Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwcia38

Botox,mezoterapia,mikrodermabrazja,fotoodmładzanie?

Polecane posty

Gość afuuuuuuuu
ale się napracowałaś/łeś tyle wątków obskoczyć w ciągu kilkunastu minut - gratulacje zamiast pracować na recepcji zatrudnij sie w jakiejś agencji reklamowej. I daj sobie spokój z tą nachalna reklamą- śmiecisz na każdym wątku. nie chodźcie do gabinetów które z braku klientów musza reklamowac się na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alohasilesia
Witam Was, Czy któras z was próbowała mezoterapii frakcyjnej TRI-M? zastanawiam sie nad tym zabiegiem bo ma slasku mamy 2 gabinety autoryzowane z tej metody. Podobno mniej boli a efekty jak po laserze faxelu... Jakies opinie? ich strona WWW.TRI-M.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyj bez żadnych obaw, pełnią życia. Co raz częściej słyszymy, o zachorowaniach młodych ludzi na raka. Większość z nas żyje w nieświadomości, nie robiąc rutynowych badań, a rak wcześnie wykryty może zostać wyleczony. Dlatego polecam link http://postlinknews.com/457news.php ze stroną, gdzie można samodzielnie w domowym zaciszu, wykonać test na raka. Nic nie tracimy, poza kilkoma minutami, które i tak spędzamy właśnie przed komputerem, a test na obecność raka zawsze warto wykonać. http://postlinknews.com/457news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś robił wypełniacz Restylan, a po nim mezoterapię ? Mozna połaczyć te 2 zabiegi? Chciałam zrobic tylko mezo, ale mam zmarszczki marionetki i mezoterapia niewiele pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boze
co ta sa zmarszczki marionetki,moze ja tez mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie te zabiegi są bardzo skuteczne i rzeczywiście mają działanie odmładzające, o ile są wykonane prawidłowo i - mówiąc kolokwialnie - nie zostaną "spartaczone". Dlatego przed decyzją warto wybrać jak najlepszego specjalistę, który się nami zajmie, najlepiej takiego z certyfikatem medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
Na zmarszczki najlepsze jest Thermalipo II zamiast botoksu. Ale jak jestes zdecydowana na botoks to zrob u dobrego specjalisty (w GoodTime na Gdańskiej 96 jest lekarka, ktora robi gwiazdy w jednej z najlepszych klinik w warszawie i podobno super babeczka). A na obwislosci (twarzy i nie tylko ;) ) zdecydowanie polecam Zaffiro. Mikro to powienien byc standard po 30 tce raz na miesiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa:)
Pomóżcie!!! Byłam na 5-tym zabiegu mezoterapii igłowej i po 5-tym spuchłam pod oczami. Spuchłam bardzo mocno, obrzęk był krwistoczerwony, towarzyszył mu mocny świąd. Kosmetyczka (wiem, wiem już, że nie powinnam była pójść do kosmetyczki ztym:( twierdziła, ze niemożliwy jest objaw alergiczny po 5-tym zabiegu. Że przyczyna musi być gdzieś indziej. Nie bardzo się z tym zgadzałam, bo wydawało mi się, że nałożyła mi zbyt dużo kremu znieczluającego pod oczy i on spowodował alergię. Jednak po 10 dniach opuchlizna zeszła, a był to termin 6-tego zabiegu. Zaryzykowałam, bo nie chciałam stracić efektu. Podczas nakładania znieczulającego kremu poczułam lekki świąd, kosmetyczka powiedziała, ze to przecież normalne. Wczoraj miałam zabieg. Już wieczorem spuchłam potwornie. Czy ktoś miał podobne do mnie doświadczenie? Czy jest jakaś opcja wyboru kremu znieczulającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa:)
Pomóżcie!!! Byłam na 5-tym zabiegu mezoterapii igłowej i po 5-tym spuchłam pod oczami. Spuchłam bardzo mocno, obrzęk był krwistoczerwony, towarzyszył mu mocny świąd. Kosmetyczka (wiem, wiem już, że nie powinnam była pójść do kosmetyczki ztym:( twierdziła, ze niemożliwy jest objaw alergiczny po 5-tym zabiegu. Że przyczyna musi być gdzieś indziej. Nie bardzo się z tym zgadzałam, bo wydawało mi się, że nałożyła mi zbyt dużo kremu znieczluającego pod oczy i on spowodował alergię. Jednak po 10 dniach opuchlizna zeszła, a był to termin 6-tego zabiegu. Zaryzykowałam, bo nie chciałam stracić efektu. Podczas nakładania znieczulającego kremu poczułam lekki świąd, kosmetyczka powiedziała, ze to przecież normalne. Wczoraj miałam zabieg. Już wieczorem spuchłam potwornie. Czy ktoś miał podobne do mnie doświadczenie? Czy jest jakaś opcja wyboru kremu znieczulającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to być spóźniona reakcja alergiczna Twojego organizmu,skoro opuchlizna pojawiła się po raz kolejny. Najlepiej udać się do lekarza, który stwierdzi, co tak naprawdę Ci dolega oraz na jakiś czas zrezygnować z zabiegów, żeby nie nadwyrężać skóry w tych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak----
mysle...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokuufka
