Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kattie

ŁÓDŹ- jaki salon kosmetyczny?

Polecane posty

Gość Marta_1985
Moim zdaniem Najlepszy w łodzi jest Alfabet Piękna. Domowa atmosfera, czysto, miła obsługa czego chcieć więcej. Kazda wizyta to czas relaksu po ciężkim dniu w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebtana
New nails ma świetne kosmetyki, takie które rzeczywiście działają i pomagają. No i pod salon kosmetyczny super - mówię oczywiście o produktach do paznokci. Szczególnie polecam lakiery hybrydowe, odżywkę i zmywacz, ale podejrzewam, że wszystkie ich produkty dają podobną jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1234
Koleżanka z pracy poleciła mi m a j Gabinety Urody (www.majgabinety.pl) na Kościuszki. Mam cerę dosyć problematyczną, kiedyś miałam straszny trądzik i teraz od czasu do czasu potrafią mi się pojawić jakieś rewelacje. Robię systematycznie peelingi ale w moim przypadku średnio się sprawdza. Wybrałam się na kawitację twarzy i jestem mega zadowolona. Kosmetolożka poleciła mi też zabieg do cery trądzikowej z kocanką. Super. Obsługa na 5+, czysto, bardzo miło przyjemnie. Poza tym co nie ukrywam ucieszyło mnie - dostałam zniżkę przy pierwszej wizycie. Miły prezent :) Polecam agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Strefa Kobiet przy ul. Bandurskiego. Przystępne ceny, profesjonalna obsługa i specjalistyczne zabiegi kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed wykonaniem zabiegow w salonie urody Magnolia przy Franciszkanskiej i Armii Krajowej. To chyba jest najbardziej nieprofesjonalny salon w miescie! albo i w kraju! pani dr Glapinska wykonala mi zabieg powiekszenia ust kwasem hialuronowym. To jest moja najgorsza decyzja w zyciu mam mnostwo gorek, usta sa niesymetryczne, skrzywione ( gorna czesc z jednej strony jest wyzej niz z drugiej strony)! i sa wydete jak glonojad a prosilam o delikatna korekte! jestem zalamana!!!!! czuje sie fatalnie wstyd mi przed rodzina i nawet obcymi ludzmi bo wyglada to paskudnie. Nie wiedzialam ze ta pani najwyrazniej sie uczy na swoich pacjentach bo na to wskazuje a zplacilam duzo pieniedzy. To nie byla zadna promocja! Kosmetyczka umywa rece i wmawia mi ze to sie wchlonie! jakas bzdura!!!, po 2 tyg normalnie powinnam mies wszystko super a to juz 3 miesiac i nic sie nie zmienia. Jest to bardzo przykre ze nie ponosi odpowiedzialnosci za swoje czyny, nie potrafi sie przyznac, tylko zgonic najlepiej na nnych. Nie zrobila nic ,nawet nie przeprosila tylko perfidnie wmawia ze taka widzocznie jest moja skora! to jest szczyt bezczelnosci, brak podejscia fachowosci, wszystkiego!! ona powinna zajac sie kopaniem roslin w ogrodzie a nie tym czym sie zajmuje. Zabieg ust robilam juz 2 lata temu gdzie indziej i mialam piekne usta, pozniej przeprowadzilam sie do innego miasta i trafilam na ta pania dr, wiec wmawianie bzdur to jest jej ucieczka przed odpowiedzialnosci :((((((((((((((((((((((((((( ciagle placze. kazdego ostrzegam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie w Łodzi ale bardzo dobrym salonem kosmetycznym w Gdyni jest http://dolcevitasalon.pl, chodzimy tam z koleżankami i wszystkie co do jednej jesteśmy zgodne, że to najlepszy salon w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 007
uwaga na salon metamorfoza Tuwima 20 zabiegi bez rezultatu oszustka wyłudza pieniądze podajmy do sądu na pozew zbiorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bio salon byłam na mikrodermabrazji polecam super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny podobne jak wszedzie tylko zabiegi sie inaczej nazywaja tak to ok troche miejsce niewidoczne z ulicy, to nie jets na piiotrkowskiej na deptaku tylko za pilsudzkiego juz tam gdzie jest ulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodze do bio salonu od 2 lat na piotrkowską z tym ze to nie jest przy piotrkowskiej na deptaku tylko tam gdzie jest juz ulica dla samochodow http://www.bio-salon.pl/ bardzo fajne zabiegi i dobra obsluga zawsze sie tam dobrze czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecę Panią Martę z Fox Beauty na Pogonowskiego. Salon nowy, czysty, Pani Marta bardzo miła i profesjonalna. Byłam na makijażu przed ślubem znajomej. Używa produktów z drogerii a sam efekt był super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik_29
Ja polecam Gabinet Kosmetyki Estetycznej Metamorfoza na Łagiewnickiej 54/56. Bardzo kompetentna kosmetolog, miła i sympatyczna. Zrobiłam u niej pedicure i manicure i jestem zadowolona. Można tu też zrobić inne zabiegi, ale musicie zobaczyć na jej stronie, bo ma ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doradziła klinikę Beauty Skin (dużo informacji o nich jest na https://www.beautyskin.com.pl/). Znalazłam to miejsce szukając pomocy w usunięciu tatuażu ale ostatecznie poza samym usuwaniem starego tatoo zdecydowałam się też na pakiet zabiegów typowo odmładzających i regenerujących skórę. Super efekt, czuję się młodziej, wyglądam młodziej a wszystko w zdrowiu, komforcie, zabiegi są wyjątkowo nieinwazyjne i bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

W Łodzi jest Peruka SC. Jakie oni tam robią cuda to głowa mała. W ogóle to nie znam drugiego takiego salonu w Łodzi, który jednocześnie czeszę, zatrudnia trychologa i robi na zamówienie peruki. Ja tam chodzę już chyba od 3 lat, dokładnie od dnia swojego ślubu, bo wtedy czesałam się tam pierwszy raz i nie zmienię na żaden inny. Na tej stronie możesz się nawet zarejestrować do nich: peruka-sc.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam okazję być w kilku salonach kosmetycznych w Łodzi, ale zależało mi na tym, żeby znaleźć miejsce w którym będę mogła nie tylko zrobić zabiegi na twarz ale też na ciało no i depilację. Koleżanka poleciła mi zabiegi w salonie Laser Delux. Bardzo polecam! Zaczęłam od depilacji a później endermologię na ciało. Miło przyjemnie i fajne efekty zabiegów. Podrzucam kontakt https://www.laserdelux.pl/lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o manicure czy też pedicure to polecam gabinet paznokcie i spółka na ul Elsnera. Bardzo miłe i kompetentne dziewczyny. Są dokładne i świetnie robią koło paznokci. Kilka razy u nich robiłam pazurki i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie mogę polecić Neo denticę. Miałam wykonaną mezoterapie igłową i zabiegi z wolumetrii. Świetne zabiegi, dla mnie efekt wow, bardzo naturalnie , bez efektu maski . Bardzo miły i profesjonalny personel. Pani Doktor bardzo dokładnie przeanalizowała moją skórę i poradziła co w moim wieku mogę robić aby zadbać o skórę jeszcze lepiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×