Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwcia38

Botox,mezoterapia,mikrodermabrazja,fotoodmładzanie?

Polecane posty

Odnośnie botoxu efekt utrzymuje się do pół roku. Znajome miały robione i podobało im się ale tez nie wolno przesadzić by nie mieć rybiego pyszczka ;) Co do mezoterapii byłam na jednym zabiegu i rzeczywiście skóra fajnie uelastyczniła się i jest delikatniejsza w dotyku. Byłam za zabiegach w salonie Beauty w Łodzi - http://www.beauty.com.pl/pl/mezoterapia-beziglowa-btl-twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokurek00
ja od lat korzystam z usług tego salonu kosmetycznego w warszawie http://www.beauty4ever.pl/ . mają naprawdę świetne, profesjonalne sprzęty no i przede wszystkim wykwalifikowane osoby pracujące tam, dlatego jeśli ktoś szuka to zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mikrodermabrazje chodze do Black Pearl w Krakowie :) To bardzo dobry salon! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botox stosowany z umiarem naprawdę działa i poprawia kondycję skóry! ja po zabiegu czuję się bardziej atrakcyjna,a moja twarz wygląda całkiem naturalnie i zdrowo. zabieg robiłam w klinice www.drchecinski.pl doktor okazał się prawdziwym profesjonalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teeez czuje sie duzo lepiej po zabiegu z botoxem i kwasem hialuronowym w tej klinice www.kurban.com.pl twarz wydaje się duzo bardziej napiete, jasniejsza i ladniejsza, niesamowity efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocza40stka
Moim zdaniem, a mówię to z doświadczenia, lepsza jest kuracja kwasem hialuronowym – według mnie to nowocześniejsze rozwiązanie. Sama robiłam taki zabieg w klinice borczyka w katowicach i widzę efekty działań. Skóra po prostu jest ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauka zapauka
No łatwo tak rzucać nazwiskami różnych lekarzy, ale prawda jest taka że warto iść do specjalistów którzy mają specjalny certyfikat lekarzy medycyny estetycznej. :) Przy wyborze ja się tym kierowałam i trafiłam bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippola
no wlasnie okazuje się ze mój lekarz też ma ten certyfikat...i powiem szczerze ze taki papier daje dużo dla pacjenta - że przekonuje i świadczy o tym zę można zaufać lekarzowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie botox działa cuda!!!! Tylko dzięki niemu moje czoło jest gładkie i wygląda bardzo naturalnie. Jestem z Śląska i korzystam z usług bytomskiej kliniki Amaryllis, pełen profesjonalizm i doświadczenie. Moim zdaniem takie zabiegi trzeba wykonywać tylko u wykwalifikowanych specjalistów, bo można sobie zaszkodzić. Polecam tą klinikę i botox!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtina
w zachodniopomorskim polecam klinike estetic - bardzo miła atmosfera, lekarze mają moim zdaniem bardzo szeroką wiedzę co potwierdza certyfikat lekarzy medycyny estetyczne...a ja sama jestem zadowolona z zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o likwidację zmarszczek botoksem to ja byłam na tym zabiegu u poleconego mi przez siostrę www.drmarosz.pl i cieszę się, że właśnie do niego trafiłam. Zabieg odbył się w komfortowych warunkach, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, mają tam specjalistyczny sprzęt, a sam efekt jest jak najbardziej zadowalający i wyglądam wciąż naturalnie. Ten gabinet ma w ogóle bardzo bogatą ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest z tymi zabiegami? zapisałam się na botox do www.addent.pl i powiem szczerze, że trochę się boję po przeczytaniu tego wszystkiego... ale jestem zdania, że kazdy organizm jest inny i reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy któraś z Pań 40+ próbowała fotoodmładzania? opisywane efekty są super, ale nie wiem czy zabieg nie jest kierowany jednak do młódek.. czy w moim wieku taki nieinwazyjny zabieg coś da czy powinnam jednak się zastanawiać nad bardziej radykalnym liftingiem? boję się jednak trochę operacji.. Może któraś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincija
