywiście ze znajde kogoś dla siebie,bo to że jestem wyjątkowa pokazałam wiele razy Taaaaa :D Będzie to zaraz po tym jak Tadeusz Rydzyk obejmie funkcję Prezesa Rady Ministrów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Każdemu facetowi daleko, bardzo daleko do ideału!! Za to wy wszystkie co do jednej jesteście chodzącymi ideałami :D Za życia powinni was beatyfikować :D co tam beatyfikować, kanonizować od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te wasze poglady dla prawdziwej milosci nie ma takich przeszkod jak dzieci partnera lub partnerki to sa jakies kalkulacje co mi sie oplaca a milosc to nie biznes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy siak
co z tego ze mam dzieci i znalazłam faceta jak on w pewnych zachowaniach jest gorszy od tamtego!!tamten alkoholik,jak nie pił robił wszystko w domu zajmował sie dziecmi ,super gotował jak mu sie chciało robił zakupy,sprzatał gotował.Ten? nie pije i nie potrafi nic zrobić w domu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam: 1. Dzieciak zawsze będzie dla kobiety ważniejszy niż jej facet. 2. Swoją uwagę i energie kobieta musi dzielić na dwoje - dzieciaka i faceta. 3. Facet moze wychowywac dziecko, ale przyjdzie taki dzien, ze gówniasz sie odszczeknie, ze nic mu nie omge powiedziec, bo nie jestem jego ojcem 4. Nie mam zamiaru poświęcac sie dla jakiegoś gówniarza, skoro moge znaleźć sobie kobiete bez takiego balastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieznany, punkty masz dobre :D ale oczywiscie frustracja przez nie przebija :D poza tym złośliwa akurat ma ten plus ze dziecko ma juz duze i facet nie bedzie musial jej duzo pomagac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to, Złośliwa ..., prawie pewne, ale szybciej to nastanie, jeśli nie będziesz zaprzątała swojej uwagi osobnikami o mentalności postpegeerowskich kmiotków. Szkoda czasu i energii ;) Nie miej mi za złe tej uwagi 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Nie szukam ideału bo sama nim nie jestem Cóż za samokrytyka :classic_cool: >>czekam jak mnie ktoś poskromi Musisz zacząć zadawać się z prawdziwymi mężczyznami-takimi jak ja na przykład ;) a nie życiowymi nieudacznikami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznany --podlicze obluzgałeś mnie ostatnio na forum 2 razy ,teraz moja kolej by Cie znowu olać --spadaj nieznany;) Teraz Twoja kolej by mnie bluzgać... jesteś super,ja tez jestem super+ moje dziecko super===zazdrość innych;)po co denerwować nieszczęśliwych ludzi ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
złośliwa chyba łamiesz serce _Kwiatkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e bez kitu ;) to musze wziac laptopa dzis z pracy :D bo moj komputer w domu odmawia wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
chodzi jak cień za tobą -co prawda "Odwrotnie"ma dużo racji w tym co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
myśli to pierwszy krok do czynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
bo ja lubię czytać twój upór i humor pomimo problemów ;) w końcu jak się uczyć to od najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
Nieznany a co bys zrobil jakbys poznal kobiete swoich marzen ale dowiedzialbys sie ze ma juz dziecko tak od razu bys zrezygnowal czy dal bys szanse milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×