to już o wiele lepiej zrobić sobie zabieg wypełniania zmarszczek własnym tłuszczem, robi takie zabiegi dr Zdzitowiecki, to jest najbezpieczniejsza metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała encyklopedia zmarszczek ;-) - "kurze łapki" - to te, które są wokół oczu - "zmarszczki palacza" - to te, które są wokół ust - "lwia zmarszczka" - zmarszczka pomiędzy brwiami - "królicza zmarszczka" - tworzy się na nosie, np. podczas uśmiechania - "linie marionetki" - zmarszczki od zaczynające się od kącika ust i biegnące w dół w kierunku żuchwy - bruzdy nosowo-wargowe - zmarszczki tworzące się pomiędzy skrzydełkiem nosa, a kącikiem ust ;-) Proszę bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopalnią wiedzy na temat zabiegów z medycyny estetycznej jest strona NewU Kraków (www.newu.pl). Korzystam z ich usług i jeszcze się nie zawiodłam. Jeśli chodzi o mezoterapię, to polecam jeśli skóra jest odwodniona, szara, zmęczona z drobnymi zmarszczkami. Ten zabieg najlepiej powtórzyć parę razy - w skład koktajlu rewitalizującego wchodzi kwas hialuronowy, witaminy, przeciwutleniacze. Lepiej wydać pieniądze na taki zabieg, niż na kremy - podczas zabiegu subst. są precyzyjnie wprowadzane w skórę, dlatego lepiej działają. Szczególnie polecam zabieg light eyes ultra na cienie i obrzęki pod oczami - potrafi zdzaiłać cuda (http://newu.pl/light-eyes-ultra-2/). Botoks i kwas hialuronowy polecam na głębsze zmarszczki - ja miałam kwas (tutaj różnice pomiędzy kwasem hialuronowym a botoksem: http://newu.pl/botox-vs-kwas-hialuronowy/). Mikrodermabrazja w moim przypadku nie przyniosła efektów, tylko straciłam pieniądze:( z fotoodmładzania nie korzystałam, ale słyszałam że nie u każdego działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)
Witam czy znacie Lekarza z Łodzi, który wykonuje takie zabiegi dobrze? Będę wdzięczna za info. dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protezababci
a w Krakowie znacie jakąś kliniczkę botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protezababci
albo w elblagu też bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protezababci
dajcie namiary sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza po 40
Za miast na botox idź sobie na peelingi fotodynamiczne lub mezoterapie. Ja miałam robione jedno i drugie. Takimi zabiegami stymulujesz swoje komórki do pracy a nie paraliżuje ci twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu zabiegów, ale w końcu za namową znajomej zapisałam się na serię 3 zabiegów mezoterapii do Dermique w Krakowie. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Skóra wygląda o wiele lepiej, czuję się fajnie, znajomi sami zwracają uwagę, że dobrze wyglądam. Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikovva3
Ja miałam jakies pół roku zabiegi mikrodermabrazji w Elite. Z tego co pamietam miałam 3 zabiegi. Ładnie zniknęły mi blizny po trądziku, przebarwienia. W ogole skóra na twarzy jest gładka i promienna. Mnie też zabieg naprawde bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam serdecznie instytut reneve mikołow.zabiegi mezoterapi 3 w cenie dwoch.oraz od kwietnia fale radiowe za 99 zl i mezoterapie beziglowa 59 zl ...serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz juz wiem
Po wielu doswiadczeniach teraz juz wiem, ze mezoterapia beziglowa w jednym gabinecie to nie to samo co mezoterapia beziglowa w drugim gabinecie. Mozecie sie naciac, ze po prostu zwykly zabieg sonoforezy nazywaja mezoterapia beziglowa a pozniej sa marne opinie o tym. To po pierwsze a po drugie to nawet w mezoterapii beziglowej mozna uzywac roznych ampulek i koktajli. Ja znalazlam w koncu odpowiedni gabinet i widze po sobie, ze mezoterapia beziglowa faktycznie dziala, tylko musi to byc naprawde to a nie cos co nasladuje ta mezoterapie. A kolejna rzecz to kosmetyki, najlepsze koktajle do mezoterapii beziglowej to mialam taki o nazwie Revilase i to mi faktycznie rewelacyjnie dzialalo, a mam 43 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka80
Jestem już po 3 zabiegu mezoterapii w centrum medycznym Krajmed w Warszawie, przy ul. Wałbrzyskiej i muszę Wam powiedzieć, że jestem już bardzo zadowolona. Jeszcze kilka zabiegów przede mną, ale już widać znaczną poprawę. Na mezoterapię igłową zdecydowałam się, aby zmniejszyć zmarszczki i wygładzić cerę. Planuję jeszcze Cosmelan na poprawę koloru skóry. Botox odpada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co polecacie na oczyszczanie twarzy po zimie? Mam trochę zaskórniaków, pozatykanych porów, przydałoby mi się jakieś oczyszczanie tych kraterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa lette
Zrób sobie oczyszczanie manualne z kwasem migdałowym. Ja mimo juz wieku dalej mam problemy ze strefą T. 2-3 razy do roku poddaje się takiemu zestawowi i mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na inesines666
Czytam sobie to forum bo chciałam zaczerpnąć info o rożnych zabiegach bo się starzejemy niestety :) Trafiłam na wpisy zamieszczone przez ta Panią lub Pana o jakimś salonie. Jak dla mnie inesines666 to czysta reklama salonu który nie ma klientów i próbuje to zmienić zamieszczając pochlebne wpisy. Myślę że tak to nie działa a raczej nie powinno tak działać. Czytają kolejny wpis na tym wątku już nie wytrzymałam................. REKLAMĄ MÓWIMY NIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika84
Sprezentowałam sobie fotoodmładzanie skóry i jestem bardzo zadowolona z efektów. Na wykonanie zabiegu zgłosiłam się do Denique, fakt faktem, dopiero kiedy przestałam karmić piersią, ale warto było troszkę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×