Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martusia0808

Mówić czy nie mówić?

Polecane posty

Gość Martusia0808

Zaczyna się rok akademicki, wróciłam z Hiszpanii gdzie pracowałam, miałam tam boskiego włocha, który był cudowny. Tutaj czekał na mnie chłopak, dalej jesteśmy razem. Czuje się troche nie fer, powiedzieć mu o tym czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
i przez takie jak ty wszystkie mamy przydomek"dziwki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Aha, i mężczyzn proszę o niezabieranie głosu tutaj:). Same kobietki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna mysz...
Dziffka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Przestań a co to mój mąż, że stałam się dziwką? Jasne, że 3 miechy bez seksu to nikt nie wytrzyma! On pewnie też nie był święty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
jak mogłas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
pracwałas tam jako dupodajka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Nie, ale Wy zaraz od dziwek wyzywacie i macie klapki na oczach, tak jakby wam się super włoszka trafiła a wy byscie w cebacie siedzieli trzy miechy. kobiety patrza na to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Wy zaraz od dziwek wyzywacie Owszem, bo faceci to nie są hipokryci i potrafią nazywać rzeczy po imineiu. >> i macie klapki na oczach, Zdejmi mi te klapki i powiedz zatem, czego nie widzę? >> tak jakby wam się super włoszka trafiła a wy byscie w cebacie siedzieli trzy miechy. :o Czyli wierność, szacunek i miłość to dla ciebie puste złowa :o >>kobiety patrza na to inaczej. Nie kobiety tylko szmaty i dupodajki. I męskie i damskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
martusia głowa słuzy do myslenia a nie cipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia0808 Nie, ale Wy zaraz od dziwek wyzywacie i macie klapki na oczach, tak jakby wam się super włoszka trafiła a wy byscie w cebacie siedzieli trzy miechy. kobiety patrza na to inaczej. nie chciałem ale musze:O... roznie sie tym od ciebie ze ja KOCHAM...a ty udajesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Jasne, jestem młoda chce sie wyszaleć, to źle? Mam chłopaka owszem, nic nie wiedział o tym, ale mnie też napewno zdradzał więc to nasza sprawa. Nie wiem tylko czy mu powiedziec czy lepiej zachować to dla siebie i te piekne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Henryk IV
kurwa jak by mi się włoszka trafiła a kraju bym miał dziewczynę to kopnąłbym tą włoszkę w dupsko i niech idzie do jakiegoś włocha czy innego rosjanina. Dla mnie moja pani byłaby najważniejsza :/ wierność ponad wszystko. Słusznie cię nazywają bo tym jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
asne, jestem młoda chce sie wyszaleć, to źle? skoro to twoja sprawa to nie pisz juz i nie rób wstydu KOBIETOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Tylko krytykowac umiecie, zero empatii. To ze pracowałam tam ciezko, fizycznie a on mi pomagal, pokazal tyle swiata to sie nie liczy, tylko ze jestem dziwka dla was jest oczywiste, nic nie jest czarno białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Henryk IV
po za tym nie wiesz kobieto o watpliwej reputacji czy cię zdradzał. A jeśli był ci wierny i czekał na ciebie? Jeśłi odliczał dni do ponownego spotkania z tobą.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim marzeniem jest
tak tak, Panowie, hipokryzją się brzydzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
to po co pojechałas az na 3 miechy skoro wiedziałas ze masz wsciek macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu
jak mogłaś tak robić ??!! zwyczajnie się z nim puszczałaś a tutaj miałaś chłopaka!a skąd wiesz że on Cię też ZDRADZIŁ ?? Powiedz mu i ciekawe jak się będzie.. czy nie będzie chciał tego zakończyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
skoro był taki cudowny to badz z nim po co chłopakowi w polsce głowe zawracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty biedna... harowalas tak ciezko musialas wiec odreagowac ciezka prace pozadnym rznieciem mam rade wiec na przyszlosc jak wyjedziesz za granice to pracuj dupa :) kasa z tego bedzie a Ty zmeczona nie bedziesz ciezka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1978
Martusia abolutnie mu nie mow1 niech to bedzie twoja tajemnica, twoim przezyciem, wyznanie mu tego moze wiele w nim zmienic w stosunku do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wasza sprawa to po co tutaj piszesz? myslalas,ze kazdy Ci napisze, ze jestes cool, ze dobrze zrobilas, bo 3 miesiace bez seksu to nikt nie wytrzyma?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia0808
Napewno nie bo mnie kocha i wybaczy i w zyciu mnie dziwka nie nazwie, z reszta on mnie tutaj utrzymuje, pomaga mi i ma do mnie szacunek. A wloch byl tam i juz nie wroci, ale tez mi pomagal, pokazal swiat i za to mu bylam wdzieczna, seks jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
POWIDZ MU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o tym koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×