Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwcia38

Botox,mezoterapia,mikrodermabrazja,fotoodmładzanie?

Polecane posty

Gość Merola

Niestety twarz z wiekiem nie młodnieje, dlatego zainwestowałam w urządzenia do pielęgnacji i oczyszczania twarzy od Beautifly. Peeling kawitacyjny i urządzenie do mezoterapii mikroigłowej świetnie się sprawdza, skóra wygląda na odmłodzoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea

Peeling to sobie robię w zaciszu domowym, muszę aż poczytać o tym kawitacyjnym...jedynie wstrzykiwałam botoks, niestety latka lecą , a te zmarszczki wcale mi urody nie dodawały. Polecam łódzką klinikę Dermed , dr Dorota Żukowska jest rewelacyjna, wszystko mi wyjaśniła, nie bolało a zmarszczek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polunia

Ja polecam mezoterapię! Byłam kilka razy na tym zabiegu w loveskinclinic na warszawskim wilanowie i naprawdę jestem zadowolona z efektów. Skóra stała się jędrniejsza, a zmarszczki prawie niewidoczne. Naprawdę świetny zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia823

tak naprawde wszystko zalezy od kondycji cery i naszych oczekiwan. wolalabym zdac sie na porade lekarza, ktory oceni stan skory/twarzy i dopasuje odpowiedni zabieg. botoks na peirwszy rzut to chyba troche przesada... mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny, usuwa naskorek, ale to nie jest medycyna estetyczna. na mezoterapii z kolei bylam w melitusie i efekt mi odpowiada, bo skora jest widocznie odżywiona, nabrala fajnego kolorytu, ze coraz czesciej zdarza mi sie rezygnowac z podkladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaziel

Dokładnie, wybierz się do lekarza medycyny estetycznej , doświadczony i dobry specjalista na pewno doradzi Ci jaką strategię obrać. Ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera, on mi zaplanował leczenie, dzięki czemu moja skóra z zabiegu na zabieg wraca do dobrej formy 🙂Tylko wybierz dobrego specjalistę, jak jesteś z Wawy, to dr Migała będzie świetnym wyborem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannah131

ja bylam na mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i akurat ten zabieg polecam. chociaz duzo zalezy od lekarza wykonujacego zabieg, u mnie byla to pani doktor Noszczyk z Melitusa. jestem zadowolona,bo to ona doradzila mi ten zabieg i odradzila botoks, argumentujac to moim dosc mlodym wiekiem. teraz widze, ze miala racje i nie ma co od razu popadac w paranoje ze zmarszczkami.no i warto zaufac lekarzowi, on wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela

Mezoterapia jest naprawdę super zabiegiem ale do pewnego czasu jej unikałam - doskonale pamiętam, jak przez cały dzień nie mogłam pokazywać się ludziom, bo wszędzie miałam “ślady” po zabiegu. Koszmar. Niemniej - zmieniłam zdanie, bo dałam się namówić na Vital Injector 2 w gabinecie estetika w Krakowie. Efekt “wow” i uwaga - bez siniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili

Mezo (robione w Estell) nie trwało zbyt długo, goiło się chętnie. Szczypało jak cholera na początku, ale potem wyczytałam w necie, że jeśli było dobrze zrobione, to można to złagodzić i przeczekać raczej bezboleśnie. Jaka byłam zaskoczona. Prawie że przestało boleć, wszystko wróciło do normy, a efekt jest booooski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Zabiegi z botoksem bardzo fajnie wykonuje dr Pabiańczyk z Krakowa. Miałam już kilka serii i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest naturalny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×