Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwcia38

Botox,mezoterapia,mikrodermabrazja,fotoodmładzanie?

Polecane posty

Gość gość
polecam botox kolezanka poleciła mi go w klinice LipSil w Szczecinie i od tamtej pory jego efekty są widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście mogę polecić mezoterapię mikroigłową ja robiłam ją sobie w Studiu Wiosna w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największe wrażenie zrobiła na mnie mezoterapia frakcyjna w Studio Evita w Tczewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam peeling ferulowy http://cosmetix.pl/peeling-ferulowy-warszawa/ - super odmładza skórę, wygładza, rozświetla, wyrównuje koloryt. U mnie efekty naprawę widoczne gołym okiem :) Zdrowsza skóra, a przez to młodsza. Zabieg wykonywałam w studio Cosmetix przy CH Arkadia. Zdecydowanie polecam to miejsce, pani Agnieszka doświadczona i kompetentna osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie mezoterapie i botoks. najlepiej oddac sie rece specjalistow - ja meiszkam na śląsku i polecam gabinet w Ustroniu o nazwie Remedest, jestem zadowolona bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate0283
robie co poł roku kuracje 3 misieczna redensity 1, ostatnio troche wypełniacza w policzki, w usta tez próbowałam pół ampułki, bo myslalam ze mi nawilzy lepiej usta, a nie chcialam powiekszac, ale sie nie sprawdzilo. i ten ból...a pielegnacja codzienna od roku ciagle tym samym - skinChemists, nie wiem czy znacie, bo w polsce malo znane, ale serie z węzem uwielbiam i ten krem z kulką pod oczy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinags
mezoterapia to wybawienie- mam skłonności do głębokich przedwczesnych zmarszczek, a ten zabieg pomaga to zatrzeć. Jakby ktoś szukał sprawdzonego gabinetu we Wrocławiu: http://www.karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, mam pytanie, czy któraś z Was robiła mezoterapię prożniową dermal? Jestem umówiona na 7 grudnia do mtt estetica, sprawdzonej przeze mnie wielokrotnie kliniki. Moje pytanie dotyczy, czy faktycznie zbieg przy pomocy tego urządzenia jest mniej bolesny, i nie zostawia żadnych siniaczków czy krwiaków? Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa, prosze o opinie jak Pani zrobi ten zabieg. Co prawda ja zawsze robie metodą pecherzykową, moj lekarz nie zrobil mi nigdy zadnego siniaka, ale noc musi minac zebym mogla sie pokazac ludziom ;-) na szczescie mamy teraz dobre kosmetyki i zabiegi i mozemy opozniac te zmarszczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela_81
Kate0283 polecasz te kremy skinChemists? Czytalam kiedys o nich na jakims blogu, zaciekawily mnie bardzo. Warto wydac takie pieniadze na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria8821
Ja polecam modelowanie twarzy w Centrum Zdrowej Skóry Damian . Odmładza twarz wygląda dużo bardziej młodo i jędrnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ja polecam zabiegi bezigłowe, ale takie po których od razu widać że coś się działo i skóra wygląda młodziej, a zmarszczki są wygładzone. Moje ulubione zabiegi to PqAge oraz Tox Peel - można je wykonać w Poznaniu w salonie Beauty Premium www.beautypremium.pl - bardzo polecam tamtejszą panią kosmetolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewolucja w mezoterapii to Dermal u dr Magdaleny Tyc Tyki w Mtt estetica. To połączenie zabiegu mezoterapii igłowej i mikroigłowej z wykorzystaniem próżni. dla mnie rewelacjne urządzenie, bo zabieg nie boli, nie pozostawia sińców i krwiaków. Opuchlizna ledwo widoczna, a można za jego pomocą wprowadzić i kwas i mezokoktajle i tak ja jak osocze. Dla mnie to prawdziwe odkrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się boję igieł i ogólnie bólu, dlatego preferuję zabiegi z kwasami, po ktorych mam idealnie wygładzoną twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich wymienionych zabiegów to oczywiście że botoks jest najbardziej skuteczny. Grunt żeby tylko nie trafić na konowała który dlatego że chce się wzbogacić zrobi krzywdę na twarzy. Ja miałam u doktora Piotra Romańczuka www.piotrromanczuk.pl i wyszło świetnie. Wyglądam dużo młodziej i atrakcyjnej ale przy tym też naturalnie. Gdyby ktoś nie wiedział że miałam taki zabieg to się nie pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenkasobczyk
W Opolu to bym na pewno doradzała firmę Imeiaa. Robią wszystko od botoksu, przez kwas hialuronowy, a kończąc na lipolizie iniekcyjnej. Można zadbać o siebie całościowo. Ja akurat tutaj miałam robiony peeling medyczny i mimo że sam zabieg do najprzyjemniejszych nie należy to jakoś przetrwałam, nie było tak źle. Na plus że wszystkim zajął się lekarz, a nie jakaś osoba z przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co ja swojego czasu dużo czytałam w necie co jak najlepiej robić itd, ale jak poszłam z moją wiedza do gabinetu medycyny estetycznej to w zasadzie lekarz/specjalista doradzi wam co najlepiej zrobić i jakie są alternatywy. Ja tak z polecenia trafiłam do gabinetu Dream-Med, który mogę wam polecić. Profesjonalne podejście do problemu i zero jakiegoś naciągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie też czytam sporo o tych zabiegach (ostatnio zgłębiam stronę http://www.innaklinika.pl/mezoterapia-iglowa/ ), ale chyba po prostu umówię się z nimi i dokładnie dopytam lekarza co by mi radził na moje niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej umów się na konsultację w gabinecie, tam sami doradzą Ci co w Twoim przypadku będzie najlepsze. :) ja zdecydowałam się na mezoterapię w http://www.zakrecona.eu/ i jestem zachwycona efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze że wiele się naczytałam i wiele zabiegów przetestowałam. mezoterapia igłowa to zabieg całkiem fajny ale efekt utrzymuje się kilka dni. Pomimo mylnej nazwy mezoterpia mikroigłowa a dokładnie dermapen to zabieg cud ! Skóra naturalnie zaczyna produkować kolagen i kwas ha i w sposób naturalny zaczyna się wypełniac. meeega polecam gabinet new life w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa32
Pewnie, że warto z tego korzystać. W końcu ktoś po to wymyślił te zabiegi, żeby od czasu do czasu pomóc naszej urodzie :D Nie znaczy to, że przesadzam z tymi zabiegami, ale czasem coś tam zrobię. Mam swój zaufany gabinet: Moja Estetyka z ulicy Litewskiej 4/5 w Rzeszowie i naprawdę sprawdzają się świetnie w tym co robią: http://www.mojaestetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu wykonywałam mezoterapię w Dermapoint u doktor Mierzwińskiej. Muszę ją pochwalić ponieważ efekty widać do tej pory. Moja skóra jest odpowiednio odżywiona i na pewno przy kolejnej okazji wrócę do tego gabinetu. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkolia

Jestem już w takim wieku, że to naturalne, że pojawiają się pierwsze zmarszczki, ale kiedy zaczęły się pogłębić, postanowiłam interweniować:) Wybrałam się do kliniki Neonia w Krakowie, na fotoodmładzanie o którym słyszałam wielokrotnie dobre opinie. Mają najnowszy sprzęt, ja jestem bardzo zadowolona z efektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×