Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lol82

Piekna wolna kobieta z dwojka dzieci

Polecane posty

Mi zakochanie od pierwszego wejrzenia nie grozi ;) Dzieciak jest tak skutecznym odstraszaczem, że jak tylko słysze słowo "mój synuś; moja córcia", niemal z automatu załącza mi się tryb ucieczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
a ile znasz 22 letnich bezdzietnych ladnych babek ktore wiążą się z ledwo wiążoncymi koniec z koncem samotnymi ojcami z np 3 dzieci ?? mysle ze to dalo ci do myslenia faceci zli faceci podli.... a tak w zasadzie to sie ciesz ze jestes kobieta bo dopiero jakbys byla facetem to bys zobaczyla jakie te biedne i przesladowane kobiety naprawde sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
Niewiem czy to bylo do mnie ale ja mam 2 dzieci 26 lat swietna i dobrzeplatna prace i swietnie daje sobie rade sama i tylko sie zastanawiam co o tym sadza mezczyzni bo nie zamierzam byc zawsze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
to bylo do olejzpierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cholerek cudzego dzieciaka
wychowywać kiedy mozna zrobić własne. A te cudze wczesniej czy póxniej i tak wypomną, że nie jesteś jego ojcem. Po co komu baba z byłym męzem, dziecmi, tesciami, jak można miec babke bez bagazu. Dla feta nie jest tak prosto wejśc w zycie z dwójką nieswoich dzieciaków, bo to wiąże się z wieloma obowiązkami, pieluchami, szkołami, obiadkami. Co innego rozpoczecie związku z wolną kobietą. Tu wszystko przyjdzie w swoim czasie. Chyba to proste? Nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koro tak świetnie dajesz sobie
radę, to może tego nie zmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimmmmmm
napisałaś: Piekna wolna kobieta z dwojka dzieci co wskazuje, że jesteś pusta tak jak większość facetów. Mogłabyś napisać inteligentna, miła czy też sympatyczna, a Ty wskazujesz na swoją fizyczność jakbyś na to chciała zwabić następnego faceta. To nie wrózy dobrze na przyszłość. Na dodatek sobie dodałaś piękny przymiotnik, a o dzieciach napisałaś tylko - dwójka. Mozna to zinterperować: damulka z wątpliwą urodą po dwóch ciązach i na dodatek z gromadką bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimmmmmm
a wolna to chyba też nie do końca jesteś, bo chyba zajmuja Cię Twoje własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
nie wiem ile masz lat i nie interesuje mnie to ani to ile zarabiasz... znajdz jakas mloda 20 latke co bedzie bezdzietna i sie zwiaze z jakims samotnym ojcem z np. polrocznym dzieckiem... ile znasz takich przypadkow? jesli zdazaja sie faceci wiazacy sie z babkami z dziecmi to nie sa to super przystojniaki tylko tacy co w zyciu normalnej kobity by nie znalezli i za jedyną mozliwosc podymania troche gotowi sa zniesc koniecznosc zajmowania sie nie swoimi bachorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to nawet bałbym się ciebie
dymać, nawet jakbyś była nieziemsko piękna, choć wydaje się, ze po dwoch ciążach nie masz figury nastolatki - rozstepy, piersi do pasa i wypukły brzuch to teraz twoj chleb pwszedni. Rozwódki wyjatkowo źle się kojarzą a tym bardziej z nadbagażem. Co innego wdowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
a co chcecie moje zdjecie mam ich tysiace bo przez 8 lat bylam fotomodelka dopiero od 2 lat sie tym nie zajmuje i zainteresowanie jest ogromne ale mi nie o to chodzi chce znalesc uczucie prawdziwe a nie romansik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
ani jedno okreslenie nie pasuje mam plaski umiesniony brzuch i zero na nim rozstepow waze50 kilo a zreszta wy tak wiecie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to nawet bałbym się ciebie
teraz będziesz się chwalić, że byłaś fotomodelką i jeszcze chcesz foty wysyłac? To w zasadzie wiele wyjasnia i tym bardziej nie jestem zainteresowany. No i słowo kluczowe: "byłas". Ciąże zmieniają figurę. Jestes załosna, bo próbejesz urodą zwabić faceta. Obyś nie została sie babką z 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
jak chcesz to podaj maila wysle ci zdjecia zeby ci udowodnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwujesz mnie
ja też mam tyle samo lat co ty i też dzieci i wiesz co?czytam cię z zażenowaniem,jesteś pustą kobietą zapatrzoną w siebie jak obraz!może znalazłby się facet,któremu byś zawróciła w głowie ale z takim podejściem szybko zwieje od ciebie.uroda to nie wszystko!ja nie powiem o sobie-jestem piękna-bo nie mnie to oceniać ale kocham swoje dzieci i nie szukam nikogo na siłę tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
Nie nie probuje , prubule tylko tobie udowodnic ze nie masz racji, a modelka bylam jeszcze jak dziecko mialo 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
i nie szukam nikogo jak bys poczytal to bys wiedzial ja tylko pytalam o opinie co sadza o tym faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrzebuję twych rozbiera
nych fotek. Wolałbym kobiete, która zna zasady ortografii i nie ocenia ludzi z perspektywy fizycznosci, ale innych wazniejszych cech ludzkich dzięki, którym można stworzyć kochającą się rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce foty - wyslij mi
napalony78@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwujesz mnie
widzisz nawet doczytać nie umiesz więc skończ z tą żenadą.wystawiasz jak najgorsze świadectwo tego jaka jesteś! p/s jestem kobietą jakbyś uruchomiła szare komórki o ile je masz,w co wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
I nie jestem pusa, jestem wartosciowym czlowiekiem ale wy faceci zawsze wiecie swoje, to nie jest ogloszenie matrymonialne tylko pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce foty - wyslij mi
wyslij mi jeszcze fotki rozbierane, bo w bikini to wiesz jak jest. Weź te forki z piersiami wyślij jeszcze raz ale tak z przodu bardziej. Pupę masz całkiem fajną, choć widziałem lepsze i bez cellulitusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwujesz mnie
nie jestem facetem więc mam gdzieś to co myślisz.jako kobieta w twoim wieku i z dziećmi mówię otwarcie ,że jesteś pozbawiona ,jak dla mnie,wszelkich pozytywnych cech ,że o inteligencji nie wspomnę.jak chcesz ośmieszaj się na tym forum jak długo chcesz.gdybym była facetem nawet bym na ciebie nie spojrzała ,masz jakiś durny sposób myślenia! uroda mija i co ci zostanie?lepiej książkę poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartościowa analfabetka
buhahah. Napisz jakie masz wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce foty - wyslij mi
na jednym jestes zbyt wychudzona, sterczą ci wszystkie kości i żebra co wygląda anorektycznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol82
denerwujesz mnie -o co ci chodzi o to ze napisalam piekna? nie ronumiem twojego ataku na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwujesz mnie
i wysłanie fotek najlepiej o tobie świadczy!nie zdziw się,jak je gdzieś ktoś z twojej rodziny zobaczy,jessssooooooo idź lepiej do szkoły pusta dziewooooocho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denerwujesz mnie
atakuję cię bo mnie poraża głupota rówieśniczki,może nie jestem super mądra i super piękna ale twój światopogląd mnie totalnie załamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×