Klinika Borczyka w Katowicach zajmuje się mezoterapią i taką specjalistyczną medycyną estetyczną. Jak ktoś lubi precyzyjne, bezpieczne zabiegi to powinien tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama niedawno zdecydowała się na zabiegi fotoodmładzania i pomimo faktu, że robiła je w centrum estetyki to bardzo jest zadowolona. I tutaj musze powiedzieć, że nie tylko lekarze potrafią działać cuda sprzętem ale kosmetyczki również ponieważ jeśli osoby trzecie z otoczenia dostrzegają różnice w wyglądzie to sprzęt też jest dobry :) Widocznie zależy gdzie się robi zabieg. Tutaj więcej informacji: http://www.beauty.com.pl/pl/fotoodmladzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź, ale czy efekty po zabiegu mezoterapii i fotoodmładzania są porównywalne? I przede wszystkim jak długo się utrzymują? Jestem z województwa Dolnośląskiego. Czy w tym rejonie jest jakaś klinika godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam botox. W Warszawie dobrym miejscem jest InMediOn, gdzie botoxem zajmuje się lekarz medycyny estetycznej. Facet naprawdę godny polecenia. Miły, pomocny i odpowie na każe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi moglabys cos wiecej przyblizyc? Jak sie nazywa lekarz w czym sie specjalizuje? ile kosztuje zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Arkadiusz Dołba, ceny zaczynają się od 150 zł, ale najlepiej się z nimi skontaktuj, to wszystko dokładnie Ci wytłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was robil botox lub inne zabiegi tu www.drmarosz.pl ? jakie odczucia? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po zabiegu mezo i jestem zadowolona, chociaż skórę miałam podrażnioną i pokutą. Ale mój świetny lekarz polecił mi mesoteraphy gel. Na początku nie chciałam kupować, bo mówię po co, wytrzymam, ale zamówiłam na tej stronie www.pozabiegu.pl i jestem teraz bardzo zadowolona, bo już mnie nic nie boli, a żel rozpoczął leczenie. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także polecam botox, wypełniałam nim lwie zmarszczki w bytomskiej klinice Amaryllis, jestem mega zadowolona, dzięki zabiegowi wyglądam młodziej, grunt to dobrze wybrać lekarza, który zna się na rzeczy, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej kliniki, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska3355
A mezoporacja bezigłowa? To świetna alternatywa dla mezoterapii igłowej - jest lepsza, gdyż nie zostawia śladów podrażnień i jest bezbolesna. Substancje aktywne wprowadza się w głąb skóry bez użycia igieł. Ten zabieg można stosować w każdym wieku, jest idealny dla każdego typu skóry, gdyż odżywia ją i nawilża, pozostawiając długotrwałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam botox w stenkaclinic. Czy jest się czego bać? Absolutnie nie! Mi robiła to profesjonalistka, czułam się bardzo komfortowo a po zabiegu nie mogłam wyjść z podziwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfnasfuh
Bardzo dobrze na mnie działa botox, korzystałam ostatnio z możliwości jakie oferuje Dr Kosmowskiego i jestem bardzo zadowolona. Nawet dojazd do Poznania nie miał dla mnie tutaj większego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdatrenczyszyn
robiłam mezoterapię bezigłową i była skuteczna na rozstępy mimo ze juz prawie zbielaly! zaskoczylo mnie to strasznie, bo slyszalam ze biale zostaja na amen. Polecam moja ulubiona wrocławska pania doktor w tym temacie: http://karolinakopec.com/ Mikrodermabrazje tez robilam, ale wole kawitację, łagodniejsze dla naczynkowej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofeliadybko
dokładnie jak wyżej, często problemem jest moc lasera, dlatego zawsze lepiej wybrać się do dermtatologa bądź lekarza medycyny estetycznej. We Wrocławiu polecam ten gabinet:http://karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×